reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dzień dobry dziewczyny :) czy któraś z Was jest może kosmetyczka/kosmetologiem i wie jaki zabieg na twarz jest bezpieczny w ciąży? Chodzi mi o polepszenie kondycji skóry bo jest Szara i zmęczona. I jak tam z żelami w ciąży. Można robić paznokcie?

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom



Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pięknie napisane a zarazem tak smutne... czemu takie małe istotki są winne, ze tak przedwcześnie są zabierane...
Dlatego trzymam kciuki za każda z nas i wierze z całego serca że bedzie dobrze! Musi być!
Nawet jezeli za bardzo sie przejmujemy, panikujmy, stresujemy - tak, to nie jest wskazane, ale lepiej spanikować i pobiec do lekarza niż zbagatelizować bo może to się zle skończyć !
Gdyby nie Wy tutaj na forum, byłabym zielona, nie wiedziałabym w co rece włożyć. Teraz jak rodzina powoli sie dowiaduje, mam wsparcie wsród mamy, teściowej, siostry.. ale te pierwsze tygodnie przeżyłam tutaj z Wami i jestem Wam dozgonnie wdzieczna za rady :)

Niektóre z Was maja instagramy, odezwijcie sie do mnie, moj nick jest taki jak tutaj, kass.es :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Zaobserwowalam cię ;)
 
Czesc dziewczyny :) wczoraj na wizycie widzialam moje serduszko:) pieknie i dzielnie walczy :) za 2 tyg kolejna wizyta :) juz z wrazenia wczoraj padlam spac :) dzis zapiwiada sie upalny dzien ale musze wybrac sie po skierowanie na te wszystkie rozyczki toksoplazmozy bo wogole zapomnialam o tym..
 
Czesc dziewczyny :) wczoraj na wizycie widzialam moje serduszko:) pieknie i dzielnie walczy :) za 2 tyg kolejna wizyta :) juz z wrazenia wczoraj padlam spac :) dzis zapiwiada sie upalny dzien ale musze wybrac sie po skierowanie na te wszystkie rozyczki toksoplazmozy bo wogole zapomnialam o tym..
A gdzie idziesz po to skierowanie? Ja borykam się z podobnym problemem bo lekarza mam prywatnie do tego mam wykupiony rozszerzony pakiet z luxmed bo syn chodzi do alergologa i re wszystkie badania łącznie z HIV mam w pakiecie. Jednak abym mogła z tego skorzystać muszę mieć skierowanie i to nie od zwykłego lekarza a od lekarza z luxmedu. Zapisałam się dziś do ogólnego i chce go poprosić o takie skierowanie. Zastanawiam się czy mi może odmówić. Nie chcę zmieniać lekarza ale też kurcze za pakiet place prawie 200 zł na miesiąc więc dlaczego mam nie skorzystac z tych badań

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, mam tylr zajec ze wpadam was czytac ale z pisaniem gorzej. Ja mialam w weekend spokuj z wymiotami i mdlosciami! Bylam na wyjezdzie z corka i sie balam jak dam rade. Na szczescie sam fakt ze gotowac nir musialam i robic zakupow spowodowal ze czulam sie super.
Dzisiaj powrot do rzeczywistoci. Rano po pakowaniu dziewczynek do szkoly przywitalam sie z porcelana ... teraz siedze w pracy w przeciagu i z cukierkiem imbirowym bo mnie mdli.

Panietacie jak pisalam na tenat zaklejanja pepka na mdlosci itd... ? Dzisiaj na interii artykul na ten temat :-)

Link do: Jak poradzić sobie z chorobą lokomocyjną?
 
A gdzie idziesz po to skierowanie? Ja borykam się z podobnym problemem bo lekarza mam prywatnie do tego mam wykupiony rozszerzony pakiet z luxmed bo syn chodzi do alergologa i re wszystkie badania łącznie z HIV mam w pakiecie. Jednak abym mogła z tego skorzystać muszę mieć skierowanie i to nie od zwykłego lekarza a od lekarza z luxmedu. Zapisałam się dziś do ogólnego i chce go poprosić o takie skierowanie. Zastanawiam się czy mi może odmówić. Nie chcę zmieniać lekarza ale też kurcze za pakiet place prawie 200 zł na miesiąc więc dlaczego mam nie skorzystac z tych badań

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam pakiet Allianz i niestety nie wszystko mialam w pakiecie, tak na dobra sprawe na 11 badan ktore mi zlecono, nawet nie polowa wiec i tak placilam 160zl po znizce :-\
 
A gdzie idziesz po to skierowanie? Ja borykam się z podobnym problemem bo lekarza mam prywatnie do tego mam wykupiony rozszerzony pakiet z luxmed bo syn chodzi do alergologa i re wszystkie badania łącznie z HIV mam w pakiecie. Jednak abym mogła z tego skorzystać muszę mieć skierowanie i to nie od zwykłego lekarza a od lekarza z luxmedu. Zapisałam się dziś do ogólnego i chce go poprosić o takie skierowanie. Zastanawiam się czy mi może odmówić. Nie chcę zmieniać lekarza ale też kurcze za pakiet place prawie 200 zł na miesiąc więc dlaczego mam nie skorzystac z tych badań

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Musisz iść do ginekologa jak masz pakiet. On Ci założy kartę ciąży i da taki wykaz badań z harmonogramem do zrobienia i z tym wykazem idziesz i się rejestrujesz na badania. Nie musisz później do niego chodzić, ale musisz mieć ten wykaz, żeby robić wszystkie badania w ramach pakietu. Ogólny Ci tego nie da, więc jedna wizytę musisz mieć u ginekologa w Luxmed.

Aaa o ile Twój pakiet w Luxmed obejmuje prowadzenie ciąży. Bo jeśli nie, to nawet jeśli ogólny da ci skierowanie na konkretne badania to niektórych z nich pakiet może nie obejmować. Musisz sprawdzić jakie badania obejmuje Twój pakiet.
 
Musisz iść do ginekologa jak masz pakiet. On Ci założy kartę ciąży i da taki wykaz badań z harmonogramem do zrobienia i z tym wykazem idziesz i się rejestrujesz na badania. Nie musisz później do niego chodzić, ale musisz mieć ten wykaz, żeby robić wszystkie badania w ramach pakietu. Ogólny Ci tego nie da, więc jedna wizytę musisz mieć u ginekologa w Luxmed.

Aaa o ile Twój pakiet w Luxmed obejmuje prowadzenie ciąży. Bo jeśli nie, to nawet jeśli ogólny da ci skierowanie na konkretne badania to niektórych z nich pakiet może nie obejmować. Musisz sprawdzić jakie badania obejmuje Twój pakiet.
Mój pakiet obejmuje prowadzenie ciąży ale nie chce chodzić do ginekologa z luxmed tylko do swojego prywatnie :) a tego ogólnego lekarza też mam z grupy luxmed to też mi nie da? :( czyli mówisz umówić się na wizytę do lekarza z luxmedu ten mi załozy kartę ciąży i na jej podstawie badania? Może mieć 2 karty ciąży? Może głupie pytania ale w poprzedniej ciąży za wszystkie badania słono placilam teraz chce wykorzystać ten pakiet ale wszystko zawsze pod górkę [emoji14]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam dziewczyny :)

Ja dziś rano na oddaniu krwi do badań byłam, jakieś 5 czy 6 ampułek mi pobrała, myślałam że zemdleję :D


Marta myślałam właśnie ze to Ty chcesz się zająć taka lista :-) :)
Dobrze byłoby pomyśleć co w takiej liście zamieścić i fajnie jakby ktoś miał dojście do kompa bo ja na tablecie tego nie ogarnę :(
nie ja to raczej nie ogarnę, przy komputerze siedzę w pracy co drugi tydzień, a normalnie na telefonie lub tablecie więc nie da rady...
Dziewczyny podczytujecie mameginekolog? Napisala ze zmarl jej synek:(

czytałam na fb, po prostu szok, od wczoraj cały czas mi to po głowie chodzi, a jeszcze jakiś tydzień wcześniej była na badaniach i było wszystko super
 
Do góry