reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
My z moim M nie mamy kredytów, nigdy tez nie zdecydowalibysmy sie na nie. Mieszkanie dwupokojowe, samochod, na wszystko zarobilismy sami w krotkim czasie, ale, ze tak powiem "wstrzelilismy sie" w nisze zawodowe. Na razie na bobo mam odlozone 10 tys, nie wiem ile moj ma oszczednosci, ale podejrzewam, ze bardziej rozrzutny niz ja :D zastanawiam sie czy wystarczy jak patrze na ceny chociazby wozkow...
Zazdroszczę... my byśmy nie wyzbierali na mieszkanie z naszych zarobków. Na szczęście, dzięki mojej babci mamy mieszkanie. W przyszłości planujemy wykańczanie domu na wsi u mojego B., ale to takie bardziej w sferze marzeń. Ja mam mały kredycik, który brałam na remont, sprzęty i meble w mieszkaniu. Za to mojego faceta przyjęłam ze sporym dorobkiem kredytowym, a że nie jestem materialistka to tak wyszło...
 
reklama
Wszystko super, dziękuję za kciuki i wsparcie :happy2: w załącznikach foteczki
 

Załączniki

  • dzidz.jpg
    dzidz.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 73
  • dzidzia3.jpg
    dzidzia3.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 101
  • dzidzia2.jpg
    dzidzia2.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 103
Dziewczyny byłam u lekarza dziś, w pracy dostałam silnego bólu podbrzusza, jajników, sama nie wiem czego i ból sie nasilał, do tego stopnia że promieniowało na plecy! Poszłam do lekarza ktory prowadził ciąże koleżanki - naprawdę świetny lekarz, ale... kolejka "kto pierwszy ten lepszy", byłam 5 w kolejności i weszłam do gabinetu dopiero po 2 godzinach! Makabra jakas! Od tego siedzenia pupsko zaczęło bolec [emoji16]
Ale najważniejsze - Dzidzia ma prawie 5 cm, wierciła sie i skakała jak oszalała, wierzgała rączkami i nóżkami :) Nie pamietam kiedy byłam taka szczesliwa :) Przepisał mi duphaston i magneB6, bóle do teraz ale nieco ustały, nie mysle o nich, mam przed oczami moje maleństwo :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny byłam u lekarza dziś, w pracy dostałam silnego bólu podbrzusza, jajników, sama nie wiem czego i ból sie nasilał, do tego stopnia że promieniowało na plecy! Poszłam do lekarza ktory prowadził ciąże koleżanki - naprawdę świetny lekarz, ale... kolejka "kto pierwszy ten lepszy", byłam 5 w kolejności i weszłam do gabinetu dopiero po 2 godzinach! Makabra jakas! Od tego siedzenia pupsko zaczęło bolec [emoji16]
Ale najważniejsze - Dzidzia ma prawie 5 cm, wierciła sie i skakała jak oszalała, wierzgała rączkami i nóżkami :) Nie pamietam kiedy byłam taka szczesliwa :) Przepisał mi duphaston i magneB6, bóle do teraz ale nieco ustały, nie mysle o nich, mam przed oczami moje maleństwo :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Kass, super, że z maleństwem wszystko dobrze! Oby szybko przeszły ci bóle.
Teraz czekanie na poniedziałkową wizytę nie będzie takie trudne [emoji6]
 
U nas budowa domu, mamy juz sporo zrobione pewnie w tym roku sie wyrobimy z przeprowadzka, ale niestety musimy zaciągnąć kredyt zeby w tym roku dac radę sie przeprowadzić... na razie wiec jesteśmy bez kredytu ale niebawem sie to zmieni.. na szczęście mam wiele rzeczy po starszej córce, kupimy jeśli będzie chłopiec tylko pare ciuszków i takie artykuły higieniczne pieluszki i butelki.

Martusia piękny [emoji7][emoji7]

Ada super ze po wizycie wszystko dobrze ;)



Kess dobrze ze wszystko jest dobrze ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny byłam u lekarza dziś, w pracy dostałam silnego bólu podbrzusza, jajników, sama nie wiem czego i ból sie nasilał, do tego stopnia że promieniowało na plecy! Poszłam do lekarza ktory prowadził ciąże koleżanki - naprawdę świetny lekarz, ale... kolejka "kto pierwszy ten lepszy", byłam 5 w kolejności i weszłam do gabinetu dopiero po 2 godzinach! Makabra jakas! Od tego siedzenia pupsko zaczęło bolec [emoji16]
Ale najważniejsze - Dzidzia ma prawie 5 cm, wierciła sie i skakała jak oszalała, wierzgała rączkami i nóżkami :) Nie pamietam kiedy byłam taka szczesliwa :) Przepisał mi duphaston i magneB6, bóle do teraz ale nieco ustały, nie mysle o nich, mam przed oczami moje maleństwo :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super,że wszystko ok ! :D I w poniedziałek następna wizyta ? :D Ale Ci dobrze ! :)

Moja wizyta dopiero za 11 dni... [emoji32]
 
reklama
Do góry