reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
O, super [emoji5]. To widzę, że już długo jestes w Anglii. Planujesz powrót do Polski?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Długo,nie długo ale na tyle żeby już nie chcieć wracać [emoji6]
Nie mam w planach, ale w życiu różnie bywa [emoji5]

Tęsknie za rodzina ale kiedy umarła moja mama już nigdy nie miałam z tata i rodzeństwem szczególnych kontaktów.
Bardzo ich kocham i codziennie wysyłamy wiadomości raz na dwa tygodnie skype.
To mi wystarcza.
Oni wiedza ze tu jestem szczęśliwsza [emoji5]
Ciężko to zrozumieć ale tak właśnie jest.


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
reklama
Nie dość, że spałam do 3 tylko to jeszcze cały dzień załatwiania różnych spraw. Na szczęście wszystkie załatwione a jako bonusik kombinezon z lumpka za 17 zł:D.
1505224861-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Długo,nie długo ale na tyle żeby już nie chcieć wracać [emoji6]
Nie mam w planach, ale w życiu różnie bywa [emoji5]

Tęsknie za rodzina ale kiedy umarła moja mama już nigdy nie miałam z tata i rodzeństwem szczególnych kontaktów.
Bardzo ich kocham i codziennie wysyłamy wiadomości raz na dwa tygodnie skype.
To mi wystarcza.
Oni wiedza ze tu jestem szczęśliwsza [emoji5]
Ciężko to zrozumieć ale tak właśnie jest.


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
Przykro mi z powodu mamy.
Najważniejsze to być tam gdzie się jest szczęśliwym. Ja pewnego dnia się obudziłam i coś było nie tak. Nawet nie wiem kiedy to się stało ale pragnienie powrotu było silniejsze ode mnie [emoji5]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie dziewczyny w jakim rozmiarze kupujecie kombinezony? Bo tak się zastanawiam czy mała mi się w rozmiarze 62 nie utopi przy wyjściu ze szpitala a z drugiej strony ten 56 może na długo nie starczyć..
A drugie pytanie to czy was też boli kość ogonowa? Jedy każde przekręcenie się czy ukucnięcie po coś to jest masakra.. dłuższe siedzenie w jednej pozycji też odpada :/ czasem ledwo chodzę i mam ochotę ryczeć z bólu.. :/
 
Właśnie dziewczyny w jakim rozmiarze kupujecie kombinezony? Bo tak się zastanawiam czy mała mi się w rozmiarze 62 nie utopi przy wyjściu ze szpitala a z drugiej strony ten 56 może na długo nie starczyć..
A drugie pytanie to czy was też boli kość ogonowa? Jedy każde przekręcenie się czy ukucnięcie po coś to jest masakra.. dłuższe siedzenie w jednej pozycji też odpada :/ czasem ledwo chodzę i mam ochotę ryczeć z bólu.. :/
Ja jeden mam w rozm. 56 ale kolejny wezmę większy. Kość ogonowa pobolewa ale ja mialam kiedyś stluczona

---23tc---
 
reklama
Ja też po tym zdjęciu co zobaczyłam... poszłam po Kinder bueno [emoji23][emoji23][emoji23]
A ja po chalwe[emoji23] no nic biore sie za sprzatanie i salatke z tunczyka[emoji1]
Tak to są sprawy nie do naprawy niestety...i tak jakoś funkcjonujecie rozmawiacie ze sobą to już sukces.... Tu się zgodzę ci, którzy są niezadowoleni ze swojego życia uwielbiają innym je układać

---23tc---

Aleeee sliiiiczne

---23tc---


Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry