reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Kciuki zaciśnięte za dzisiejsze połówkowe i wizyty! @dreamscometrue i za Twoją wizytę również!
Wierzę, że będzie dobrze [emoji846]

@xssenia cieszę się, że u Ciebie taka poprawa i wyszłaś ze szpitala.
Co do Twojego męża - brak mi słów, przykro mi, że leczenie się odsuwa w czasie.
Dużo sił i cierpliwości Wam życzę i mam ogromną nadzieję, że wszystko się dobrze skończy.
 
reklama
@xssenia Trzymam kciuki za Waszą trójkę, dobrze, że szyjka się poprawiła, a teraz dużo siły dla Ciebie i zdrowia dla męża!

Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@xssenia Cieszę się, że z Tobą i Dzidzia wszystko w porządku, natomiast jak przeczytałam o Twoim mężu, przeraziłam się strasznie. Domyślam się co przechodzisz, moja siostra przez prawie rok miała podejrzenie chłoniaka, nikt nie był w stanie go ani potwierdzić ani wykluczyć, ciagle szpital, badania, tomografie... najgorszy rok w życiu całej rodziny. Na szczęście wyszło że jest chora na inna chorobę, nie na nowotwór. Wierze ze bedzie dobrze z Twoim mężem


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Guanta myślałam ze teraz raczej wszystkim wydają te karty... Ale tak mamią ludzi w tv... trąbili, że w każdym szpitalu, placówce można korzystać. Gó...prawda. u nas w szpitalu poradnie w ogóle nie dostały pieniędzy na pacjentów onkologicznych, a oddziały tylko niektóre. Oczy przecieralam ze zdziwienia patrząc w tv....

 
@dreamscometrue czemu te przepływy badasz? Które wyszły źle? Jak miałam malowodzie to też mi co 2-3 dni sprawdzali przepływy, ale to już po 30 tc było.
Moja tętnica maciczna jedna ma zły przepływ już teraz nie wiem prawa czy lewa i kazal przyjść po 2tygodniach na kontrolę. Mała wazyla ok, ale nie wiadomo co będzie dalej...

 
Moja tętnica maciczna jedna ma zły przepływ już teraz nie wiem prawa czy lewa i kazal przyjść po 2tygodniach na kontrolę. Mała wazyla ok, ale nie wiadomo co będzie dalej...


Tętnica maciczna to chyba bardziej na Ciebie wpływa niż na dziecko.
Mi sprawdzali zawsze tętnice pępowinowe, bo to one świadczą o wydolności łożyska i tego czy dziecko jest dobrze dokarmione itd., a dziecku sprawdzali tętnice w mózgu. Sprawdzali mi prywatnie i później w szpitalu, bo gdyby się przepływy pogorszyły to musieliby zakończyć ciążę i napewno tętnicy macicznej mi nie sprawdzali.
 
Dzień dobry :)

O 8 już byłam po wizycie. Jednak od razu poszłam spać ponownie. ... Miałam tyle napisać, a po przeczytaniu dzisiejszych postów odjęło mi mowę
@xssenia modlę się o zdrowie Twego męża. Jakie życie bywa trudne .... Wierzę, że to zapowiedź lepszego jutra! Cieszę się, że u Ciebie i maleństwa lepiej.
A ze służba zdrowia, może jakiś inny szpital, inna poradnia.... Cokolwiek?? Dużo siły i wiary Wam życzę! !!
 
reklama
Tętnica maciczna to chyba bardziej na Ciebie wpływa niż na dziecko.
Mi sprawdzali zawsze tętnice pępowinowe, bo to one świadczą o wydolności łożyska i tego czy dziecko jest dobrze dokarmione itd., a dziecku sprawdzali tętnice w mózgu. Sprawdzali mi prywatnie i później w szpitalu, bo gdyby się przepływy pogorszyły to musieliby zakończyć ciążę i napewno tętnicy macicznej mi nie sprawdzali.
Lekarz wyraźnie mówił, że chodzi o wagę dziecka, żeby to kontrolować, a nie o mnie. A w badaniu mam taką nazwę.

 
Do góry