reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ja tez leze od wczoraj i poce sie jak cholera. Nie becz! Nie pomagasz tym dziecku. Badz spokojna i opanowana jak dojrzala, przyszla matka :) uszy do gory!
 
reklama
Ja tez leze od wczoraj i poce sie jak cholera. Nie becz! Nie pomagasz tym dziecku. Badz spokojna i opanowana jak dojrzala, przyszla matka :) uszy do gory!
Ja w piątek od rana źle się czułam, najpierw bolal mnie ząb, potem wszystkie dziąsła, ostatnio strasznie mi krwawia podczas mycia a wieczorem cmilo gardło i miałam 38 stopni. Brałam apap, w nocy się wypocilam to wczoraj było mi już lepiej. Ale też rano brałam nospe bo brzuch mnie dziwnie cmil
 
@dreamsocometrue jesli masz tak duzy stres to nie czekaj na lekarza. Biez meza i jezdzcie do najblizszej klinki polozniczej. Czasami warto pojechac nawet te 100-200km aby sprawdzic czy wszystko dobrze i ew. Zeby cie polozyli tam pod opieka lekarska. Stres niczemu nie sprzyja a przeciez nie bedziesz w niepewnosci do nastepnej wizyty czekala. Trzymam kochana za was kciuki i modle sie o was :-*
 
Ja w piątek od rana źle się czułam, najpierw bolal mnie ząb, potem wszystkie dziąsła, ostatnio strasznie mi krwawia podczas mycia a wieczorem cmilo gardło i miałam 38 stopni. Brałam apap, w nocy się wypocilam to wczoraj było mi już lepiej. Ale też rano brałam nospe bo brzuch mnie dziwnie cmil
Mi tez krwawia dziasla jak nigdy przedtem. To moze byc niedobor jakichs witamin?
 
Mi tez krwawia dziasla jak nigdy przedtem. To moze byc niedobor jakichs witamin?
Nie wiadomo, u mnie w każdej ciąży miałam z tym problem, ponoć niektórzy tak mają że rozpulchnione dziąsła czy coś, tak mi mówiono. Chociaż może jakieś witaminy by na to pomogły
 
Nie wiadomo, u mnie w każdej ciąży miałam z tym problem, ponoć niektórzy tak mają że rozpulchnione dziąsła czy coś, tak mi mówiono. Chociaż może jakieś witaminy by na to pomogły

Mi bardzo krwawiły na początku brania dużych dawek progesteronu - ponoć to normalne i hormonalne.
Ale jak się martwicie poszłabym na przegląd do dentysty.
 
Mi bardzo krwawiły na początku brania dużych dawek progesteronu - ponoć to normalne i hormonalne.
Ale jak się martwicie poszłabym na przegląd do dentysty.
No ja musze bo już mi żeby lecą, bolała mnie ósemka która ponoć była zdrowa ale na pewno ona. No i jeszcze jeden na pewno też już do leczenia. A ja tak dentysty nie lubie
 
@dreamscometrue współczuję Ci bardzo tego stresu.
Ale wierzę, że to tylko chwilowe trudności, wszystko wróci do normy. Bądź dzielna, wszystkie tutaj Cię wspieramy!
 
No ja musze bo już mi żeby lecą, bolała mnie ósemka która ponoć była zdrowa ale na pewno ona. No i jeszcze jeden na pewno też już do leczenia. A ja tak dentysty nie lubie

Też nie lubię, po ostatnim leczeniu kanałowym wręcz nienawidzę, ale zaczyna mnie pobolewać ząb, więc muszę się umówić na wizytę w przyszłym tygodniu.
 
reklama
Co do dentysty to ja mam we wrzesniu miec usuwane 2 zeby, zdejmowany mostek i zakladany nowy... zastanawiam sie czy nie przeloze tego po ciazy. Mialam to zrobic wczesniej ale test ciazowy pokazal pozytyw i moja lemqrka w 1 trymestrze woli robic w zebach tylko to co na prawde konieczne, z uwagi na to ze w pierwszych 3 mcach wszystko u dziecka sie tworzy.
O ile samego dentysty sie nie boje bo moja dentystka daje specjalne znieczulenie dla ciezarnych itd to boje sie bolu po wyrwaniu! Ostatnio 4 dni na tabletkach przeciwbolowych bylam co 4h. A teraz nie wyobrazam sobie tego bez srodkow znieczulajacych po albo tylko na paracetamolu...
 
Do góry