reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ja tak znowu wcześnie nie chodzę spać, bo koło północy. A wstaje za to koło 9.. najpóźniej o 11 [emoji14]

Macie już jakieś zachcianki? Ja ostatnio wcinam lody :)
 
reklama
Ja tak znowu wcześnie nie chodzę spać, bo koło północy. A wstaje za to koło 9.. najpóźniej o 11 [emoji14]

Macie już jakieś zachcianki? Ja ostatnio wcinam lody :)
Nie wiem czy moge to nazywac zachciankami ale dzis na obiad pije cole cherry. Nic innego przez gardlo nie przechodzi na ten moment.
No i -1kg od poniedzialku.
Dziewczyny czy jezeli sie spada z wagi informowac lekarza? 1kg to malo ale jakby spadalo wiecej??
 
Nie wiem czy moge to nazywac zachciankami ale dzis na obiad pije cole cherry. Nic innego przez gardlo nie przechodzi na ten moment.
No i -1kg od poniedzialku.
Dziewczyny czy jezeli sie spada z wagi informowac lekarza? 1kg to malo ale jakby spadalo wiecej??

Z tego co wiem, to spadanie z wagi jest normalne, 1 kg to naprawdę bardzo niedużo (choć w przypadku odchudzania to całkiem dobry wynik [emoji23]). Mnie waga skoczyła do góry, nie duzo ale jednak. Zainstalowałam sobie taka aplikacje gdzie dodaje sie konkretna datę i wagę i fajnie sie to kontroluje :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :)
Byłam dzis na wizycie u gina. Wyniki badan ok, ja czuje sie tez w miare ok no moze pomijajac bolace piersi i sennosc. Oprocz duphastonu i femibionu mam tez brac magnez coby sie uchronic przed skurczami lydek itp. Wizyte mam jakos za miesiac a usg po 19 czerwca czyli w 12 tygodniu. Boje sie tego badania bo wtedy wszystko bedzie widac jak na dloni. Mam nadzieje ze skonczy sie tylko na strachu...Aha no i termin mam na 2 stycznia :D no i bede wstrzymywac jakby dzidzia chciala wyjsc przed 1 stycznia :p

A teraz z innej, ciekawszej beczki. Macie wybrane imiona dla fasolinek? My juz z mezem od dawna mamy wybrane 2 zestawy imion. Pierwszy i najwazniejszy to Filip i Zuzia a drugie zapasowe gdyby ktos z otoczenia nam podkradl :p to Karol i Hania :) a jak jest u Was?

Buziaki dla kolejnych dolaczajacych mam :)
 
Szarotka dlatego poleciałam chociaż po szamponetke i na włosach się trzyma a na sreberkach już nie..
Ania199 masz większy apetyt? Mi brzuchol też bardzo urósł ale czekam do czerwca.
Lovi23 a mnie wciąż piersi nie bolą, bolały chyba 2tyg i ból przeszedł chociaż jak dam pierś synkowi to się zwijam, bo ma ząbki i nowy wychodzi..

Na samym poczatku mialan straszny apetyt a teraz mi przeszlo miesa nie moge tknac nie mam ochoty :)
Jem tylko kanapki z serem zoltym i ogorka i jakies serki i duzo mleka
Wczoraj strasznie wszystko mi smierdzialo :)
 
Hej dziewczyny :)
Byłam dzis na wizycie u gina. Wyniki badan ok, ja czuje sie tez w miare ok no moze pomijajac bolace piersi i sennosc. Oprocz duphastonu i femibionu mam tez brac magnez coby sie uchronic przed skurczami lydek itp. Wizyte mam jakos za miesiac a usg po 19 czerwca czyli w 12 tygodniu. Boje sie tego badania bo wtedy wszystko bedzie widac jak na dloni. Mam nadzieje ze skonczy sie tylko na strachu...Aha no i termin mam na 2 stycznia :D no i bede wstrzymywac jakby dzidzia chciala wyjsc przed 1 stycznia :p

A teraz z innej, ciekawszej beczki. Macie wybrane imiona dla fasolinek? My juz z mezem od dawna mamy wybrane 2 zestawy imion. Pierwszy i najwazniejszy to Filip i Zuzia a drugie zapasowe gdyby ktos z otoczenia nam podkradl :p to Karol i Hania :) a jak jest u Was?

Buziaki dla kolejnych dolaczajacych mam :)


My co do imienia nie mozemy sie dogadac ale wiemy ze jak bedzie chlopiec to napewno bedzie Stas a drugie malenstwo mysle ze to bedzie dziewczynka to moze Maja :)
 
Ja z imieniem dla dziewczynki bede mieć problem bo te imiona, które mi się podobają, zupełnie nie podobają sie mężowi a problem mój polega na tym, że tych imion jest może z 4? Niestety żeńskie imiona średnio mi się podobają, znacznie mniejszy problem bedzie z chłopczykiem :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nie wiem czy moge to nazywac zachciankami ale dzis na obiad pije cole cherry. Nic innego przez gardlo nie przechodzi na ten moment.
No i -1kg od poniedzialku.
Dziewczyny czy jezeli sie spada z wagi informowac lekarza? 1kg to malo ale jakby spadalo wiecej??

Nie martw się, ja sporo schudłam w pierwszej ciąży, potem nadrobiłam. Teraz też jestem -1 kg.
Lekarz powinien wiedzieć jaką masz wagę, bo przed każda wizyta chyba (przynajmniej u mnie to standard) idę do poloznych na ważenie i mierzenie ciśnienia, one to wpisują w książeczkę ciąży i wtedy idę na wizytę i lekarz widzi i wagę i np nieprawidłowe ciśnienie itp.
 
reklama
Co do imion... Jak to będzie chłopak to będzie dramat. Przerabialiśmy za pierwszym razem, dlatego z ulgą przyjęliśmy że to dziewczynka. Dla drugiej dziewczynki też mamy już imię, dla chłopca nadal nie :D będzie droga przez mękę z imieniem dla chłopca
 
Do góry