reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Cześć Ciężaróweczki, piszę z auta. Oczekuje na B, który poszedł walczyć z kosiarką w serwisie. Stwierdziłam, że wodę to niż siedzenie w domu z teściową :)
Pisałyście, że tak Wam wyrzucają te wielkie brzuchy tymczasem mi wszyscy marudzą, że jeszcze taki malutki i trafiłam mi się jeden mega komplement, że wyglądam pięknie i powinnam cały czas w ciąży chodzić.

Odnośnie wotaminek to kończę femine i chyba przejdę na pregne.
Na rozstępy używam olejku babydream, długo się wchłania ale nie ma zaparcia, a to dla mnie dużo. Przez chwilę używałam balsamu palmer's ale strasznie mnie drażnił jego zapach.

Dziewczyny, możliwe żebym raz czuła Dzidziula trochę pod pępkiem, a jakaś czas później zaraz nad wzgórkiem łonowym? Myślałam, że już od jakiegoś czasu czuje ładnie ruchy ale już zgłupiałam. Chociaż raz wczoraj wieczorem to był ewidentny kopniaki, nawet na ręku poczułam.
Ja wczoraj jak byłam u gina to pytał czy już ruchy czuje? Dodam że zaczęłam 18 tc, no i mówię mu że od paru dni coś mnie smyra dziwnie w brzuchu, a on tylko skwitował, że to za wcześnie bo pierworodki czują dopiero w 21tc. A ja nadal upieram się przy swoim, że to dzidzi tak mnie muska, bo nigdy w życiu nie czułam takiego muskania: jakby ktoś pędzelkiem mnie muskal, albo motylek skrzydełkami. Czuję to kilka razy w ciągu dnia:)
 
reklama
Ja wczoraj jak byłam u gina to pytał czy już ruchy czuje? Dodam że zaczęłam 18 tc, no i mówię mu że od paru dni coś mnie smyra dziwnie w brzuchu, a on tylko skwitował, że to za wcześnie bo pierworodki czują dopiero w 21tc. A ja nadal upieram się przy swoim, że to dzidzi tak mnie muska, bo nigdy w życiu nie czułam takiego muskania: jakby ktoś pędzelkiem mnie muskal, albo motylek skrzydełkami. Czuję to kilka razy w ciągu dnia:)
Ja tak do mamy mówiłam, że nie coś czuje ale niby w necie pisze, że przy pierwszej ciąży to małosolne prawdopodobnie, że już. Ale nigdy wcześniej takiej rzeczy nie czułam, jelita to napewno nie były.
 
Ile tu się dzieje od rana!
Kasia, Ty pytałaś o pływanie? Ja pływałam w jeziorze dwa tygodnie temu, i wszystko Ok. Po wyjściu z wody od razu się przebierałam (w spódniczkę, bez bielizny)

U nas chłód jesienny, ale jakoś mi to nie przeszkadza, biorę kalosze i ciepłe swetry i jedziemy na weekend nad ocean.

Musiałam załatwić niańki do kota, bo biedak antybiotyk musi brać codziennie. [emoji12]

Miłego weekendu!
 
Dzień dobry: )
Bardzo dziękuję za zainteresowanie :) aktualnie mam trójkę dzieci na wakacjach i dość aktywnie spedzamy czas. Staram sie zaglądać, ale brakuje mi czasu na pisanie.

Chciałam wrzucić zdjecie na zamkniety, ale nie wiem jak z dostępem- dzieciory nie dały mi doszukać linku ;)

Moja wizyta wczoraj niestety nie odbyła się, myślałam żeby skoczyć do innego lekarza na szybkie usg ewentualnie skontrolowanie szyjki, ale pomyślałam że niektóre kobiety maja 2 - 3 badania przez cała ciążę wiec nie bede popadać w histerie ;)
Także wytrzymam do 25.08 wtedy bede miala właściwa wizyte. Od razu pewnie umowie badanie prenatalne. Ponad to nie dopuszczam myśli, że może być cokolwiek nie tak :)
Zrobiłam też badanie tarcZycy wszystko w normie TSH 0.9 takiego wyniku sie nie spodziewAm z niedowierzania chciałam je powtarzać :D

Nadrabiam wiadomości :)
Miłego :*
Dostęp już jest a tu masz adres https://www.babyboom.pl/forum/index.php?threads/88794/

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Dziewczyny wreszcie działa mi ten link z brzuchami [emoji3] chciałam wrzucić mój... Ale nie bardzo wiem jak mam to zrobić?
Może któraś podpowie [emoji48]
Znając moje możliwości jak będę cudowac to tylko coś zepsuje
 
Ogory kupione, zaraz biore sie do pracy.
Co do płac nauczycieli jestem na bierzaco bo osobiscie robię angaże. A teraz po zmianie reformy bede miala baaaardzo duzo pracy po powrocie z urlopu bowiem u nas jest duza szkola sp i gim.
Co do witamin kupie jeszcze tran i bez zmian kwas foliowy i wit b 6 i 12.
Co do zalewow i wchodzenia do wody to srednio jestem przekonana.
 
@kasia2309 i jak sobie radzicie z taką praca po 24 h? Pewnie da się przyzwyczaić?
Ja się nie kapalam ostatnio nad jeziorem, jakoś mi się nie chciało.



A to nie jest tak ze zarobki jednak zależą od specjalizacji, stażu pracy itp? Może nie wszyscy jakoś super zarabiają. Dla informacji powiem wam, że pracownik szeregowy w lidlu na start dostaje 3200 zł brutto, koleżanka która jest pielęgniarka wyjechała za granicę bo nawet tyle nie zarabiala.
Ja tam jestem daleka od wrzucania wszystkich do jednego wora.

Miłego dnia [emoji6]
Zależą. Ale znam wszystkie etapy. Nie uważam że pracownik w Lidlu ma mniej zarobic niż nauczyciel, to zupełnie inny rodzaj pracy nie do porównania. Ale no wiadomo każdy ma swoje zdanie i przeważnie odmienne[emoji6]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Dokładnie od tego zależy, nauczyciel zaczyna od stanowiska ^nauczyciel stażysta^, pracowałam 3 msc i miałam 2290 brutto. A i tak słyszałam że za dużo mam ;p A później mi powiedzieli że tyle mam bp jestem za zastępstwo, bo na codzień nie jest tak kolorowo ;) Ale faktycznie nie ma co poruszać takich spraw na forum ;)
Hehe nie chcesz naprawdę wiedzieć ile ja mam brutto[emoji23]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Do góry