reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
A ja sie troche martwie, gardlo boli drugi dzien, katar od wczoraj meczy (juz smarkam z krwia), glowa boli. Nie mam sily sie ruszyc. Jak patrze na ciazowe brzuchy niektorych z Was to zaczynam sie martwic. U mnie nie ma ani zmian w wygladzie, ani w wadze. Teraz to przeziebienie (alergia) powoduje, ze zastanawiam sie czy z dzieckiem jest dobrze. Czy jest dotlenione? Czy serce bije? Chyba nie doczekam do wizyty w sierpniu i w polowie lipca pojde prywatnie na usg.
 
reklama
A ja sie troche martwie, gardlo boli drugi dzien, katar od wczoraj meczy (juz smarkam z krwia), glowa boli. Nie mam sily sie ruszyc. Jak patrze na ciazowe brzuchy niektorych z Was to zaczynam sie martwic. U mnie nie ma ani zmian w wygladzie, ani w wadze. Teraz to przeziebienie (alergia) powoduje, ze zastanawiam sie czy z dzieckiem jest dobrze. Czy jest dotlenione? Czy serce bije? Chyba nie doczekam do wizyty w sierpniu i w polowie lipca pojde prywatnie na usg.
Ja w piątek gardło psikalam tamtum verde i brałam apap, wygrzalam się pod kocem u w sobotę było ok
 
Dziewczyny, mam ciągle ochotę na kwaśne, już mi się zęby robią strasznie wrażliwe, ale do tego chyba mam zgagę (w życiu nie miałam, ale podejrzewam, że ból/pieczenie żołądka to to?)
Jakieś sposoby na to?
 
Dziewczyny, mam ciągle ochotę na kwaśne, już mi się zęby robią strasznie wrażliwe, ale do tego chyba mam zgagę (w życiu nie miałam, ale podejrzewam, że ból/pieczenie żołądka to to?)
Jakieś sposoby na to?
Zgaga to pieczenie w gardle jakby ogniem. Na to mi pomaga po prostu szklanka mleka

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
 
Dziękuję Wam wszystkie jesteście kochane dokładnie ja tam tego lekarza do konca nie slucham i mam zamiar leżeć. O dziwo od powrotu z wizyty krwawienia nie ma wyczyscil mi to tam, ale pewnie wroci choćby po zastrzyku z clexane...

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
 
Czytam was na bieżąco :) ale czasami nie nadążam ;) ja dzis leze i sie obijam.naszla mnie ochota na frytki to je zjadłam:) zab mnie tak boli ze szalu dostaje.Trxymam za wszystkie kciuki :) dreams trzymaj się i myśl pozytywnie.Ja tez miałam i krwiaka który się wchlonal i krawilam.Ale odpukać wszystko się poprawilo :)
 
Dziewczyny ja tak tylko gościnnie, mam do odsprzedania opakowanie duphaston-u, jakby któraś potrzebowała proszę o wiadomość
 
reklama
Czytam was na bieżąco :) ale czasami nie nadążam ;) ja dzis leze i sie obijam.naszla mnie ochota na frytki to je zjadłam:) zab mnie tak boli ze szalu dostaje.Trxymam za wszystkie kciuki :) dreams trzymaj się i myśl pozytywnie.Ja tez miałam i krwiaka który się wchlonal i krawilam.Ale odpukać wszystko się poprawilo :)
Dentosept A płyn do stosowania miejscowo i płukanie buzi mieszanka wody utlenionej z wodą lub wody z solą działa cuda na ból zęba.
 
Do góry