reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
A powiedz mi u jakiego lekarza byłaś na NFZ? Zwykły nigdy mi nie chciał wypisać żadnych badan, nawet głupiego tsh jak w ciazy byłam a niedoczynność mam

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bylam u normalnego ginekologa. Dziewczyny nie dawajcie sie zbyc. Placicie podatki, mezowie czy partnerzy tez wiec naleza sie wam badania na nfz. Po co placic setki zlotych za badania ktore ciezarnym przysluguja za darmo????
Wiadomo porzadne usg to co innego ale badania krwi ?? Po co za to placic
 
reklama
@Ann90 chodzę do lekarza prywatnie, jestem na zwolnieniu od 5 tc. Pierwsze zwolnienie miałam wypisywane dość niechętnie, ale ze względu na warunki w pracy bałabym się pracować kolejne było już wypisane bez żadnego ale wręcz z przekonaniem, że tak pracować jak pracuje w ciąży się nie powinno.
Niestety badania zlecane przez mojego lekarza muszę robić odpłatnie, ale przemęczę się. Dla maluszka.
Dwa razy próbowałam się leczyć u ginekologa na NFZ przed ciążą i dwa razy trafiłam na totalne niewypały.
 
Ja chodze prywatnie. Dostałam zwolnienie bez problemu. To moja kolejna ciąza , 2cc, jedno poronienie, mięśniak i było podejrzenie cukrzycy do tego bóle w podbrzuszu ale to norma przy 2cc. Poza tym mam bardzo odpowiedzialna prace, stresujaca i narazona jestem przez cały czas na kontakt z zarazkami.
 
No i oczywiście... nadal się cieszę swoim super samopoczuciem, żadnych objawów ciąży [emoji3] A dzidzia rośnie- super [emoji6]

Jak cudownie!!! Ale się cieszę z Twojej radości :) I jak podniosłaś mnie na duchu z tym brakiem objawów ciąży [emoji16] Choć dziś mi jest przeraźliwie gorąco, najchetniej co pare minut wchodzilabym pod prysznic [emoji97]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja doktorka powiedziała,że nie ma się co martwić brakiem objawów, a tylko się cieszyć [emoji3] Także dziewczyny, cieszmy się [emoji3]

Kiedyś czytałam, że brak objawów to też objaw [emoji3]
 
Witam się [emoji3]
My po wizycie , dzidzia ma 3,18cm [emoji7]
Fikala koziolki [emoji3] cudowny widok !
Wg ostatniego usg powinien być dziś 9t4d , a wg dzisiejszego usg mamy 10t1d [emoji6] Dzidzia nadrobila. Termin porodu też uległ zmianie 01.01
[emoji6]

Gratulacje :-) Mamy ten sam termin:-)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie ☺ może trochę dziwne ale musze je zadać.
Jak się kąpiecie w ciąży ??
Na pierwszej wizycie pani gin powiedziała mi żebym unikała gorących kąpieli. mądra ja, całkowicie przestałam kąpać się w wannie i teraz tylko szybki prysznic.
 
Do góry