reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
@michasia30 wez bo pekne ze smiechu[emoji23][emoji23][emoji23]haha bidulek sie przerazil ,ze mialas kontakty sexualne z kosmitami[emoji12]

Wstawiam ponizej zdejcie z usg znajomej ,tez mnie przerazilo[emoji38]z 30 tyg .

@kass.es tylko tak jak mowie ja jakies 2-3 tyg juz nie chodzilam w spodniach wiec wiesz[emoji4]ja mam kilka takich co nie gniota,ale normalne biodrowki juz dawno odpuscilam bo sie balam mimo tego ,ze bardzo nie cisnely[emoji4]
Tylko ja nie wiem jak to dalej bedzie bo poki co ja mam jedne gacie[emoji57]a cena powala 139 zl [emoji58]no ale coz trzeba bedzie to kupie
1502129662-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny,

widzę, że nieźle nabijacie postów ;-) Nadrobiłam, właśnie usiadłam spokojnie i mogę coś poczytać i napisać popijając herbatę. Dzisiaj dostarczyłam sobie niezłą porcję słońca, cały dzień na zewnątrz.

Nasza dzidzia też miała dziś szalony dzień i wywijała fikołki ;-) po 2 dniach przerwy.

Ja nad morzem mam zawsze ssanie i aż się boje o moją wagę ;-)

Co do usg i filmu, my w 12 tygodniu dostaliśmy film, zdjęcia i nagranie również w 3D/ 4D bez żadnych dopłat i próśb, po prostu tak dają, wiec teraz na połówkowych na pewno dostaniemy. To na prawdę fajna sprawa ;-) Ja polecam :-)

Co do spodni, chętnie bym kupiła sobie jakieś jeansy ciążowe bo te moje mnie już cisną, ale moje stacjonarne sklepy HM czy Reserved nie mają ciążowego działu :/ a ja totalnie nie wiem jak wyglada taka rozmiarówka. Muszę chyba skoczyć na zakupy do Warszawy i coś przymierzyć bo u mnie prócz lekko większego brzuszka na szczęście nic się więcej nie zmieniło, a jak chciałam kupić po prostu większe rozmiarem to wszystko na mnie wisi w nogawkach. Ja sobie joggery w gumkę kupiłam online i są spoko, z takiego dresowego materiału i drugie stacjonarnie z cienkiego jeansu też w gumkę i też fajne i też 36 i też je lekko wywijam :-)

Pozdrowienia i cieszę się że u Was OK z tego co czytam :-)

Miłego wieczoru :)
 
Dziewczyny wrzucam poglądowe rysuneczki bo chyba wcześniej wprowadziłam w błąd nieco a nie chce mieć nic na sumieniu.
Może komuś się przyda.
1502131646-aaaaaa.jpeg
1502131658-aaaaaa.jpeg



Jest jeszcze baza ale jak wspominała mamaincogito ciężko ja dostać easy base 2 która jest montowana tylko na pasy i to do niej można przypiąć cabrio i pebble.




[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]/[emoji1285]
[emoji166][emoji780]
[emoji593]Gabriel
 
Faktycznie... niektóre fotki są przerazajace [emoji3]
Mam nadzieję, że w piątek nie wystrasze się ani ja ani Tz własnego dziecka. [emoji23]



W ogóle to mój Tz dopiero wraca z pracy, super.
Ale ma ponoć dla nas jakaś niespodziankę jedzeniowa [emoji16]więc mu wybaczam [emoji3] i czekam [emoji3]
 
Jej, ale te fotki rzeczywiście straszne! [emoji23]

Ja po każdym usg dostałam CD, i ani razu nie spojrzałam co na nich jest... może też taki ufoludek!

Opcji 3D/4D chyba nawet nie mam, ale z tego co widziałam to dzieci wyglądają na ich jak ludki z plasteliny, jakoś tak kompletnie nierealnie dla mnie.
 
Dziewczyny dziękuje za miłe słowa :)

Dreamscometrue dziękuje jak możesz wpisz mnie na 4 września :)

Co do h&m dzis zamówiłam spodenki ciążowe i ogrodniczki mam nadzieje ze bedą dobre ;)

Ann a ja mam takie cudowne zdjęcie synka twarzy wyglada juz jak mały bobas [emoji7] mogłabym oglądać go na usg 3D przez cały dzień :)

Michasia haha ale mega fotka ! :D mały ufoludek :)

Drin gratuluje wizyty :)

My mamy fotelik z córci w sumie to jeszcze w nim jeździ- recaro :) rozglądam sie właśnie dla niej zeby kupić a jej zostaje dla brata :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dobrze zobaczyc ze nie tylko moje dziecie patrzylo w ekran I wyszlo jak alien ;) ale moze w srode ulozy sie z profilu po raz pierwszy ;) . Szkoda ze u mnie w szpitalu nie ma opcji 3D/4D ale to nadrobie to nieco pozniej prywatna wizyta.

Milego wizytowania jutro mamuski I spokojnego wieczorku z malymi ruchami w brzuszkach ;) - uwielbiam to!
 
Do góry