reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Mooms witaj, mamy ten sam termin.
Tez podczytuje mameginekolog tragedia w zyciu kazdej mamy.
Mamaincognito chyba taka liste w excelu trzeba by zrobic
 
reklama
Straszny czas przed nią... to jak pękająca bańka mydlana... nagle człowiek znajduje się w takiej bańce... i bach pęka i rozlatune się na miliony kawałków... pozbieranie się do kupy czasami trwa bardzo długo... ja dodzisiaj potrafię ni z tego ni z owego płakać... czasami przychodzi taki ból że serce rozrywa... pamiętam jak trzymałam Amlkę w ramionach... moje 1470g i 48cm Aniołka... ech... jedyne co to wiem jak ważne jest pożegnanie... i odpowiedznie przeżycie, przepracowanie żałoby... ja niby przepracowalam ale mimo wszystko czasami jest ciezko.... serduszko.mojej Niuni przestało bić w 32t2d...
Stąd też pewnie moja wzmożona ostrożność, dlatego zawsze powtarzam.... jeśli coś Cię niepokoi, trapi, boli nie czekaj jedź na IP albo do lekarza, lepiej j jechać 100razy niepotrzebnie niż jeden raz za mało....

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
Straszny czas przed nią... to jak pękająca bańka mydlana... nagle człowiek znajduje się w takiej bańce... i bach pęka i rozlatune się na miliony kawałków... pozbieranie się do kupy czasami trwa bardzo długo... ja dodzisiaj potrafię ni z tego ni z owego płakać... czasami przychodzi taki ból że serce rozrywa... pamiętam jak trzymałam Amlkę w ramionach... moje 1470g i 48cm Aniołka... ech... jedyne co to wiem jak ważne jest pożegnanie... i odpowiedznie przeżycie, przepracowanie żałoby... ja niby przepracowalam ale mimo wszystko czasami jest ciezko.... serduszko.mojej Niuni przestało bić w 32t2d...
Stąd też pewnie moja wzmożona ostrożność, dlatego zawsze powtarzam.... jeśli coś Cię niepokoi, trapi, boli nie czekaj jedź na IP albo do lekarza, lepiej j jechać 100razy niepotrzebnie niż jeden raz za mało....

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app


To straszne :(
Mój lekarz też mi mówi, że lepiej 3 razy niepotrzebnie spanikować niż 1 raz nie spanikować... :(
 
Nina pięknie napisane, to jest tak bardzo niesprawiedliwe ze jeszcze nienarodzone duszyczki musza od nas odchodzić... ;(




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Straszny czas przed nią... to jak pękająca bańka mydlana... nagle człowiek znajduje się w takiej bańce... i bach pęka i rozlatune się na miliony kawałków... pozbieranie się do kupy czasami trwa bardzo długo... ja dodzisiaj potrafię ni z tego ni z owego płakać... czasami przychodzi taki ból że serce rozrywa... pamiętam jak trzymałam Amlkę w ramionach... moje 1470g i 48cm Aniołka... ech... jedyne co to wiem jak ważne jest pożegnanie... i odpowiedznie przeżycie, przepracowanie żałoby... ja niby przepracowalam ale mimo wszystko czasami jest ciezko.... serduszko.mojej Niuni przestało bić w 32t2d...
Stąd też pewnie moja wzmożona ostrożność, dlatego zawsze powtarzam.... jeśli coś Cię niepokoi, trapi, boli nie czekaj jedź na IP albo do lekarza, lepiej j jechać 100razy niepotrzebnie niż jeden raz za mało....

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app

Pięknie napisane a zarazem tak smutne... czemu takie małe istotki są winne, ze tak przedwcześnie są zabierane...
Dlatego trzymam kciuki za każda z nas i wierze z całego serca że bedzie dobrze! Musi być!
Nawet jezeli za bardzo sie przejmujemy, panikujmy, stresujemy - tak, to nie jest wskazane, ale lepiej spanikować i pobiec do lekarza niż zbagatelizować bo może to się zle skończyć !
Gdyby nie Wy tutaj na forum, byłabym zielona, nie wiedziałabym w co rece włożyć. Teraz jak rodzina powoli sie dowiaduje, mam wsparcie wsród mamy, teściowej, siostry.. ale te pierwsze tygodnie przeżyłam tutaj z Wami i jestem Wam dozgonnie wdzieczna za rady :)

Niektóre z Was maja instagramy, odezwijcie sie do mnie, moj nick jest taki jak tutaj, kass.es :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam porannie , bylam wczoraj na badaniach tsh wynik mial juz byc a tu a ni widu. Pol nocy mi sie to snilo ze wyniki sa kiepskie.
Nina ciezkie przezycia!
Mamaincognito chyba trzeba by robic tak ze jedna z nas zbierze dane, wrzuci do excela a pozniej jako zdjecie na grupe. Z tego co pamietam to da sie zalozyc prywatną podgrupe do tego watku tak zeby widzialy tylko "nasze" osoby. Bede w pracy to zobqcze na kompie jak to wyglądało.
 
Odkąd jestem na L4 nie narzekalam na spadnie, ale dzis o 5 oczy jak 5zł :-) pewnie dlatego, ze kladlam sie za późno bo po 12, ale czekalam bo chrzesniaczka męża na porodowce walczyla :-) :-) Amelcia jest juz z nami :-) przez te wrażenia, pewnie na dodatek skreca mnie i jest mi nie dobrze :-( juz by moglo sie nam to skonczyc! :-) pocieszam sie ze juz blizej niz dalej do konca I trymestru ;-) milego dnia dla Was, u nas dzis 30 ma byc, wiec duzo wody musze schlodzic :-)
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny :) czy któraś z Was jest może kosmetyczka/kosmetologiem i wie jaki zabieg na twarz jest bezpieczny w ciąży? Chodzi mi o polepszenie kondycji skóry bo jest Szara i zmęczona. I jak tam z żelazo w ciąży. Można robić paznokcie?

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry