reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
myle się dziewczyny czy dobrze mysle z tym zwolnieniem?
Na zwolnieniu lekarskim jest Kod B który oznacza, a ciąże i symbol. 2 można chodzić, 1 trzeba leżeć. Ginekolodzy przeważnie wypisują 2

f2w3rjjgw64suln8.png
 
myle się dziewczyny czy dobrze mysle z tym zwolnieniem?
Z tego co mi wiadomo zwolnienie to zwolnienie i trzeba siedziec w domu, jeśli kobieta jest w ciąży pracodawca powinien dostosować miejsce pracy do kobiety ciężarnej, jeśli nie może wtedy odsyła kobietę "do domu" i zwalnia ją ze świadczenia pracy ale zostaje ona normalnie pracownicą i normalnie płaci pensję (zapomniałam jak to się fachowo nazywa)
 
Kontrole sie zdarzaja ale raczej u osob ktore kombinuja umowami albo sa zatrudnione w kilku miejscach na czesciowe umowy... Jesli masz normalna uczciwa umowe to raczej watpie ze zus Cie skontroluje...
 
Kontrole sie zdarzaja ale raczej u osob ktore kombinuja umowami albo sa zatrudnione w kilku miejscach na czesciowe umowy... Jesli masz normalna uczciwa umowe to raczej watpie ze zus Cie skontroluje...
Mam normalną umowę, na pełen etat i już od 2 lat w jednym miejscu, więc raczej mało tu kombinacji :) Zobaczymy, może w ostatnim momencie coś się zorganizuje, na razie to nawet nie wiem czy wysupłam jakąś kwotę na wyjazdy za dużo wydatków się szykuje.
 
z mezem myslimy w ten sposob, ze to jest ostatni czas zeby wyjechac gdzies razem, po wakacjach pewnie ani zdrowie ani portfel nie pozwola juz zeby inwestowac w jakies wyjazdy :)
 
reklama
z mezem myslimy w ten sposob, ze to jest ostatni czas zeby wyjechac gdzies razem, po wakacjach pewnie ani zdrowie ani portfel nie pozwola juz zeby inwestowac w jakies wyjazdy :)

Myślimy bardzo podobnie, patrząc na ceny w PL to porównywalne są do zagranicznych wyjazdów, gdzie na miejscu nie trzeba już wydawać pieniążków bo raczej na żadne zwiedzanie bym się nie zdecydowała. Druga sprawa, jechać 6h a lecieć 2h - to nie ma nawet porównania. Nie mogę sie doczekać 08.06 i wizyty, to będzie jedna z ważniejszych spraw o jakie zapytam lekarza [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry