reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dzień dobry!
Mi już dziś lepiej jeszcze trochę walczę z katarem ale to już chyba pikuś. Najbardziej bałam się, że może znów mi się angina przyplącze jak zaczęło mnie tak boleć gardło i ucho ale miejmy nadzieje, że nic się nie przypałęta.
Jeśli chodzi o sporty? Chyba żaden sport, który uprawiałam do tej pory nie nadaje się dla ciężarnej.
Też siedzę na L4 i brakuje mi faceta. Pracuje na etacie i dodatkowo wykłada towary m.in. w makro więc bywają dni, ze wychodzi 5, a wraca 21.
Też już mówimy o Fasolce coraz większej ilości osób, trudno ukryć jak ja cały czas w domu. Wszyscy twierdzą, że to najwyższy czas, a bałam się marudzenia o ślubie.

@mamaincogito świetna wiadomość! Byle by tak dalej, coraz lepiej.

Dziś w planach szykowanie pokoju do malowania i meblowania. Wiem, że trochę wcześnie ale taki remoncik planowany już dawno, dawno i chce mieć to już z głowy.
 
reklama
Słyszałam serduszko! Dzidzia ma 1,6 cm. Krwiaka NIE MA! Wchonal się!
To najszczęśliwszy dzien!
Co prawda nadal mam się oszczędzać, córki nie dźwigać bo waży powyżej 10 kg . Ale mam już pozwolenie na spacery w tym Zoo w dzień dziecka :)

Gratuluje! To cudowna nowina!!! [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kass ja też mogłabym o wszystko płakać, ostatnio myślałam że popłaczę się w Lidlu bo miałam spięcie z pewnym bardzo nie miłym Panem (inny klient), a normalnie to bym mu aferę taką zrobiła że by popamiętał że tak się ludzi nie traktuje

Ja dziś przez telefon ledwo sie trzymałam jak rozmawiałam z panią, ktora bardzo lubie i powiedziałam jej o ciąży i o sytuacji z rana, że pewna klientka bardzo brzydko mnie potraktowała. Naprawdę nie byłam w stanie rozmawiać, głos łamał mi sie jak nigdy! Gdzie bym sie głupimi babami przejmowała :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wtam Was dziewczyny, mogę do Was dołączyć?
Jestem w 8 tygodniu ciąży, jest to moja 2 ciąża mam syna, który za miesiąc skończy 4 latka :)
Ogólnie czuję się dobrze choć ostatni tydzień był dla mnie średni bo ciągłe wymioty i senność.
Martwi mnie natomiast jedna rzecz. Tydzień temu w poniedziałek miałam robioną cytologię, w środę rano zauważyłam jakby brązowe upławy. Zadzwoniłam do ginekologa i kazał mi wziąć duphaston 3x dziennie i luteinę dopochwowo 2x dziennie (receptę wypisał mi wcześniej gdyby się coś niedobrego działo po 1 ciąże miałam zagrożoną jednak nie miałam żadnych plamień). Upławy/plamienia ustały jednak dziś rano chwilę po zaaplikowaniu Luteiny znów pojawiły się na papierze toaletowym nieduże ślady brązowej mazi. Ja już przetrzepałam cały internet i wszędzie piszą jedno .... początek poronienia :( bardzo się denerwuję, w środę idę do lekarza a miałam dopiero iść 12, ale nie wytrzymam :( Wybaczcie, że tak na początku z grubej rury i wylewnie, ale podczytywałam Was już trochę a nie miałam odwagi się zarejestrować :( Trzymajcie kciuki
 
Ja dziś przez telefon ledwo sie trzymałam jak rozmawiałam z panią, ktora bardzo lubie i powiedziałam jej o ciąży i o sytuacji z rana, że pewna klientka bardzo brzydko mnie potraktowała. Naprawdę nie byłam w stanie rozmawiać, głos łamał mi sie jak nigdy! Gdzie bym sie głupimi babami przejmowała :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

okropne te hormony ;) ja już do reszty głupieję... dzwoni mąż i mówi że za tydzień w piątek jedzie na szkolenie i wraca w sobotę bo w piątek będzie impreza... wiecie jak mi się przykro zrobiło? albo sama już nie wiem jak się poczułam ale na pewno bardzo nie fajnie...., ogłupiają te hormony człowieka...
 
Witaj Amiluska, ja też łykam duphaston bo tydzień temu różowy śluz miałam.
a oprócz tego śluzu miałaś jakieś inne dolegliwości ? Kłócie jajników, bóle brzucha, spadek mdłości ? Bo ja od 2 dni nie wymiotuję a mądry wujek google informuje, że to może nie dobrze rokować jak nagle dolegliwości ustają, ale z 2 strony też należę do osób, które się wszystkim zamartwiają i może po prostu się niepotrzebnie nakręcam. Już mnie mąż zjechał, że po co czytam i się nie potrzebnie denerwuję :)
 
miałam wrażenie że mnie brzuch ćmi co trochę, ale jak przestałam się tym ryć i ciągle myśleć o tym to mi przeszło :D Mdłości raz mam raz nie, jak jem w miarę regularnie to ich prawie nie ma
Nie nakręcaj się...
 
miałam wrażenie że mnie brzuch ćmi co trochę, ale jak przestałam się tym ryć i ciągle myśleć o tym to mi przeszło :D Mdłości raz mam raz nie, jak jem w miarę regularnie to ich prawie nie ma
Nie nakręcaj się...
Dzięki tego mi było trzeba :D obiecuję się nie nakrecac [emoji12]
 
reklama
Witaj Amiluska! Tak jak radzi Marta, nie nakręcaj się! Ja miałam jednorazowy rozowy śluz i juz dr Google mi powiedział że to na pewno poronienie! Po czym sie okazało, że dzidziuś bardzo dobrze się ma a serduszko bije jak dzwon!
Co do mdłości, ja ich nie mam praktycznie w ogole, zmuli mnie jedynie jak jestem głodna ale trwa to pare sekund i koniec. Oczywiście też sie tym martwiłam ale kazdy przechodzi ciąże inaczej. Podobno ciężkie mdłości i wymioty mogą byc przyczyna niezbyt zdrowego trybu życia sprzed ciazy, ja jestem osoba niepijącą, zawsze starałam sie zdrowo i odżywiać i myślę, że to dzięki temu nie dokuczają mi te nieprzyjemności w ciazy :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry