reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Ja nie wiem jak jest z powtarzaniem badan , oprócz grupy krwi to chyba trzeba powtórzyć. Ja z farba sprobuje bez amoniaku a za mc najwyzej ufarbuje normalna jesli nie chwyci. Za mc mamy zakończenie roku szkol w pracy i chrzciny u rodzinki. Trzeba wygladac jak człowiek :-) u nas imiona obstawia mlody i ewentualnie Kaja lub Olaf :-)
Jeśli na wyniku gr krwi z poprzedniej ciąży nie ma peselu. To wynik jest już nie wazny. Obecnie jest wymóg by był pesel.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, zastanawiam się nad USG prenatalnym. Moja Pani doktor nic mi nie wspominała, a kolejną wizytę mam dopiero na 23.06 to już będzie prawie 12 tydzień, a wyczytałam że to badanie należy wykonać najpóźniej do 13 tygodnia i 6 dnia. Nie wiem czy szukać przychodni i zapisywać się na własną rękę czy lepiej skonsultować się z lekarzem?
A Wy planujecie prenatalne? Wasi lekarze coś mówili na ten temat?
Ja pierwsze dziecko rodziłam w wieku 28 l. I robiłam prenatalne. To takie usg tyle ze bada dzidzi bardzo dokładnie. Serduszko. Narządy. Kości i przeciętność karku. Czy dzidzi zdrowe .gdy kobieta jest po 30 to nawet jest ono wskazane przez lekarza.
Zancia, moze i lepiej ze poczekasz, ja poszłam w 6 tyg i niepotrzebny stres bo za duzo nie było widać tylko tyle ze ciąża młodsza, czasami lepiej poczekać i zobaczyć wszystko juz [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

to ja tak samo jakos bede miec jak ty i tez chce zobaczyc czy zarodek jest i czy ok i moze jakims fartem uslysze serduszko


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez w pierwszej ciazy mialam prenatalne tyle ze bez testu papa.
Moni to mnie teraz zabilas z tym peselem na badaniu grupy krwi. Az musze sprawdzic ale to bylo 7 lat temu wiec pewnie nie ma.
 
Na przeziębienie dobry jest imbir zwłaszcza na gardło ale taki wyciśnięty z wyciskarki jest mocny gorzej piecze niż czosnek ale działa rewelacyjnie tylko nie za dużo bo działa rozgrzewająco mocno! do tego majeranek zaparzony z miodem- pomaga sprawdziłam na sobie wielokrotnie. Dziewczyny czy zatykają Wam się uszy? mi tak przechodzi szybko a ciśnienie mam w normie.
 
Parlolka argentussin podczas ciąży i karmienia piersią.
Moni1984 a mnie odpycha pizza kebab i mam zachcianki na słodkie. Skittles jadłam dziś i ciasto francuskie z serem i morelą
 
reklama
Do góry