reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Cześć wszystkim, witam nową mamusie [emoji4]

U mnie waga ani drgnie jeżeli moge tak powiedzieć bo wahania 1 kg sa u mnie na porządku dziennym :p po pierwszej ciąży zostało mi 3 kg ale niestety przez zimę przytyłam kolejne 4 wiec mam +7 z poprzedniej wagi, według mnie idealnej [emoji30] mam nadzieje ze teraz duzo nie przytyje i uda mi sie to zrzucić, bo nigdy nie miałam tendencji do tycia, nie wyglądam zle, ale wolałabym wrócić jednak do mojej poprzedniej sylwetki. Spodnie narazie dopinam ale czuje jakis dyskomfort jak w nich chodzę dlatego wybieram sukienki [emoji12]
Brzuch tez mam taki jakby ciagle wzdęty, i teraz troche mi z nim głupio, bo zawsze był płaski a teraz taki duzy jakby w ciąży a jednak nie ciążowy, czekam aż sie powiększy by z dumna założyć obcisła sukienkę i pokazywać wszystkim ze to nie tylko to ze przytyłam ale ze to ciąża :)

W lipcu mam wesele przyjaciółki, w zeszłej ciąży tez miałam w takim samym terminie (12 tydzień) ślub siostry ale wtedy nic a nic nie było po mnie widać, po poprawinach ubrałam sie w moje najbardziej obcisłe spodenki i nikt nawet nie śmiał przypuszczać ze jestem w ciąży. W ogole w poprzedniej ciazy praktycznie do 20 tyg nic nie było widać a teraz..... mam brzuch jak w 4-5 miesiacu masakra.

Do tego wlasnie dochodzą te czarne myśli ze był pusty pęcherzyk chociaż ta neta wysoka >10 000
Objawów w sumie brak oprócz lekkich mdłości


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Aaaaa wlasnie dzisiaj byłam u fryzjera farbować włosy :) w przyszłym tyg idę tez na paznokcie, w poprzedniej ciąży paznokcie miałam robione do końca tzn nawet na poród nie miałam zdjętych, w szpitalu dowiadywałam sie ze nie trzeba juz zdejmować [emoji4]

Co do imion bo będziemy mieli ogromny problem :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja nie miałam innego wyjścia, musiałam powiedzieć, że to ciąża, bo od razu dostałam L4 też zaznaczyłam, że to sam początek mogłam niby nic nie mówić ale ja nie lubię kręcić to tak wychodzi. W poniedziałek byłam w zakładzie, bo potrzebowałam pasek z kwietniowej wypłaty to wszyscy się pytali czy się cieszę :)

Ja się wstrzymuję do wizyty u lekarza, jeśli wszystko będzie dobrze (a na pewno będzie), to powiem:)
 
Aaaaa wlasnie dzisiaj byłam u fryzjera farbować włosy :) w przyszłym tyg idę tez na paznokcie, w poprzedniej ciąży paznokcie miałam robione do końca tzn nawet na poród nie miałam zdjętych, w szpitalu dowiadywałam sie ze nie trzeba juz zdejmować [emoji4]

Co do imion bo będziemy mieli ogromny problem :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Dobre samopoczucie mamy najważniejsze... paznokcie musza być ;)

Ja mam imię dla chłopca, dla dziewczynki waham się...
 
Dziewczyny jestem po wizycie ☺
Fasolek ma 23mm, ma 2 rączki i 2 nóżki ( widziałam na własne oczy ) i jest to dla mnie bardzo ważna wiadomość bo od wczoraj nie dawało mi to spokoju ☺
Słyszałam serduszko ☺ i powiem Wam że bardzo mnie to uspokoiło.
Termin z usg dzisiaj wyszedł na 29.12 ☺

Co do spodni to o jeans ach juz zapomniałam bo było mi nie wygodnie poprostu. zostały dresy, spódnice, sukienki i oczywiście getry ☺
Gratuluję!
Mamy ten sam termin porodu z usg :D
 
Ja przed pierwszym usg staram sie nie nakrecac na imiona czy wyprawki. Staram sie myslec pozytywnie ale gdzies w głębi boje sie czy wszystko jest ok. U mnie w pracy jeszcze nie wiedza. Wie tylko najblizsza rodzina. Znajomym jeszcze sie chwalilismy. wszystko zostawiamy po usg. Najchętniej mowila bym dopiero po 12 tc ale juz dzisiaj w pracy siedzialam z odpietym guzikiem. Zaczyna mnie tez powoli mdlic, najbardziej zaraz po przebudzeniu.
 
Hej dziewczyny :) Jestem po pierwszej wizycie, zarodek widoczny ma 1cm, 7tc wyszedł z usg i termin porodu na 12.01. Widziałam również serduszko. Fajna sprawa :) Niestety pojawił się również niewielki krwiak i lekarz przepisał mi duphaston tabletki. Nie krwawiłam w ogóle, więc mam nadzieję, że się wchłonie. Następna wizyta za 3 tygodnie, a póki co mam zalecenie oszczędzania się. Miłego popołudnia :*
 
Xssenia u mnie dzis na wadze 1,5 kg mniej w poprzedniej ciazy w pierwszym trymestrze spadłam 4 kg wszystko było wporzadku, ale lekarzowi zawsze warto wspomnieć ;)

Caryca gratuluje wizyty ;)
Mamy ten sam termin wiec razem będziemy wstrzymywać zeby to nie było w grudniu ( haha jakby to od nas zależało ) [emoji23]

U nas z imieniem mega problem nie mamy pomysłów, roboczo mówimy "Zenek" :D

Xssenia jakie masz wybrane ??

Agata gratuluje ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Gratuluję wszystkim wizyt i fasolek :)
U mnie imiona były wybrane już przed ciążą - będzie Maja albo Wiktorek. W ogóle z mężem mamy przeczucie, że będzie chłopczyk, ciekawe czy się sprawdzi hihi :D
 
Do góry