reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Wybaczcie że tyle nie pisałam ale mając 7mieiseczny skarb w domu to się dzieje. Prawdopodobnie będę się z wami żegnać. Dzisiaj dostałam brunatne plamienie potem krew na usg brak akcji serca więc do kontroli za tydzień. Szczerze wątpię już żeby się udało...
 
reklama
Ja ogólnie kocham podróżować, więc nie wyobrażam sobie, że gdy pojawi się dziecko to nagle przestaniemy zwiedzać i poznawać, wręcz przeciwnie, mam nadzieję, że jeszcze więcej będziemy podróżować z dzieckiem, niech poznaje świat od początku :)
 
Wybaczcie że tyle nie pisałam ale mając 7mieiseczny skarb w domu to się dzieje. Prawdopodobnie będę się z wami żegnać. Dzisiaj dostałam brunatne plamienie potem krew na usg brak akcji serca więc do kontroli za tydzień. Szczerze wątpię już żeby się udało...
Nie możesz wątpić, trzeba wierzyć do końca! Trzymam kciuki kochana!
 
Wybaczcie że tyle nie pisałam ale mając 7mieiseczny skarb w domu to się dzieje. Prawdopodobnie będę się z wami żegnać. Dzisiaj dostałam brunatne plamienie potem krew na usg brak akcji serca więc do kontroli za tydzień. Szczerze wątpię już żeby się udało...

Trzeba być dobrej myśli! I ja takiej jestem! Trzymaj się kochana, oszczędzaj siebie i maleństwo, będzie dobrze!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ogólnie kocham podróżować, więc nie wyobrażam sobie, że gdy pojawi się dziecko to nagle przestaniemy zwiedzać i poznawać, wręcz przeciwnie, mam nadzieję, że jeszcze więcej będziemy podróżować z dzieckiem, niech poznaje świat od początku :)

Ja też nie wyobrażam sobie nie podróżować z maluchem, to będą dopiero niesamowite wakacje :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wybaczcie że tyle nie pisałam ale mając 7mieiseczny skarb w domu to się dzieje. Prawdopodobnie będę się z wami żegnać. Dzisiaj dostałam brunatne plamienie potem krew na usg brak akcji serca więc do kontroli za tydzień. Szczerze wątpię już żeby się udało...
Trzymamy za was kciuki! Nie dajcie sie i walczcie!!!
 
reklama
Z L4 jest tak, że niestety trzeba być w domu. Kontrolę zdarzają się rzadko, ale niestety częściej jeśli na zwolnieniu jesteś przed upływem 12 tygodnia ciąży.
Jeśli jesteś na etacie to najczęściej ZUS kontroluje na wniosek pracodawcy, dlatego lepiej sobie darować chwalenie się wyjazdami na Fejsie czy wśród znajomych ;)
L4 "chodzące" oznacza, że możesz np pójść do sklepu po jedzenie czy odebrać dziecko z placówki, w razie kontroli ZUS gdy będziesz nieobecna musisz przedstawić np paragony że w tym czasie byłaś w sklepie.
Dlatego my rezygnujemy z wycieczki za granicę, jeśli już gdziekolwiek wyskoczymy to na 4-5 dni w Polskę, żeby w razie W wrócić szybko do domu ;)
 
Do góry