reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Nie wiem co się na to złożyło. W piątek miałam mierzona przez brzuch a dzisiaj przezpochwowo, ale nie wiem czy może być aż taka różnica w pomiarach? Chyba nie. W każdym razie pani dr pomierzyła kilka razy i nijak nie wychodziło 22mm [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi sie wydaje, ze po prostu byla zle zmierzona. Mi gin mowila, ze pomiar przez brzuch nigdy nie bedzie tak dokladny. Najwazniejsze, ze jest ok [emoji5]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powodzonka na wizytach i USG, dobrze czytac od rana dobre wieści.
Ja nadal coś nie domagam, wczoraj miałam wrazenie, że mi twardnieje brzuch wieczorem. Dziś leże, tylko pojde do osiedlowej biedronki po bułki i coś do obiadu.
 
Mi sie wydaje, ze po prostu byla zle zmierzona. Mi gin mowila, ze pomiar przez brzuch nigdy nie bedzie tak dokladny. Najwazniejsze, ze jest ok [emoji5]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Też tak słyszałam.
Dziewczyny, czy macie mierzone szyjki na każdej wizycie jeżeli poprzedni pomiar był dobry?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powodzonka na wizytach i USG, dobrze czytac od rana dobre wieści.
Ja nadal coś nie domagam, wczoraj miałam wrazenie, że mi twardnieje brzuch wieczorem. Dziś leże, tylko pojde do osiedlowej biedronki po bułki i coś do obiadu.
Mi sam w sobie ostatnio nie twardnieje. Kiedyś jak leżałam na wznak mialam właśnie taką górkę, dlatego kładę się tylko na bokach. Zauważyłam jednak, że ostatnio budzę się w nocy na siku z pozycji na wznak. I nawet może nie wiem, że twardnieje w nocy, hm. No i twardnial mi ostatnio nawet jak leżałam na boku ale to po orgazmie [emoji12] i teraz już się trochę lekam.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi sam w sobie ostatnio nie twardnieje. Kiedyś jak leżałam na wznak mialam właśnie taką górkę, dlatego kładę się tylko na bokach. Zauważyłam jednak, że ostatnio budzę się w nocy na siku z pozycji na wznak. I nawet może nie wiem, że twardnieje w nocy, hm. No i twardnial mi ostatnio nawet jak leżałam na boku ale to po orgazmie [emoji12] i teraz już się trochę lekam.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wczoraj trochę pochodziłam i poprzednią noc miałam chodzoną po schodach do toalety, fajnie było... W sobote też trochę postałam i pochodziłam. Zobaczymy dziś się polenie.
 
Też tak słyszałam.
Dziewczyny, czy macie mierzone szyjki na każdej wizycie jeżeli poprzedni pomiar był dobry?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi mierzy przy badaniu "recznie" na każdej wizycie ale ostatnio poprosilam tez o pomiar usg dopochwowym. Nie było z tym najmniejszego problemu. Chodzi Ci o pomiar za pomocą usg?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry