reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Dziewczyny moze ktoras z was wie :)
Jesli ktos jest po operacji kregoslupa dosc powaznej bo ma druty w sobie ciekawi mnie jak bedzie z porodem ?
 
Dziewczyny moze ktoras z was wie :)
Jesli ktos jest po operacji kregoslupa dosc powaznej bo ma druty w sobie ciekawi mnie jak bedzie z porodem ?

Myślę, że to może być wskazanie do CC. Nie wiem czy to ogranicza jakieś ruchy itp? Bo ja przy sn to prawie akrobatykę uprawiałam. Tylko nie wiem jak że znieczuleniem, może wtedy wziewna narkoza?
Rozmawiałaś o tym z lekarzem?
 
Myślę, że to może być wskazanie do CC. Nie wiem czy to ogranicza jakieś ruchy itp? Bo ja przy sn to prawie akrobatykę uprawiałam. Tylko nie wiem jak że znieczuleniem, może wtedy wziewna narkoza?
Rozmawiałaś o tym z lekarzem?

Znaczy ruchow mi nie ogranicza normalnie za granica pracowalam skrzynki ciagalam i nic sie nie dzialo ale teraz jakos sie obawiam.
Jeszcze mu nic nie wspomnialam o tym
Tak mysle ze jak bedzie wszystko dobrze z malenstwami na nastepnej wizycie to porozmawiam z nim :)
 
Xssenia u mnie dzis na wadze 1,5 kg mniej w poprzedniej ciazy w pierwszym trymestrze spadłam 4 kg wszystko było wporzadku, ale lekarzowi zawsze warto wspomnieć ;)

Caryca gratuluje wizyty ;)
Mamy ten sam termin wiec razem będziemy wstrzymywać zeby to nie było w grudniu ( haha jakby to od nas zależało ) [emoji23]

U nas z imieniem mega problem nie mamy pomysłów, roboczo mówimy "Zenek" :D

Xssenia jakie masz wybrane ??

Agata gratuluje ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U nas zawsze mialabyc Nadia albo Szymon. Te imiona naleza jednak do mojego Aniolka ktory odszedl w listopadzie (nie robiliśmy kariotypu).
Teraz jesli wszysto bedzie dobrze to dla chlopca Hubert a jak dziewczynka to typy sa trzy: Alicja, Liwia albo Laura:)
 
Znaczy ruchow mi nie ogranicza normalnie za granica pracowalam skrzynki ciagalam i nic sie nie dzialo ale teraz jakos sie obawiam.
Jeszcze mu nic nie wspomnialam o tym
Tak mysle ze jak bedzie wszystko dobrze z malenstwami na nastepnej wizycie to porozmawiam z nim :)
Wydaje mi sie ze bedziesz miec wskazanie do cesarki.

Ja tez mam niestety ze wzgledu na miesniaki w macicy, natura zdecydowala za mnie...
 
Dziewczyny, a ja znowu z tą glukoza... w poprzedniej ciąży też miałam wynik 94 (bo sprawdzałam) i wtedy żadnego problemu lekarz nie widział :) może teraz będzie tak samo... eh, to czytanie internetow :D
 
U nas zawsze mialabyc Nadia albo Szymon. Te imiona naleza jednak do mojego Aniolka ktory odszedl w listopadzie (nie robiliśmy kariotypu).
Teraz jesli wszysto bedzie dobrze to dla chlopca Hubert a jak dziewczynka to typy sa trzy: Alicja, Liwia albo Laura:)
Laura bardzo ładne imię, mój aniołek takie dostał.

A teraz... z dziewczynka mamy problem. Jeżeli będzie syn to bardzo prawdopodobne, że dostanie imię Olaf albo Dajan (ostatnio nam przypadło do gustu) A tak ogólnie to jeszcze nie dyskutowalismy tak poważnie na ten temat :)
 
Co do fryzjera to tydzień temu byłam na rozjaśnieniu włosów, naturalnie jestem ciemna blondynka ale najlepiej czuje się w jasnym blondzie

Jeśli chodzi o imiona to dla dziewczynki mamy wybrane już od bardzo dawna - Nadia. Co do chłopca miesiąc przed ciąża stwierdziliśmy ze Krzysztof
 
reklama
Do góry