reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Dziewczyny, mam pytanie
Czy Wasze znajome wysyłają Wam zdjęcia swoich dzieci? Mam jedną koleżankę i dostaje od niej średnio 3, czasami 6 zdjęć dziecka dziennie. Już nie wiem co odpisywać.
 
@dreamscometrue daj znać jak tylko wyjdziesz z wizyty!

Dziś spałam z tą "antykoncepcyjną" poduchą. Super wygodnie i wreszcie nie musiałam nurkować pod kołdrę w poszukiwaniu poduszki między nogi, i poduszki pod plecy.
Do tego obudziłam się tylko raz w nocy na przysiady i jakoś dziś jestem pełna energii i optymizmu. Przerażajace jak sen wiele dla mnie znaczy...

Czy Wam już też tak ciężko na żołądku jak coś zjecie? Mój limit to jedna złożona kanapka. Nawet wodę mi ciężko potem wypić.
W ogóle dziś obudziłam się z większym brzuchem... i czuję pukania o wiele wyżej niż zwykle, jakie to cudne wiedzieć, że mały rośnie!
 
Dziewczyny, mam pytanie
Czy Wasze znajome wysyłają Wam zdjęcia swoich dzieci? Mam jedną koleżankę i dostaje od niej średnio 3, czasami 6 zdjęć dziecka dziennie. Już nie wiem co odpisywać.

Nie... nawet moja siostra nie wysyła mi tylu zdjęć mojego siostrzeńca. Z reguły jak jest zabawne albo ciekawe, czyli raz na tydzień max.

Nie wiem jak możesz koleżance delikatnie powiedzieć, że to za dużo. Może powiedz, że ci pamięć telefonu na więcej zdjęć nie pozwala...?
Albo, jeśli koleżanka jest rozsądna, powiedz wprost, że wolałabyś tylu nie dostawać.
 
Dziewczyny, mam pytanie
Czy Wasze znajome wysyłają Wam zdjęcia swoich dzieci? Mam jedną koleżankę i dostaje od niej średnio 3, czasami 6 zdjęć dziecka dziennie. Już nie wiem co odpisywać.
Na szczęście nie [emoji3]


Ale mam inny problem.. mam koleżankę, która bardzo interesuje się moja ciąża. Nie wiedzialabym w tym nic złego jakby te informacje zachowywała dla siebie. A tu się okazuje, że pół mojego zakładu pracy wie.... I nie mam na nią pomysłu. Bo co przestanę odpisywać? Tak nagle ? Wydaje mi się, że to trochę byłby brak kultury.
 
@Veronique a koleżanka tak tylko do Ciebie śle? Może jej zasugeruj żeby sobie jakiś ukryty profil na instagramie założyła i pomęczyła lepiej innych.
@Lovi23 o mojej ciąży i samopoczuciu wie cały zakład pracy mojej mamy. Tu jest taki plus, że ja tam nie przebywam, nawet nie bywam. Myślę, że może odpisuj ale bez konkretów "Dobrze, rośniemy".
 
Powiem Wam, że jestem umeczona tymi zdjęciami. Wyciszylam nawet telefon, bo to dość upierdliwe.
Nie wiem czy tylko mi wysyła, ale pierwszy raz się spotykam z takim zachowaniem, nikt mi tyle zdjęć dziecka codziennie nie wysyłał. Zaczynam nie lubić tej dziewczynki, choć ona niewinna.
 
@Malgiose a Ty jak po wizycie?

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Hej kochana, przepraszam że nie napisałam wczoraj, swietowalismy urodziny męża i to że będzie Franek ;) Duży chłopak już 553 g ;) Pani doktor zrobiła nam zdjęcie siusiaka ;) więc raczej się już nic nie zmieni. Mogę zacząć szaleństwo zakupowe. Wczoraj już kupiłam jeden futrzasty szary kombinezon. Szyjke mam długa 4 cm. Ale żeby nie było za wesoło upadłam na pupę na schodach, mocno się wystraszylam, pół nocy nie spalam chociaż nic mnie nie bolało.Bylam dziś jeszcze raz ma usg, na szczęście wszystko ok. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)
teraz mam wizytę 4.09 :)
 
reklama
Do góry