reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Dziś wreszcie spałam normalnie! Tzn lepiej niż normalnie, przespałam budzik i przyszłam do pracy godzinę spóźniona - ale jaka szczęśliwa [emoji6]

Mam też wyniki tarczycy, tsh się trochę podniosło, ale 1,5 to chyba nadal dobrze.
No i to że się podniosło biorę za jedyny dotąd znak, że nadal jestem w ciąży...

Poza tym to, że dziś piątek i jutro mogę spać do oporu napawa mnie taką głupią radością. Ale u mnie brak snu to naprawdę katastrofa, strasznie wpływa na moją psychikę.
Jak wytrzymam niedobory snu z niemowlakiem to ja nie wiem...
 
Kurde dziewczyny nie wiem co myśleć, czasem mam wrażenie że czuję mojego bejbika. To tak bardzo bardzo bardzo nisko bardziej po lewej stronie niż po środku. Jelit tam na pewno nie mam. Tak teraz w sumie nie wiem co o tym myśleć W poprzedniej ciąży czułam dzidzie w 14 tygodniu, lekarz mówił że możliwe i okazało się że dzidzia jest tam gdzie czułam ruchy. Teraz nie wiem czy już tak bardzo chcę czuć czy już coś powoli zaczynam ;) To takie miźnięcia
ja też, ja też!
Jak leżę bez ruchu to po prawej stronie bardzo nisko takie motylki, nie wiem czy to możliwe ale czułam już 3 razy:happy:
 
Czesc mamuski!

Powodzenia wizytujacym dzis, bedzie wszystko dobrze! Ja dzis zamowilam sobie poduche - rogala do spania a potem jako kojec dla bobo, koszule nocną i takie malutkie buciki <3 no nie moglam sie oprzeć :) Kurde do nastepnego usg tak daleko... nawet jeszcze daty nie mam wyznaczonej ale wiem ze to bedzie za jakies 7 tyg dopiero bo ok 20 tyg buuu
 
Dziewczyny ja dziś dopiero o 16 mam lekarza, stresuję się! Myślałam, że w drugiej ciąży (tym bardziej nie do końca takiej wyczekiwanej) będę spokojniejsza, ale tego się chyba jednak nie ominie :blink: zdrowie dzieciaczków najważniejsze
 
Czesc mamuski!

Powodzenia wizytujacym dzis, bedzie wszystko dobrze! Ja dzis zamowilam sobie poduche - rogala do spania a potem jako kojec dla bobo, koszule nocną i takie malutkie buciki <3 no nie moglam sie oprzeć :) Kurde do nastepnego usg tak daleko... nawet jeszcze daty nie mam wyznaczonej ale wiem ze to bedzie za jakies 7 tyg dopiero bo ok 20 tyg buuu
dlaczego tak długo do następnego usg??
 
no ja nie robie na razie dodatkowych badan skoro na usg genetycznym wyniki byly dobre to dopiero nastepne zlecone przez lekarza czyli ok 20 tyg, wiem ze niektore z was maja to szczescie ze na kazdej wizycie macie usg, ja niestety tak dobrze nie mam...
 
reklama
Ja tez po lewej stronie wczoraj czułam dzidzi i dziś rano tez. Dziwne bo 11 tydx. A w pierwszej ciąży w 20 tyg dopiero. Chyba ze to ruchy jelit [emoji6]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry