reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Pokazuje brzuch do porodu [emoji23]
Nie no ... chyba ja poniosło [emoji23]
Chciała mi pewnie wcisnąć ten stanik [emoji41]

1499860629-aaaaaa.jpeg

No błagam, ja mam podobny, tylko się ciut wyzej zaczyna przez tę pzrepuklinę. Ja Wam wrzucę wieczorem zdjęcie pzrepukliny, to sie przerazicie. Nie wiem czy mnie operacja nie czeka, jeszcze teraz, póki mozna...
 
reklama
Ja poki co mam ta sama wage co na poczatku ale nie powiem jaka :p na mojej wadze i u gina jest 2 kg roznicy i w sumie nie wiem ile waze ;-)
Poprzednio przytylam 10 kg i licze, ze teraz tez tak bedzie. Pozniej schudlam od wagi przed ciaza jakies 8 kg dzieki karmieniu piersia. Niestety jak wrocilam do pracy to kg wrocily (praca siedzaca). Teraz bede musiala sie pilnowac!
 
Hej dziewczyny:)

Lovi23-fajny brzuszek:) dobrze,że zrobilas już termin w szpitalu wszystko będzie ok:blink:

dreamscometrue-cieszę się,że już lepiej:) nie forsuj się tylko...

A mi wczoraj udało się zrobić termin prywanie do gina żeby zrobić to usg genetyczne,bo nie dawało mi to spokoju...musiałam jechać prawie 50 km ale to była bardzo dobra decyzja:) usg trwało prawie 30 min wszystko dokladnie sprawdzone i wszystko super....najprawdopodobniej chłopiec ale za wcześnie żeby określić dokładnie..jak to lekarz ujoł,że jest "coś" między nóżkami.A dzidzia ssala kciuka,robila fikolki:) jestem super szczęsliwa:) i kamień z serca...
 

Załączniki

  • 11072017BABY_0004.JPG
    11072017BABY_0004.JPG
    37,7 KB · Wyświetleń: 56
Mam pytanie do tych co rodziły więcej niż raz. Jak wyglądał u was następny poród? Był krótszy? Bardziej/mniej bolesny?
U mnie drugi był trochę krótszy ale zdecydowanie dużo bardziej bolał. Tak pytam bo zastanawiam się jaki może być trzeci ;)
 
Lovi kobieta chyba nie widziała ciężarnej do porodu [emoji23][emoji23][emoji23]
Śliczny masz brzuszek ;)

Aneczka śliczne zdjęcia dzidziusia [emoji7][emoji7]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dreams super ze jest lepiej.Chodzić wkoncu powinnas tylko nie dźwigaj i nie przemeczaj sie.Ja czekam pod gabinetem giną i szlak mnie trafia bo go dalej nie ma.Aja juz cholery z nerwów dostaje :/
 
Do góry