reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
U nas tez pieknie - zaraz zamierzam wyciagnac malza na swiderki :-D :-D.

Dziewczyny mam pytanie - na jakim poziomie macie tsh teraz ?
 
Na przeziębienie w ciąży pomaga syrop z cebuli, miodu, czosnku zasypanych cukrem, ale codziennie musi być świeży


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mi od wczoraj pomogly inhalacje z soli robilam potem z miety i wyciskalam do szklanki pol cytryny i robilam taka herbate oraz do nosa wpuszczalam wode morska i dzis jest o wiele lepiej :)
 
No ja miałam akcję wczoraj :D
Pojechaliśmy z mężem do sklepu, ale najpierw poszliśmy spacerkiem na rynek do banku, po jakieś warzywa świeże. W sumie pół godziny spaceru w najgorszym słońcu, jeszcze wody zapomniałam. Później wróciliśmy do sklepu, i tylko poczułam gorąco i te wszystkie zapachy, od razu mi się zrobiło ciemno przed oczami, słabo, masakra.. dobrze, że mój był że mną, bo ja od razu panika... Później doszły wymioty, więc na prawdę ciężki dzień był..
Ale dziś jest lepiej :)
 
Dzięki za rady, chyba wczorajsze nagrzewanie termoforem mi pomogło, bo dziś już gardło nie boli jest lekki katar ale radzimy inhalacjami ziołowymi. Mdłości oprócz tych porannych też już nie ma, śniadanie dało radę.
W planach jest obiad u moich rodziców :)

Dziewczyny, które już mają pociechy przeglądałyście oferty komisów z akcesoriami dla dzieciaków chodzi mi głównie o wózki. Wynalazłam taki u siebie w mieście, moze warto się zainteresować?
 
reklama
Do góry