reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Witam dziewczyny :) ja wstalam dzis jakos o dziwo wyspana o 8 :D dziekuje za mile słowa :) mam nadzieję ze wszystko bedzie ok :) jeszcze 1.5 godziny a nerwy mam jak cholera.Dreamscometrue jak dzis samopoczucie? Ja sie czuje świetnie odpukac :D i mam jakos dużo energii.
 
reklama
Ja się ważę tylko rano, na czczo i po siku (i czymś grubszym [emoji6])

A jak miałam 20 lat + , to ważyłam 47 kg, byłam raczej koścista [emoji12]
Mam nadzieję, że po ciąży aż tak nisko nie zjadę.
 
U mnie 0,8 na plusie i narazie tak się zatrzymało. Mam nawet wrażenie że nogi mi ciut zeszczuplaly ale pewnie straciłam mięśnie [emoji20] przez to moje wieczne spanie dużo mniej się ruszam.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem jak wy ale dla mnie ciąża kobiety trwa za dlugo :) u mnie mogłoby byc chociaż ze 4 hehe :) jak tu tyle czasu wytrzymać w spokoju i nie martwić sie czy wszystko ok.Dzis zjadlam o dziwo parówki i to byl błąd.Bo pomimo ze mam wycięty woreczek żółciowy to mam zgage :( blee
 
Witam dziewczyny :) ja wstalam dzis jakos o dziwo wyspana o 8 :D dziekuje za mile słowa :) mam nadzieję ze wszystko bedzie ok :) jeszcze 1.5 godziny a nerwy mam jak cholera.Dreamscometrue jak dzis samopoczucie? Ja sie czuje świetnie odpukac :D i mam jakos dużo energii.
odpukać plamienia nie ma ... i już oczywiście zaczynam łazić, ogarniać itd. i boję się, że przez to wróci, ale już sama nie wiem jest ok i mam leżeć? :(
 
Cześć dziewczyny!
Widzę iż dołączyło do nas troszkę nowych mamuś.
Ja, jak pewnie zauważyłyście przez ostatni miesiąc nie zaglądałam na forum, ale czasem niestety tak bywa iż przyjemności zostawiamy gdzieś w tyle a właśnie bycie tu z Wami jest dla mnie przyjemnością. Na forum mogę chociaż przez chwilę nie myśleć o problemach, a przyznam iż ostatnio troszkę może nie tak problemów jak smutków zagościło w moim życiu, o których nie będę pisać.
Mam nadzieję że teraz będę zaglądała w miarę systematycznie. Pozdrawiam Was serdecznie i witam wszystkie nowe mamusie a zarazem członkinie na forum!
 
U mnie nadal - 2 kg niech zostanie tak jak najdłużej :) w poprzedniej ciazy przytyłam 10 kg kto wie moze tym razem mniej :D
Ale na mnie nie patrzenie bo ja przy waszych 50 kg to grubas jestem...


Ja kawkę pije codziennie, uwielbiam ;) i tak zeszłam z 2 na 1 :)

Lovi padłam [emoji23] pokaz ten brzuch do porodu :D

Ale teraz to mam z 2 kg na plusie po obiedzie- młode ziemniaczki, szparagowka, mizeria i kurczak w sosie- poezja [emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie nadal - 2 kg niech zostanie tak jak najdłużej :) w poprzedniej ciazy przytyłam 10 kg kto wie moze tym razem mniej :D
Ale na mnie nie patrzenie bo ja przy waszych 50 kg to grubas jestem...


Ja kawkę pije codziennie, uwielbiam ;) i tak zeszłam z 2 na 1 :)

Lovi padłam [emoji23] pokaz ten brzuch do porodu :D

Ale teraz to mam z 2 kg na plusie po obiedzie- młode ziemniaczki, szparagowka, mizeria i kurczak w sosie- poezja [emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Pokazuje brzuch do porodu [emoji23]
Nie no ... chyba ja poniosło [emoji23]
Chciała mi pewnie wcisnąć ten stanik [emoji41]

1499860629-aaaaaa.jpeg
 
odpukać plamienia nie ma ... i już oczywiście zaczynam łazić, ogarniać itd. i boję się, że przez to wróci, ale już sama nie wiem jest ok i mam leżeć? :(
Zależy co ogarniasz... [emoji3]
Myślę, że polazic sobie możesz... Bo ile można leżeć... znam ten ból.
Ale nie przemeczaj się :* I co jakiś czas przytul się do łóżka...
 
reklama
Do góry