reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ja najbardziej się stresuje jak wizyta się zbliża ... a wizyta juz w czwartek i zaczynam odczuwać lekką panikę czy wszystko jest dobrze itd.
 
reklama
Malinka1000 ja nie słyszałam i głupiej niewiem gdzie iść do gin czy do szpitala na usg. Martwię się że też nie będę miała finiszu.
 
Mamaincogito wiem coś o walce o przetrwanie. Wstaje 5 czasem 6 a kładę się koło północy lub po 1 bo teraz tak luby wraca z pracy to się coś zje posiedzi młody 3 razy obudzi albo i 4vo ząbkuje znów a ja po 5h snu muszę dawać radę na cały dzień , spacerki i ogarnianie domu przy przeprowadzce bo młody taki że nie mam kiedy się wypakować.
 
Jutro pójdę po te cukierki imbirowe, mam nadzieję, że w aptece mają. Jeszcze tylko jakieś 7 tygodni - tak się pocieszam :D
 
Kass.es hehe nie tylko ja mam zachcianki na frytki?
W pierwszej ciąży miałam straszne zgrzyty z moim przez hormony aż chciałam się rozstać a teraz ano drażni mnie czasem bo on zmęczony po pracy ja usypiam dziecko a on zaczyna gadać i hałasować i rozbudza go to się wściekam. Ale hormony dużo zmieniają relacji. W sumie na początku ryczałam wzruszałam się a teraz jakiś taki spokój aż nie wiem czy wszystko okej czy po prostu taki etap.
StycznioweSzczescie kurcze ja tez Siq latałam co chwila a od jakiś 4dni spokój.
 
Cześć dziewczyny [emoji4] kilka dni sie nie odzywałam, ale brak czasu [emoji30] przeczytałam wszystko co napisaliście [emoji123] ale oczywiście połowę zapomniałam co miałam napisać.

Na pewno na temat bobu [emoji23] tez mam mega ochotę ale narazie nigdzie nie widziałam, jutro koniecznie poszukam.
Umówiłyśmy sie juz na pierwsze oglądanie mieszkania, w ogole mamy 3 mieszkania i 1 szeregowiec na oku, wiec juz jest progres, moze cos wybierzemy [emoji4]

Co do wózka to ja mam quinny buzz xtra i jestem mega zadowolona, chociaż nie jest jakis mega lekki to mi sie sprawdza w 1000%
Jeżeli chodzi o wyprawkę to będę tak jak w pierwszej ciąży pewnie czyli ciuszki zaczęłam kupować jakos 30 tydz a resztę to na szaleńca miesiąc przed porodem, chociaż wszystko miałam juz wcześniej wybrane, ale pracowałam do 36 tygodnia i cieżko było mi sie za to zabrać [emoji4]

Ostatnia miesiączkę mialam 12.04 jak Wam wcześniej pisałam z wizyta moalam poczekać do przyszłego tygodnia ale dzwoniłam do mojego ginekologa i od jutra do końca przyszłego tygodnia ma urlop wiec wybrałam sie dzisiaj....... mega sie zestresowałam bo to 6 tydzień i teoretycznie powinno było widać zarodek i serce a tu nic [emoji29]
Tak samo było z synkiem w identycznym czasie przyszłam na wizyte i ta sama sytuacja, lekarz określił ciąże na młodsza tak 4/5 tydzień kazał zrobic bęte i troche sie pocieszałam wynik wyszedł >10 000
Swoją droga, dziwny ten wynik w tym samym dokładnie dniu ciąży z synkiem wynik miałam 7 677 a tu brak dokładniej ilości, ale juz przestałam sie tak stresować hormon wysoki, wyższy niz z synkiem wiec jestem mega dobrej myśli[emoji4]

W każdym bądź razie trzymajcie mocno kciuki [emoji110]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry