reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Witaj Amiluska! Tak jak radzi Marta, nie nakręcaj się! Ja miałam jednorazowy rozowy śluz i juz dr Google mi powiedział że to na pewno poronienie! Po czym sie okazało, że dzidziuś bardzo dobrze się ma a serduszko bije jak dzwon!
Co do mdłości, ja ich nie mam praktycznie w ogole, zmuli mnie jedynie jak jestem głodna ale trwa to pare sekund i koniec. Oczywiście też sie tym martwiłam ale kazdy przechodzi ciąże inaczej. Podobno ciężkie mdłości i wymioty mogą byc przyczyna niezbyt zdrowego trybu życia sprzed ciazy, ja jestem osoba niepijącą, zawsze starałam sie zdrowo i odżywiać i myślę, że to dzięki temu nie dokuczają mi te nieprzyjemności w ciazy :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

z tym akurat się nie zgodzę :p wszystko zależy od reakcji kobiety na hormony. W pierwszej ciąży wymiotowałam masakrycznie, takie najprawdziwsze wymioty i poranne mdłości miałam, a każdy zapach potęgował to, w drugiej tylko mnie muliło a na widok "wypadniętego" włosa w pobliżu jedzenia wymiotowałam :D, na chwilę obecną narazie tylko mnie muli czasem i nic więcej ;) a nie sądzę żebym teraz była "zdrowsza" ;)
 
reklama
Xssenia a masz chora tarczyce tak ??
Kciuki za wizytę czekam na relacje ;)

Niestety tez z mężem spędzamy niewiel czasu z racji tego ze maz często pracuje od 7-19 ;/ a jeśli kończy wcześniej to i tak czas wykorzystuje na wykańczaniu naszego domu... także całe dnie spędzam z moja córcia;)

O tak cola czy pepsi super pomaga na mdłości ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak mam niedoczynnosc i hasi. Staram sie skrupulatnie pilnowac tarczycy, biore leki. Oby nie szalala za bardzo w ciazy :(
 
Ania w srode w którym bedziesz tc? Tez mam wtedy wizyte i oczywiście sie stresuje bo brzuszek juz sie zaokragla powoli u nie wyobrażam sobie zeby mialo byc cos nie tak.
Amiluska z tego co ja słyszałam bo bardziej niebezpieczne jest zywo czerwone plamienie a nie brazowe. Nie martw sie
 
Wiem, co czujesz mam tak samo.... tylko ja nie mam kota, wiec jeszcze mam gorzej.... ;-) w tych pierwszych tygodniach,na prawde doskwiera Jego brak, placz na porządku dziennym....
To ja i mój kot łączymy się z Tobą w tej samotności ☺
Ogólnie się trzymam, ale czasami przychodzi taki dzień że tylko płakać zostaje.
 
Witajcie dziś:)
Ja dzień zaczęłam od potoku łez, oczywiście najpierw maz się przyczynił do tego (przynajmniej teraz naskakuje mi jak oszalały by załagodzić sytuacje hihi) oraz pani która nie rozumie że jestem w ciazy i pewne rzeczy musiałam wyeliminować z codzienności. Pracuje non stop z ludźmi i jestem nimi coraz bardziej rozczarowana.
Natomiast teraz pisze do Was juz z pracy, z nieco lepszym humorem, nadal bez mdłości.
A wczoraj powiedzieliśmy teściom o dzidziusia, tyle było radości :)
Moim rodzicom mówimy jutro :) Jutro tez ujawnię tajemnice szefowej :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja też pracuje z ludźmi i wiem doskonale co to oznacza. Już bardzo długi czas cierpię na chorobę zwana ludziowstret a większość klientów to roszczeniowi co o każdą pierdole się rzucają i nie mogą niczego załatwić kulturalnie tylko od razu z pyskiem :/ a że ha burza hormonów to ostatnio też im dluzna nie jestem ale mam to w 4 literach. Jak pójdę w środę i powiem o tym plamieniu i mi zaproponuje l4 to się 5 min nie będę zastanawiać :) życzę Ci dużo spokoju

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry