reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ja normalnie wizytę mam dopiero 13.06 u gina, teraz tak niespodziewanie nam się udało zobaczyć, super zaskoczenie :)
 
reklama
Hej dziewczyny, Podczytuje Was od początku, ale dopiero teraz odważyłam się napisać. Czy mogłabym do Was dołączyć? Mam termin na 1.01.2018. :happy: czyli 9td3d.
Ale, żeby nie było kolorowo- mam dużą torbiel na jajniku, prawdopodobnie torbiel ciałka żółtego. W 5 tyg miała 57 x 66 x 53 mm, a teraz 63 x 77 x 75 mm. Mój lekarz mowi, ze powinna sie zacząć zmniejszać jak łożysko przejmie funkcje jajników. Byłam pełna nadziei, ze chociaż trochę się zmniejszyła, a wygląda na to ze rośnie. Lekarz powiedział, żebym nie patrzyła tak na te wymiary bo to może być błąd pomiaru i nie zawsze się da tak idealnie zmierzyć. Sama, już nie wiem co o tym myśleć. Najbardziej boje się ze pęknie...Mam na razie czekać i nic z tym się nie da zrobić. Czy któraś z Was miała kiedyś taka dużą torbiel , która się wchłonęła? Szczerze jestem załamana :( Przepraszam, ale musiałam się wygadać.
 
Oj, muszę się tym podzielić!
emoji7.png

Byłam dziś u lekarza zwykłego, po zwolnienie z pracy, i miałam zrobione przy okazji USG (w Niemczech standard, że w gabinecie lekarza rodzinnego jest sprzęt do USG). No i dzidzia taka duża! Wszystko było już widać, główkę, rączki, nózki, tak machała, ruszała się!
Mąż mówi, że taki aktywny, to napewno będzie chłopak. :) :) :)
Od razu humor lepszy, wszystkie mdłości przeszły :D
Ale super :)
Na pewno też trochę Cie to uspokoilo :)
Ja wizytę mam we wtorek i już nie mogę się doczekać :)
Trochę się stresuje... już...
 
Hej dziewczyny, Podczytuje Was od początku, ale dopiero teraz odważyłam się napisać. Czy mogłabym do Was dołączyć? Mam termin na 1.01.2018. :happy: czyli 9td3d.
Ale, żeby nie było kolorowo- mam dużą torbiel na jajniku, prawdopodobnie torbiel ciałka żółtego. W 5 tyg miała 57 x 66 x 53 mm, a teraz 63 x 77 x 75 mm. Mój lekarz mowi, ze powinna sie zacząć zmniejszać jak łożysko przejmie funkcje jajników. Byłam pełna nadziei, ze chociaż trochę się zmniejszyła, a wygląda na to ze rośnie. Lekarz powiedział, żebym nie patrzyła tak na te wymiary bo to może być błąd pomiaru i nie zawsze się da tak idealnie zmierzyć. Sama, już nie wiem co o tym myśleć. Najbardziej boje się ze pęknie...Mam na razie czekać i nic z tym się nie da zrobić. Czy któraś z Was miała kiedyś taka dużą torbiel , która się wchłonęła? Szczerze jestem załamana :( Przepraszam, ale musiałam się wygadać.
Ja miałam torbiel na jajniku , ponoć w okolicach 2 cm. Ale moja doktorka powiedziała,że mam się nią nie przejmować, bo się wchłonie


No i ja jeszcze dodatkowo biorę duphaston, ze względu na niski progesteron więc może on też pomoga wchlonac się torbieli... nie wiem...


Przegladnelam internet, no i na Twoim miejscu przeszłabym się jeszcze do drugiego lekarza i spytała co on o tym myśli. Jeżeli torbiel dalej będzie rosła to nawet jest to wskazaniem do operacji.
 
Ostatnia edycja:
Aniu bardzo mi przykro ale może dziewczyny maja racje i wszystko będzie dobrze.

Ja jem głównie truskawki tylko one wchodzą bez mdłości i wizyty w kibelku.
Martyna 111 mamy ten sam termin choc u mnie pewnie i tak rozwiązanie będzie prędzej bo miałam już za soba 2 cc. Ja mam mięśniaka który rośnie razem z Maleństwem wiec rozumiem twój strach.
 
Cześć :) troche sie nie odzywałam ale ostatnio wszystko mnie dobija, zmęczenie, zle samopoczucie i mdłości, raz gorzej raz lepiej ale czuje sie jednak w tej ciąży [emoji28]
Nadrobiłam Was z czytaniem [emoji4]

Aniu bardzo mi przykro :(
Monia super [emoji7], tez juz bym chciała cos zobaczyć na usg, ale dopiero za tydzień w czwartek mam :(
Ostatnio nie było w sumie za duzo widać, bo ciąża o tydzień młodsza, ale pocieszam sie ze z synkiem było identycznie a poza tym doszły mdłości, węch i nabrzmiałe piersi wiec to pocieszające [emoji4]

Co do chusty to mega polecam i w domu i na szybkie spacery np do sklepu, jak synek juz zaczął siedzieć to zmieniłam chustę na tule i tez bardzo chwale [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry