reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Kurde, mnei dziś cały dzień jakieś kolki łąpia. Odwykłam od siedzenia przy biurku pzrez 8h dziennie i to chyba to :( no tak mi jakoś niewygodnie, brrrr...
U nas dzis pogoda w kratkę, z rana deszczowo i pochmurno, ubrałam córę w kalosze i pojechała do mojej mamy, a mama dzwoni po 2 h z pretensjami, ze słońce piękne, a dziecko w kaloszach paraduje. Serio, odradzam mieszkanie na północy kraju, coraz częściej mówie m, ze musimy sie przenieśc na południe, bo tu jest pogodowy damat, człowiek czeka cały rok na lato, a lata ani widu ani slychu, jakieś pojedyncze dni tylko co tydzień lub 1,5! A tak szaro i buro, jesiennie co najwyżej. Wiecie, ze u nas zimą potrafi być tylko 4 stopnie chłodniej niż w lipcu??? Żeby człowiek nie mógł lata od zimy odróżnic, to juz przesada :(
U Ciebie rano deszcz potem trochę słońca a u nas ogłoszenie zagrożenia że może dojść do 37 stopni, siedzę w domu i myślę że gdyby nie czekał nas zakup wózka to w tym roku byśmy zamontowali klimatyzację w mieszkaniu. Okna mamy centralnie na poludnie a na dodatek ostatnie piętro...
 
reklama
Ja też mam hustawki nastrojow.

Niedługo wybieram się do miasta, muszę coś mojej mamie kupić na urodziny [emoji3][emoji512]
Pewnie kupię jej jakiś krem albo perfume... No i do tego jej ukochana welne [emoji3] myślę,że będzie zadowolona [emoji3]


A w ogóle to mamy teraz ciężki okres w domu. Mamy dwa pieski rasy shih tzu... suczka akurat spodziewa się cieczki i piesek nie bardzo potrafi się opanowac. Jeszcze trochę i dostanę do głowy.. [emoji85] przysiegam !
 
Ja też mam hustawki nastrojow.

Niedługo wybieram się do miasta, muszę coś mojej mamie kupić na urodziny [emoji3][emoji512]
Pewnie kupię jej jakiś krem albo perfume... No i do tego jej ukochana welne [emoji3] myślę,że będzie zadowolona [emoji3]


A w ogóle to mamy teraz ciężki okres w domu. Mamy dwa pieski rasy shih tzu... suczka akurat spodziewa się cieczki i piesek nie bardzo potrafi się opanowac. Jeszcze trochę i dostanę do głowy.. [emoji85] przysiegam !
:))) uważaj, bo takie wizualne "objawy cieczkowe" trwają relatywnie krótko w stosunku do całej cieczki :)
 
marta64, ja wiem, że upały też nie są super znośne, zwłaszcza dla kobiet w ciaży, ale pomyśl, ze miałam teraz 2tygodnie urlopu i może jeden dzień nadawał sie, zeby skorzystać z plażingu :( dwa dni przesiedziałam z dzieckiem w domu, bo tak lało :( codziennie mam zagadkę, w co mam ubrać córę, bo tak źle i tak niedobrze, u nas ludzie latem choruja na anginę :( chciałabym choć raz wstać rano, popatrzec pzrez okno i stwierdzić - o, dzisiaj bedzie ciepło, ubieramy sie na krótki rękaw :) i nie przebierać potem dziecka 3 razy ;)
 
marta64, ja wiem, że upały też nie są super znośne, zwłaszcza dla kobiet w ciaży, ale pomyśl, ze miałam teraz 2tygodnie urlopu i może jeden dzień nadawał sie, zeby skorzystać z plażingu :( dwa dni przesiedziałam z dzieckiem w domu, bo tak lało :( codziennie mam zagadkę, w co mam ubrać córę, bo tak źle i tak niedobrze, u nas ludzie latem choruja na anginę :( chciałabym choć raz wstać rano, popatrzec pzrez okno i stwierdzić - o, dzisiaj bedzie ciepło, ubieramy sie na krótki rękaw :) i nie przebierać potem dziecka 3 razy ;)
No to fakt, tydzień czasu byłam w twoich dalszych okolicach i fakt pogoda na plażing taka sobie, chociaż na szczęście padało tylko jeden dzień. Jest różnica ogromna. U nas człowiek marzy żeby goły chodzić a u was wieczorem to w bluzie najlepiej
 
Dziewczyny mialyscie badane tsh w I trymestrze? Ja mialam przed ciaza ale do tej pory juz nie o nie wiem czy moj lekarz nie powinien mi zlecic.
 
Dziewczyny mialyscie badane tsh w I trymestrze? Ja mialam przed ciaza ale do tej pory juz nie o nie wiem czy moj lekarz nie powinien mi zlecic.
Ja też miałam tylko przed ciążą, pytałam ostatnio mojego gin i powiedział, że nie ma takiej potrzeby. Ale chyba jednak sobie oznacze [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też miałam tylko przed ciążą, pytałam ostatnio mojego gin i powiedział, że nie ma takiej potrzeby. Ale chyba jednak sobie oznacze [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki dziewczyny! No ja tez jutro oznacze tsh razem z ft3 i ft4. Nie wiem dlaczego czesc lekarzy zaleca a czesc nie.
 
Do góry