reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
A dziewczyny - że tak zapytam...jakby się okazało, ze będzie jednak chłopczyk, czy któraś będzie chętna na jakieś 20 kartonów i siatek ciuchów dla dziewczynki??? Dodam, ze większość rzeczy ubrana raz lub dwa, bo tyle tego miałam, że nie było kiedy ubrać częściej...będę sprzedawać za bezcen, żeby mieć szybko na ciuszki dla chłopca...na lokalnych grupach fejsbukowych też powystawiam w razie czego, ale może akurat ktoś coś? No część to nówki praktycznie.
 
reklama
Annias ile będziesz czekać na wyniki Nifty?
Ja robiłam test Harmony i wyniki były po tygodniu.
Trzymam kciuki, żeby wyniki były pozytywne!

A poza tym - wreszcie się dodzwoniłam do szpitala i udało mi się zmienić termin połówkowego.
Mam 21 września (@dreamscometrue dopiszesz jak znajdziesz chwilę? Chyba dobrze Ci u rodziców, bo mało Cię dziś na forum [emoji6])

Cieszę się bardzo, bo dzięki temu oba wyjazdy zaplanowane na wrzesień mogą się odbyć [emoji4]

A, i zapisałam się na standardowe szpitalne 2 lekcje w szkole rodzenia na listopad.
Tak, bardzo dobrze[emoji5] chociaż tęsknię za M...

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Uff nadrobilam[emoji5] wszystkim gratuluję. @lisianna91 super ze sie odezwałaś gratuluję chłopca piękne imię. Dziewczyny ciuszki jakieś chętnie dla dziewczynki kupię[emoji6] jakoś mi tak w brzuchu powoli jakbym dzidzię zaczynała czuć...Ale nie wiem czy sobie nie wkrecam bo trochę jakby mi sie popcorn w brzuchu robił[emoji23]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Uff nadrobilam[emoji5] wszystkim gratuluję. @lisianna91 super ze sie odezwałaś gratuluję chłopca piękne imię. Dziewczyny ciuszki jakieś chętnie dla dziewczynki kupię[emoji6] jakoś mi tak w brzuchu powoli jakbym dzidzię zaczynała czuć...Ale nie wiem czy sobie nie wkrecam bo trochę jakby mi sie popcorn w brzuchu robił[emoji23]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu

Moze to być Dzidzi :) Moj szkrab (dokładnie w takiej chwili) potrafi co 2-3 sec odbić mi się od ścianki brzucha i to już nie są takie delikatne ruchy jak były ;) Tylko, że ja już wiem w którym miejscu jest Bąbel i ruchy są praktycznie cały czas w tych samych miejscach :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dwa pytania 1. Znacie maść Alantan? Mogę ja na wyprysk na twarzy zastosować? 2. Tez macie takie gorące piersi?[emoji16]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Moze to być Dzidzi :) Moj szkrab (dokładnie w takiej chwili) potrafi co 2-3 sec odbić mi się od ścianki brzucha i to już nie są takie delikatne ruchy jak były ;) Tylko, że ja już wiem w którym miejscu jest Bąbel i ruchy są praktycznie cały czas w tych samych miejscach :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kass, Ty jakoś wcześnie chyba zaczęłaś czuć ruchy? W którym tygodniu?

Dziś lekarz mnie pytał czy coś czuję, no ale nie czuję, więc powiedział, że nawet do 22t mogę ich nie czuć.

Jakiś power popołudniowy mi się włączył, byłam na pilates, potem 40 min spacer, wyrwałam chwasty z donic ogrodowych i jeszcze uszykowałam ciuchy do oddania.
A wszystko po kiepskiej nocy i 8 godz w pracy.
Może taki już będzie cały drugi trymestr? [emoji6]
A może to dlatego, że wyszło słońce i było aż (!) 19 stopni... chyba ostatni dzień "lata" u nas.
 
Kass, Ty jakoś wcześnie chyba zaczęłaś czuć ruchy? W którym tygodniu?

Dziś lekarz mnie pytał czy coś czuję, no ale nie czuję, więc powiedział, że nawet do 22t mogę ich nie czuć.

Jakiś power popołudniowy mi się włączył, byłam na pilates, potem 40 min spacer, wyrwałam chwasty z donic ogrodowych i jeszcze uszykowałam ciuchy do oddania.
A wszystko po kiepskiej nocy i 8 godz w pracy.
Może taki już będzie cały drugi trymestr? [emoji6]
A może to dlatego, że wyszło słońce i było aż (!) 19 stopni... chyba ostatni dzień "lata" u nas.
Mi też tak moja gin mówiła z tymi ruchami

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Dwa pytania 1. Znacie maść Alantan? Mogę ja na wyprysk na twarzy zastosować? 2. Tez macie takie gorące piersi?[emoji16]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Nie wiem co na buzie, ale piersi też mam baaardzo ciepłe ;p z rana chyba najmniej a w ciągu dnia i wieczorem to są jak mówisz gorące :D

Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry