reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
@dreamscometrue dziś jesteś o wiele bardziej aktywna na forum, tak podejrzewałam, że jesteś już w domu? [emoji6]
Hehe jak Ty mnie znasz[emoji6] tak wróciłam u rodziców bylo super ale nie ma to jak w domu[emoji5][emoji5] co prawda dopiero robotę zrobiłam ale tutaj mam jakos więcej czasu, u moich rodziców ruch jak na dworcu nie było czasu na forum[emoji6][emoji6]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
@dreamscometrue namowilas mnie na czytanie Bondy :-) przedwczoraj kupiłam Sprawe Niny Frank (już kończę czytać) dziś kupilam Florystke ( w biedronce za 10 zł) a w empiku jest -20% i zastanawiam czy czy kupić cała serię tych książek na zdjęciu, wyjdą po 65 zł. Czytałaś może? Albo któraś z dziewczyn czytała? :-) Zobacz załącznik 819380
Ja zgromadziłam ale czekają na swoją kolej ;)
 
Kejka jak odstawiasz kawe to ten ból głowy może być od tego. Mój mąż tak miał kilka dni ale nie pił i z czasem przeszło :ninja2:

Wiem, odstawiłam kawę jakiś czas temu, ale niedawno do niej wróciłam.
Teraz obniżyło mi się ciśnienie w ciąży, więc kawa to najszybszy ratunek.
Ale chciałabym przestać pić, bo mam chyba niedobór magnezu, straszne skurcze w nogach wieczorami ( i twardnienie brzucha może też od tego)
 
reklama
Do góry