reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Fotelik Peblle jest świetny,ale tak jak mamaincognito napisała dla drobnych dzieci,my mieliśmy poprzednią wersję i syn był drobiazg bo na rok 7,5 kg ważył a w kurtce już ciasnawo mu było, te nowe mają zupełnie nową wkładkę(swoją drogą świetną,pochłaniającą wstrząsy) ale strasznie zmniejszyła fotelik.

Na zgagę, polecam suszone figi.

Ja dziś w h&m wcisnęłam się w xs, ale coś mi się wydaje że seria mama ma zupełnie inną rozmiarowke.

Bubka - Gratuluję!

Właśnie w H&M maternity chinosy rozmiar 34, a już np legginsy musiałam mieć 36. Dżinsy tam w ogóle mi nie leżały.
 
@mamaincogito wlansie o tym M mi mowil,no i powiedzial,ze nie wie czy sie bedzie dalo,wiec jakbym dalej miala ten samochod i nie wylaczymy poduchy to bede wozila z tylu[emoji4]
Familyfix oki zapamietam i musze tez podjechac do sklepu obejrzec na zywo te foteliki.

@Veronique i co wiesz cos o nim[emoji16]ja sie dowiem od kolezanek ale to jak sie zobaczymy[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Na razie wiem, że drogi. Mi się te Paradise podobają :)))
 
Apropo spodni ciążowych, ja jakiś czas temu, jak się tak ochłodziło, kupiłam sobie w H&M, skinny. Są zarabiste! Dzisiaj je ubrałam bo jak wychodziłam było 16° i wygodniejszych spodni jeszcze na sobie nie miałam. W dodatku czarne, super miękki materiał, jak zwykle na mnie za długie ale podwinęłam je i poszłam w miasto :) Mam nadzieje ze tyłek mi się zbytnio nie rozrośnie bo wzielam rozmiar 36, mam trochę luzu jeszcze wiec liczę na swoją silna wole w podjadaniu a raczej niepodjadaniu chociaz powiem Wam, że mogłabym co chwile coś jesc...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Apropo spodni ciążowych, ja jakiś czas temu, jak się tak ochłodziło, kupiłam sobie w H&M, skinny. Są zarabiste! Dzisiaj je ubrałam bo jak wychodziłam było 16° i wygodniejszych spodni jeszcze na sobie nie miałam. W dodatku czarne, super miękki materiał, jak zwykle na mnie za długie ale podwinęłam je i poszłam w miasto :) Mam nadzieje ze tyłek mi się zbytnio nie rozrośnie bo wzielam rozmiar 36, mam trochę luzu jeszcze wiec liczę na swoją silna wole w podjadaniu a raczej niepodjadaniu chociaz powiem Wam, że mogłabym co chwile coś jesc...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Mi te skinny ledwo co przez łydki przeszły, a na tyłku wisiały [emoji23]
 
Witajcie w poniedziałek!
Jak zwykle milion postów do nadrobienia, a pewnie gdybym siedziała w domu z telefonem w ręku to byłaby cisza [emoji16]
Dziś zaczynamy 18 tc, Dzidzia jest dziś spokojna, pare razy mnie tylko smyrnela, bo wczorajszym bombardowaniu kopniakami, dziś odpoczywa.
Umówiłam się na drugie prenatalne, czyli na połówkowe, zrobimy od razu 3D i 4D, nagramy filmik na pendrive, ze skierowaniem dopłacamy tylko 50 zł :)
Tak więc najbliższa wizyta za trzy tygodnie, dokładnie 28.08 - połówkowe a 07.09 wizyta i gina.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
My też będziemy mieć 3d4d i też będziemy mieć filmik [emoji7]
I to już w piątek [emoji7]
 
Zabiłyscie mi klina z tym Pebble !!'[emoji43][emoji43][emoji43][emoji12]
W sumie moja córcia miała tylko 48cm i topiła się w cabrio No ale to było lato.
Stad mój pomysł na pebble tym razem i w sumie śpiworek na fotelik a śpiworek na dziecku to tez trochę inaczej leży.
Kurczę nie wiem....

No właśnie ja jedne zamówiłam super skinny a drugie normalne wąskie tylko ze w New Look.
W H&M te rozmiary to mnie przerażają.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Apropo spodni ciążowych, ja jakiś czas temu, jak się tak ochłodziło, kupiłam sobie w H&M, skinny. Są zarabiste! Dzisiaj je ubrałam bo jak wychodziłam było 16° i wygodniejszych spodni jeszcze na sobie nie miałam. W dodatku czarne, super miękki materiał, jak zwykle na mnie za długie ale podwinęłam je i poszłam w miasto :) Mam nadzieje ze tyłek mi się zbytnio nie rozrośnie bo wzielam rozmiar 36, mam trochę luzu jeszcze wiec liczę na swoją silna wole w podjadaniu a raczej niepodjadaniu chociaz powiem Wam, że mogłabym co chwile coś jesc...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja tez kupiłam skinny czarne. O tak, sa mega wygodne! I tez trochę za długie ;)
 
reklama
Do góry