reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
WItam :)
Ja już w pracy, mdłości masakra, myślałam że do pracy nie dojdę. Wziełam się dzisiaj wystroiłam, założyłam szpile w których byłam dwa tygodnie temu na komunii mojej starszej córki i zonk, myślałam że mi stopy odpadną... Przeszłam kawałek i moje stopy już nie wytrzymują a na dodatek mam wrażenie że lekko spuchnięte. Kurde a tyle kobitek w ciąży lata w szpilkach do porodu...
Dobrze że coś mnie tknęło i wzięłam buty na zmianę do pracy
 
reklama
Ja wizytę ma 6.06, nie dopuszczam nawet myśli że mogłoby być puste jajeczko albo że coś złego jest :( jestem narazie nastawiona że będzie dobrze i tak ma być ...chociaż non stop jakieś głupoty mi się śnią i jakieś dziwne lęki mam :D
 
Dziewczyny przykro mi...
Pamiętajcie ze u większości kobiet puste jajo płodowe pojawia się tylko raz [emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Amiluska gratuluje wizyty ;)

Nina trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę [emoji8]

Zapisałam sie na badania prenatalne na 22 czerwca nie moge sie doczekać !
Wizytę u lekarza mam dopiero 19 bu... strasznie długa przerwa nie cierpię tak. Ale za to będe w jednym tyg dwa razy dzidzie podglądać ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Amiluska gratuluje wizyty ;)

Nina trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę [emoji8]

Zapisałam sie na badania prenatalne na 22 czerwca nie moge sie doczekać !
Wizytę u lekarza mam dopiero 19 bu... strasznie długa przerwa nie cierpię tak. Ale za to będe w jednym tyg dwa razy dzidzie podglądać ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja też muszę czekać do 19 albo 20, zależy czy się zwolni wizyta 19. A prenatalne 26, więc też się cieszę, że sobie odbije w krótkim czasie :) mąż już wziął urlop na 26. USG prenatalne zawsze razem :) córka będzie w żłobku
 
Ja też muszę czekać do 19 albo 20, zależy czy się zwolni wizyta 19. A prenatalne 26, więc też się cieszę, że sobie odbije w krótkim czasie :) mąż już wziął urlop na 26. USG prenatalne zawsze razem :) córka będzie w żłobku
A macie jakieś wskazanie na prenatalne czy same poprosilyscie? Ja w 1 ciąży miałam takie 4d usg w 19 tygodniu w sumie teraz mi też nic lekarz nie mówił o prenatalnyn usg hmm...

f2w3rjjgw64suln8.png
 
A macie jakieś wskazanie na prenatalne czy same poprosilyscie? Ja w 1 ciąży miałam takie 4d usg w 19 tygodniu w sumie teraz mi też nic lekarz nie mówił o prenatalnyn usg hmm...

f2w3rjjgw64suln8.png

Nie mam wskazań, u mnie to standard. W pierwszej ciąży też miałam. Mam obowiązkowe USG z oceną płodu do wykonania w 11-14 tc, później 21-26 tc (tzw połówkowe) , później 27-32 tc. Ale kazde jest 2D, nie chodzę na 3-4D.
 
Mamaincognito mój maz niestety nie będzie ze mną bo musi sie córa zająć a nie mamy z kim jej zostawić.

Amiluska ja mam wskazania do prenatalnych.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Mamaincognito mój maz niestety nie będzie ze mną bo musi sie córa zająć a nie mamy z kim jej zostawić.

Amiluska ja mam wskazania do prenatalnych.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Nasza córka chodzi do żłobka, więc specjalnie szukałam wizyty w takich godzinach, żeby akurat była pod opieką. Tyle, że musi wziąć urlop.
 
Do góry