reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Zabiłyscie mi klina z tym Pebble !!'[emoji43][emoji43][emoji43][emoji12]
W sumie moja córcia miała tylko 48cm i topiła się w cabrio No ale to było lato.
Stad mój pomysł na pebble tym razem i w sumie śpiworek na fotelik a śpiworek na dziecku to tez trochę inaczej leży.
Kurczę nie wiem....

No właśnie ja jedne zamówiłam super skinny a drugie normalne wąskie tylko ze w New Look.
W H&M te rozmiary to mnie przerażają.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Moja miała 53 i 3230. W Citi jeździła do 14 miesiąca i pewnie jeszcze by mogła dłużej, na wzrost prawie wyrosła. Bo wagowo to ona ma teraz na 2 lata... 11 kg [emoji23]

Ale właśnie nie wiem jak druga będzie i boję się kupić mniej obszerny fotelik niż Citi, bo zależy mi żeby jak najdluzej wozić w łupinie. Stąd wybór na Cabriofix. Tyle, że jak będzie drobina to się utopi, ale właśnie pocieszam się tym spiworkiem do fotelika, że on dodatkowo jeszcze wypełni wkładke, a po zimie to już podrośnie. A jak np druga będzie kawał baby? [emoji23] Bo napewno przed ukończeniem 12 miesiąca życia nie przesądze w inny fotelik choćby skały sraly [emoji23] nie raz wracałam na sygnale 200 km sama z A. ale nie ma zmiłuj

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przerazajaco wygladaja dzieciaki na takim usg ;D ja sie obawiam, ze bym sie "przestraszyla", wystarczy mi jednak to, co widze na rutynowych wizytach

To prawda, jestem straszna ale wszystkie dzieci jakie widziałam w tym formacie to takie brzydkie ufoludki [emoji16] Wyglądają jak zniekształcone paskudki ale przecież wiadomo że dzidziutki tak nie wyglądają, po prostu sam fakt że mozna je tak podglądnąć, tak z bliska :)


Ps. Wcześniej pisałam Wam, że dziś Dzidzia jest spokojna - po dwóch nektarynkach mam mega balange w brzuchu. Brzuch skacze razem z kopniakami [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chcecie coś naprawdę przerażającego ?

Tak wyglądała moja córcia w 13 tygodniu na usg.
1502128625-aaaaaa.jpeg



[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]/[emoji1285]
[emoji166][emoji780]
[emoji593]Gabriel
 
Chcecie coś naprawdę przerażającego ?

Tak wyglądała moja córcia w 13 tygodniu na usg.
1502128625-aaaaaa.jpeg



[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]/[emoji1285]
[emoji166][emoji780]
[emoji593]Gabriel
Hehehe też mam podobne [emoji23] nawet bardziej przerażające, jutro Wam wrzucę

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@michasia30 nie gniewaj sie ale wyglada jak ufo[emoji23][emoji23][emoji23]ale za to slodziakowe[emoji5]

Tez mam skinny z h&m 36 takie szare jeansy,sa mega wygodne ale jeszcze ich nie nosze,chodze w zwyklych,edit nie chodze ostatnio w spodniach bo sa upaly[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wpadam sie pochwalić nasza wizyta :)
Mamy cudownego zdrowego synka [emoji7] dzis płeć potwierdzona na 100% :) bardzo sie cieszę :)
Wazy całe 283g :) i jest idealny :)
Mamy zezwolenie na wyjazd ma wakacje wiec nie pozostaje mi nic innego jak nas pakować i w sobotę wyjeżdżamy [emoji5]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super wieści! :)
 
Apropo spodni ciążowych, ja jakiś czas temu, jak się tak ochłodziło, kupiłam sobie w H&M, skinny. Są zarabiste! Dzisiaj je ubrałam bo jak wychodziłam było 16° i wygodniejszych spodni jeszcze na sobie nie miałam. W dodatku czarne, super miękki materiał, jak zwykle na mnie za długie ale podwinęłam je i poszłam w miasto :) Mam nadzieje ze tyłek mi się zbytnio nie rozrośnie bo wzielam rozmiar 36, mam trochę luzu jeszcze wiec liczę na swoją silna wole w podjadaniu a raczej niepodjadaniu chociaz powiem Wam, że mogłabym co chwile coś jesc...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Haha :D zrobiłam dokładnie to samo z nadzieją, że tyłek nadto mi. Nie urośnie ;)
Zmierzyłam 38 z myślą, że jak będą 2cm większe to za 2 miesiace będą akurat, ale one były ogromniaste :o
 
@michasia30 nie gniewaj sie ale wyglada jak ufo[emoji23][emoji23][emoji23]ale za to slodziakowe[emoji5]

Tez mam skinny z h&m 36 takie szare jeansy,sa mega wygodne ale jeszcze ich nie nosze,chodze w zwyklych,edit nie chodze ostatnio w spodniach bo sa upaly[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja w swoich jak chodziłam to musiałam rozpinać guzik, bo nie dosc że gniotło to jeszcze mialam wyrzuty sumienia że gniecie i dzidzie :( A dziś stwierdziłam że głupia byłam że sie w nich męczyłam [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@michasia30 nie gniewaj sie ale wyglada jak ufo[emoji23][emoji23][emoji23]ale za to slodziakowe[emoji5]

Tez mam skinny z h&m 36 takie szare jeansy,sa mega wygodne ale jeszcze ich nie nosze,chodze w zwyklych,edit nie chodze ostatnio w spodniach bo sa upaly[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ha ha dokładnie[emoji12]
Mój mąż stwierdził ze jak terminator!
Był tak wstrząśnięty ze dwa razy pytał panią doktor czy z dzieckiem wszystko ok.


[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]/[emoji1285]
[emoji166][emoji780]
[emoji593]Gabriel
 
reklama
Chcecie coś naprawdę przerażającego ?

Tak wyglądała moja córcia w 13 tygodniu na usg.
1502128625-aaaaaa.jpeg



[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]/[emoji1285]
[emoji166][emoji780]
[emoji593]Gabriel

I jak tu sobie potem inaczej wyobrażać własne dziecko? [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry