reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Też dużo jeżdżę, ale nie kupuje.
W pierwszej ciąży jeździłam nawet w dniu porodu, też odbyłam się bez. Może kwestia ustawienia pasów w aucie, fotela albo budowy ciała, nie wiem, ale pas miałam zawsze na biodrach a brzuch pomiędzy biodrowym a piersiowym, wiec ok.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@mamaincigito moj pas ukladal sie ewidentnie na podbrzuszu i u M w aucie tez tak mam,takze dla mnie adapter jest niezbedny[emoji4]
Moze chodzi o budowe ciala[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny apropo bezpieczenstwa ,zakupilam adapter pasow be safe
Brzuszka jeszcze nie mam wiec nic nie uwieralo ale ciagle sie balam bo jednak ten pas jest w miejscu gdzie dzidzi.
A bez pasow nie wyobrazam sobie jezdzic.
Adapter obniza pas,pod brzuszek zachowujac nasze bezpieczenstwo
Poelcam wszystkim.
Wrzucam foto ,wyglada dziwnie bo jestem w dlugiej spodniczce ,ktora musialam podwinac[emoji4]
Nie patrzcie na moje paroweczki[emoji16]
1502304006-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Funia mam identyczny!!! Ale wiesz ze urwal mi sie jeden z tych zatrzaskow :( bo chyba za duzo ciagnelam .... ale I tak jestem z niego zadowolona zwlaszcza przy duzym brzuszku !:)
 
Dziewczyny apropo bezpieczenstwa ,zakupilam adapter pasow be safe
Brzuszka jeszcze nie mam wiec nic nie uwieralo ale ciagle sie balam bo jednak ten pas jest w miejscu gdzie dzidzi.
A bez pasow nie wyobrazam sobie jezdzic.
Adapter obniza pas,pod brzuszek zachowujac nasze bezpieczenstwo
Poelcam wszystkim.
Wrzucam foto ,wyglada dziwnie bo jestem w dlugiej spodniczce ,ktora musialam podwinac[emoji4]
Nie patrzcie na moje paroweczki[emoji16]
1502304006-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tez mam ten adapter. Tylko, ze po około 1h jazdy zaczyna bolec mnie tyłek ;). Moze to kwestia ustawienia.
 
Polowkowe jest od 18tc. Ja mam podobnie jak Ty, 19t4d [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Czytalam, ze nawet od 18 ale tez, ze ponoć najlepiej iść po 20 bo dziecko większe. No ale to i tak juz prawie 20 i skoro Wy idziecie to ja chyba tez zostanę przy tym terminie ;)

Mam jeszcze pytanie - piszecie o twardnieniach brzucha. Ja mam takie uczucie jakby był napiety ale to nie sa takie skurcze, ze nasilają sie a potem odpuszczają ale jakby był napiety przez dłuższy czas. Jakos pod pępkiem. Nic sie nie wybrzusza a jak go dotykam to nie jest twardy jak kamień ale i tak chyba twardszy. Sama nie wiem. Biorę duphaston, magnez i buscopan bo mam bóle brzucha.
 
@Magiczna83 dlatego nie jestem za uzywanym[emoji6]jak masz na gwarancji to oddaj[emoji4]albo zawsze mozna naprawic
Ja bede z tymi zatrzaskami obchodzic sie delikatnie[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Też dużo jeżdżę, ale nie kupuje.
W pierwszej ciąży jeździłam nawet w dniu porodu, też odbyłam się bez. Może kwestia ustawienia pasów w aucie, fotela albo budowy ciała, nie wiem, ale pas miałam zawsze na biodrach a brzuch pomiędzy biodrowym a piersiowym, wiec ok.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja identycznie :)
Ale my mamy bardzo zbliżoną sylwetkę chyba, prawda? Więc też nie kupię, normalny mi starczy tak jak wtedy :)
A że zmienię temat - ja nie mogę sie zabrać nawet za pierwszy przegląd ciuchów po Oliwii. A ty już ogarnęłaś trzy!!! Podziwiam :szok: tylko ja ciągle nie dowierzam tym prenatalnym, a dopóki nie mam pewności, ze będzie druga "cynka", to nie mam w ogóle motywacji do grzebania się w tych 50 kartonach!
 
reklama
Ja identycznie :)
Ale my mamy bardzo zbliżoną sylwetkę chyba, prawda? Więc też nie kupię, normalny mi starczy tak jak wtedy :)
A że zmienię temat - ja nie mogę sie zabrać nawet za pierwszy przegląd ciuchów po Oliwii. A ty już ogarnęłaś trzy!!! Podziwiam :szok: tylko ja ciągle nie dowierzam tym prenatalnym, a dopóki nie mam pewności, ze będzie druga "cynka", to nie mam w ogóle motywacji do grzebania się w tych 50 kartonach!
Chyba podobnie jesteśmy, więc może to kwestia budowy ciała właśnie, ale Ty lepiej wyglądasz [emoji16]

Póki co zostało mi pełne łóżeczko i zawalona wersalka z ubrankami. Jutro to zrobie, chce zobaczyć co mam a co muszę kupić żeby... zacząć kupować [emoji16]


Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry