reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ja mam taką ceratke z jednej strony, a z drugiej bawełna
U mnie ani razu nie użyty, teraz by się przydał jak odpieluchowalam, ale rozmiar za mały.
Tyle że młoda nie ulewala, kupka to jej z Pampa wyszła może że 3 razy jak nie robiła przez tydzień ale i tak robiła w dzień a nie jak spała

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

I jak ci się udało oduczyć mała ?
Szczerze to u mnie z tym problem.


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
reklama
I jak ci się udało oduczyć mała ?
Szczerze to u mnie z tym problem.


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
Ciocie w żłobku stwierdziły, że ona chce siadać na nocnik jak inne dzieci i nie pozwala sobie założyć pieluchy, więc w jeden weekend łaziła bez pieluchy i w sumie na 3 dzień już było bez wpadek. Później parę razy się zdarzyło jak spała właśnie, ale ogólnie poszło bez bólu i szybko bardzo. Miała 22 miesiące, wcześniej nie próbowałam nawet, bo uważam że spokojnie do 3 lat jest na to czas. A dziecko gotowe na coś nauczy się raz-dwa a jak jest niegotowe to i miesiącami to trwa ;)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) Któraś kiedyś pisała o wydzielinie z piersi w ciąży. Dzisiaj w nocy obudziło mnie uczucie wilgoci na koszulce w okolicy lewej piersi, nie wiedziałam, że to już teraz takie rzeczy. Szok.
Dostałam wyniki posiewu, znowu wszystko idealnie. Lactobacillusy liczne i już nie mam pomysłu o co chodzi z tymi infekcjami, które na oko widzą lekarze, a już kolejne laboratorium to neguje. Jednak te polipy szyjki to dziadostwo...
 
Ja miałam na myśli waciki higieniczne do uszu (dlatego wspomniałam o laryngologu ;) ). Tego absolutnie nie używałam i nie używam do dzisiaj.

Płatki kosmetyczne do przemywanie to i owszem

Jeśli chodzi o pieluchy tetrowe to ja miałam 10 takich grubszych i wystarczyło, do tego 2 flanelowe (dawalam jako prześcieradlo do gondoli czy pod główkę jako poduszka).

Sudokremu nie używam, bo to z cynkiem i bardzo silne. Lepszy Bepanthen i ten do używałam dlugi, długi czas.
Podkłady jednorazowe miałam zawsze w torbie 1-2 sztuki, żeby gdzieś w miejscach publicznych rozłożyć. Ale te jednorazowe to u mnie były jak maszynki jednorazowe, czyli wielokrotnego użytku, chyba że się zabrudziły to wiadomo w kosz, ale rzadko się to zdarzało. Tylko że kupowałam takie jak podklady poporodowe, tańsze a na to samo wychodzi.
Na przewijak nic nie używałam.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja z Bepanthenem mam bardzo miłe wspomnienia z okresu wygajania tatuażu. Dwa dni mnie pobolewało, kolejny tydzień diabelnie swędziało wygajanie i po strachu, bez babrania i bardzo szybko. A miał się goić do 3-4 tygodnii. Dlatego przy dziecku na pewno ta ten krem postawie.

A co myślicie o takiej pielucho-ceratce na wyjścia? Zamiast jednorazówek Link do: PIELUCHO CERATKA FLANELOWA PIELUCHA PRZEWIJAK DUŻA
 
Ja z Bepanthenem mam bardzo miłe wspomnienia z okresu wygajania tatuażu. Dwa dni mnie pobolewało, kolejny tydzień diabelnie swędziało wygajanie i po strachu, bez babrania i bardzo szybko. A miał się goić do 3-4 tygodnii. Dlatego przy dziecku na pewno ta ten krem postawie.

A co myślicie o takiej pielucho-ceratce na wyjścia? Zamiast jednorazówek Link do: PIELUCHO CERATKA FLANELOWA PIELUCHA PRZEWIJAK DUŻA
Ja ten Bepanthen to tez sama podbieralam córce jak np miałam jakieś podrażnienie na twarzy nawet :)
Po Sudokremie niestety często jest reakcja alergiczna, a odparzenia zamiast się goić lubią się jeszcze pogłębiać. Pewnie, że niektórym "podchodzą", i dawniej tylko to mieli, ale już wolę domowy krochmal zamiast tego.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do takiej pieluchy, ja wolałam jednorazowe, bo spakowałam do worka i w kosz. A w sumie to nie wiem czy by mi się chciało bawić w zapieranie i pranie po kupie [emoji23] ale ja ogólnie z wygodnych

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ten Bepanthen to tez sama podbieralam córce jak np miałam jakieś podrażnienie na twarzy nawet :)
Po Sudokremie niestety często jest reakcja alergiczna, a odparzenia zamiast się goić lubią się jeszcze pogłębiać. Pewnie, że niektórym "podchodzą", i dawniej tylko to mieli, ale już wolę domowy krochmal zamiast tego.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Moja mama używała sudocremu przy mojej młodszej siostrze, nigdy tego nie lubiłam, bo było białe i mega brudzące.
 
Moja mama używała sudocremu przy mojej młodszej siostrze, nigdy tego nie lubiłam, bo było białe i mega brudzące.
To też fakt, do tego ja mam wrażenie że mega maziaste to jest a ja nie lubię takim pomad. Bepanthen ma konsystencję lekkiego balsamu i ogólnie jakoś tak bardziej mi podchodzi.
Tyle że dosyć drogi, ale można znaleźć promocje np duże opakowanie i gratis mniejsze. Ja tak często kupowałam, duże miałam w domu, a małe w torbie

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To też fakt, do tego ja mam wrażenie że mega maziaste to jest a ja nie lubię takim pomad. Bepanthen ma konsystencję lekkiego balsamu i ogólnie jakoś tak bardziej mi podchodzi.
Tyle że dosyć drogi, ale można znaleźć promocje np duże opakowanie i gratis mniejsze. Ja tak często kupowałam, duże miałam w domu, a małe w torbie

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz jest promocja w rossmannie z kartą rosnę na bepanthen
 
reklama
Do góry