reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
@bbubbka to termin Ci się przesunął tak jak u mnie, po tych badaniach w 12 tyg. z 8.01 na 04.01, ciekawe jak będzie we wtorek :-) Gratulacje i fajnie, że się odezwałaś! My mamy teraz projekt łazienka na poddaszu, pan przychodzi we wrześniu no i we wrześniu bierzemy się za pokoik malucha tj. malujemy na kolor i wstawiamy meble.

@Veronique trzymam mocno kciuki! Musi być dobrze! Trzymajcie się cieplutko! :* Daj znać jak się sytuacja ustabilizuje, martwimy się o Was :*

@AnnieQ. gratulacje! Moja chyba też zapyta bo u mnie jak nic nie było tak teraz podskoczyło w ciągu miesiąca o nie całe 2 kg.ale dobrze któraś z dziewczyn zapytała, jak nie teraz to kiedy :-) Wyglądasz super- odnoszę się do ostatniego zdjęcia, które wrzucałaś :))

Dziewczyny, ale pyszności gotujecie. Mniam. U mnie dziś gołąbki. Brzuch mnie tylko coś pobolewa, ale żołądek i zawroty ustąpiły. I dzidziuś fika koziołki. Tylko jestem strasznie zmęczona dziś. I chyba zaraz po herbacie z żurawiną i cytryną pójdę spać.
 
reklama
Dziewczyny bardzo proszę o trzymanie za nas kciukow. Jadę do szpitala że skierowaniem poronienie zagrażające. Wymiotowalam wczoraj strasznie, popękaly mi od tego naczynka w oku i na twarzy, porobiły się wyborczyny, leci krew z nosa. A doktor mówi że macica za bardzo reaguje skurczami i jest zbyt napięta.
Jeju! Trzymam kciuki!!!! [emoji173]
 
Szarotka widzisz tak to jest z tymi terminami ze różnią sie ;p ale najbardziej wiarygodny to ten z om lub pierwszego usg ;) my mamy fachowców dopiero na listopad ale chcieliśmy juz miec projekt bo na płytki często czeka sie dosc długo :)

Nie wiem która o buraczkach pisała ale takiej ochoty nabrałam [emoji7]

Magiczna powodzenia
[emoji5]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Szarotka widzisz tak to jest z tymi terminami ze różnią sie ;p ale najbardziej wiarygodny to ten z om lub pierwszego usg ;) my mamy fachowców dopiero na listopad ale chcieliśmy juz miec projekt bo na płytki często czeka sie dosc długo :)

Nie wiem która o buraczkach pisała ale takiej ochoty nabrałam [emoji7]

Magiczna powodzenia
[emoji5]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Moja doktor powiedziała to samo, więc trzymamy się 8.01.

My zamawialiśmy pana od płytek na wiosnę ;-)
Właśnie jak się wprowadzaliśmy to przy kładzeniu płytek w dolnej łazience miałam już wybrane, ale okazało się, że jest opóźnienie w produkcji bo to była nowa seria i albo miałam czekać 3 miesiące albo wybierać inne więc wybrałam inne bo nie chciałam żeby nam przepadła ekipa i czekaliśmy 2-3 tygodnie na płytki do łazienki bo te, które szły na podłogi i do kuchni na ścianę to w ciągu tygodnia przyjechały ;-) A projekt łazienki to wybrałam z katalogu i wyszło fajnie, tylko troszkę pozmieniałam :-) Jeszcze czeka nas szafa w sypialni i łazience do zabudowy także dalej jestem w temacie :p

@Parkolka ja dzisiaj przytargałam swoją do salonu na co mój mąż stwierdził, że ten frendzel już wszędzie ze mną łazi i częściej go przytulam niż jego :p a to wcale nie prawda bo specjalnie przekładam poduszkę tak żebym się mogła przytulić do męża :D
 
Cześć Dziewczyny, bardzo dziękuję za wsparcie. Kroplowkuje się i czekam na wyniki badań krwi i moczu. W usg jest dobrze, szyjka zamknięta 3,5mm. Ale ból macicy wyraźny. Wiem, że dostanę luteine z tego co podsłuchałam, ale nic więcej nie wiem. Gdy zobaczyłam Ja depczaca po szyjce macicy na usg, to tak mi ulzylo jakoś...
 
To jak juz w temacie remontow[emoji4]
Dziewczyny ,ktore sie budowaly,polecicie jakies firmy dachowek?
Chce ceramiczna,plaska[emoji4]dobrej jakosci


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry