reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Witam się i ja :) chata już ogarnięta teraz muszę na szybko jakiś obiad przygotować a później też nad jezioro :) ja się nie kąpie bo mam skłonności do infekcji a nie chce żeby mi się coś przyplątało.
 
Ja pływam w jeziorze całkiem dużo od miesiąca i nawet się nad tym nie zastanawiałam [emoji33]ale tutaj jest wyjątkowo czysta woda.
Dziewczyny które czują ruchy, czy możecie coś więcej o tym napisać? Jakie to jest dokładniej uczucie, do czego byście mogły to porównać itd. Mam tyle dolegliwości w obrębie brzucha (szarpanie, ciągnięcie, kłucie itd), że nie wiem na co zwracać uwagę..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dostęp już jest a tu masz adres https://www.babyboom.pl/forum/index.php?threads/88794/

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu

Dziękuję ślicznie:)

@Parkolka ja też czuje w różnych miejscach, pływa po całym podbrzuszu. Kopalo pod pępkiem, a tak mocno wypycha sie nad wzgorkiem. ;)
No i tak intensywne pukanie o jakim juz wspominałam więcej sie nie powrorZylo :(

No i w stawach, jeziorach mimo wszystko nie pływam ... Wolę uniknąć ewentualbej infekcji :/
 
Ja pływam w jeziorze całkiem dużo od miesiąca i nawet się nad tym nie zastanawiałam [emoji33]ale tutaj jest wyjątkowo czysta woda.
Dziewczyny które czują ruchy, czy możecie coś więcej o tym napisać? Jakie to jest dokładniej uczucie, do czego byście mogły to porównać itd. Mam tyle dolegliwości w obrębie brzucha (szarpanie, ciągnięcie, kłucie itd), że nie wiem na co zwracać uwagę..

Też miewam szarpanie, ciagniecie i tepy bol po bokach, oprócz rozciagania sie macicy nic innego nie przychodzi mi do glowy, ciagniecie po chwili ustepuje wiec tez juz nie panikuje. Odczuwam chwilami jeszcze lekki ból po wysiłkowy, wtedy poprostu odpoczywam :)
A ruchy... Albo drżenie, łaskotanie albo mocniejsze jakby pukanie :) ja tak to odczuwam no i jesze takie wypychanie sie, gdzie czuć taką twarda kule :)

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jeszcze nic nie czuje a nie moge sie doczekac. Czasami ale tak bardzo rzadko czuje pojedyncze pukniecie i cisza przez tydzien. Wczoraj zjadlam monte i poczulam pukniecie. Chyba po slodkim. Nie to ze.pozniej do wieczora mdlilo mnie. Owoce moge zjesc tonami a slodkiego nie da mi wcale.
 
Do góry