reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
@dreams podkładu pod prześcieradło nie używałam, mam nawet nie użyte, więc jak chcesz to za koszt przesyłki mogę Ci wysłać (120x60 wymiar).
Wacików higienicznych nie używam do dzisiaj, sąsiadka laryngolog też odradza, więc dla mnie zbędne totalnie.
Oliwka zbędna, puder w ogóle zbędny, lepiej użyć mąkę ziemniaczaną jeśli jest konieczność.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, Hej! Przespalam noc, yeah! ;). Mam nadzieję, że Wam humory też dzisiaj dopisuja!
Widzę, że rozmowa o przescieradlach. A jakiś ochraniacz na materac też musi być, prawda?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, Hej! Przespalam noc, yeah! ;). Mam nadzieję, że Wam humory też dzisiaj dopisuja!
Widzę, że rozmowa o przescieradlach. A jakiś ochraniacz na materac też musi być, prawda?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Na ochraniacz uszyłam dopiero jak córka zrobiła się bardziej mobilna, na początku w łóżeczku było tylko prześcieradło i dziecko. Ale ja mam schize na punkcie śmierci łóżeczkowej

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kornelia Mikołaj ślicznie ;)

Dreamscometrue bardzo sensowna ta wyprawka :) zazwyczaj na internecie to trafiałam na takie ze połowa rzeczy była zbędna tu tez bym pare rzeczy wyrzuciła- ale każdej mamie przydaje sie cos innego ;)

Koszulki i kaftaniki zbędne, pościel to dopiero pózniej na początek śpiworek- rożek albo otulacz.
Oliwka tez odradzam lepszy balsam nie zatyka porów dziecku i nie brudzi wszystkiego dookoła :)

Spokojnie do stycznia jeszcze sporo czasu- artykuły higieniczne warto zamawiać na apteka Gemini przez internet maja na prawdę tanio ;)

Prześcieradła na Allegro tego pełno i przedewszystkim z gumka najlepiej bawełniane ;)





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja nawet na tę liste nie zaglądalam ciagle mysle ze.mam duuuuuzo czasu. Puder zbędny, podklad zbedny. Jak juz do szpitala podklady z apteki zeby byli na czym przewinac dziecko. Kaftaniki mialam ale kilka. Podwijaja sie. Spioszki i pajace ok ale na max 2 mce. Pozniej pajace tylko do spania. Wolalam ładniejsze ciuszki :-)
 
Dzięki dziewczyny za rady.
@MilkyWay ja po dwóch nieprzespanych nocach wreszcie przespałam całą, od razu lepiej się czuję.
Szykuję się, idziemy na obiad z małżem do restauracji z okazji rocznicy ślubu, która przypada we wtorek a K wtedy pracuje na po południe.
Mój brzuch dzisiaj znacznie lepiej, może nie jest idealnie, ale mogę się wyprostować i nie krzywię się z bólu przy siku.
Miłego weekendu!
 
U mnie nastała jakaś stagnacja....
Postanowiłam odnotowywać spinanie brzucha, zeby na nastepnej wizycie lekarz mógł to precyzyjnie ocenić. ...
Właściwie leżę i odpocZywam. Uszyłam drugi komplecik z materiału jaki miałam:) dam komuś w prezencie albo sprzedam za jakieś grosze ;)
 

Załączniki

  • 20170908_181745-1170x2080.jpg
    20170908_181745-1170x2080.jpg
    430,9 KB · Wyświetleń: 83
reklama
Hej
Dream wpwisalabys mnie prosze do kalendarza [emoji28]jeszcze nieogarniam jak tu sie poruszac ale obiecuje poprawe [emoji56]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry