reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
hej dziewczyny :)

Ja biore Duphaston 3x1 i tez mnie oczy zabolaly jak zobaczylam ich cene no ale póki co, nie mam zadnych innych wydatkow wiec finansowo nie jest tak zle. Za Wasza rada pobiegłam do rossmana po cukierki imbirowe i kur... nie bylo ;p lekko sie zalamalam. Ale zauwazylam tez ze chyba na mdlosci pomaga mi mirinda, nie wiedziec czemu :)

Jutro wizyta na fotelu dentystycznym a w czw kontrola u gina.
Co dzis zrobilyscie na obiad? Ja pomidorowke na zeberkach z makaronem :)
Pomidorowke ostatnio robil moj M, ja dzis wyczarowalam danie jednogarnkowe. Skrzydelka w marynacie podsmazam, potrm podlewam woda, dusze; nastepnie dokladam ziemniaki drobno pokrojone i warzywa - tutaj pelna dowolnosc. Ja akurat wszystko mam z gospodarstwa rodzicow mojego, dlatego wszystko mi tak smakuje. Jajek czy warzyw, a nawet miesa w sklepie nie kupuje. Staram sie zdrowo odzywiac, ale od czasu do czasu mam np. smaka na chinszczyzne czy pizze. Nie przepadam za macdonaldem i kebabami. Ale teraz jest inaczej... Bo nawet po wodzie mnie mdli, ostatnio uratowal mnie Sprite.
 
Miałam straszne wzdęcia i zaparcia, ale powiem szczerze, że same mi przeszły, nie umiem powiedzieć co mi pomogło. Zazwyczaj po ciezkim jedzeniu był problem, teraz staram sie jednak jesc lżej.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja zawsze jadłam lekko, więc u mnie to niestety na pewno nie to. Tym bardziej, że wyeliminowałam z diety słodycze, teraz mogą dla mnie nie istnieć. Być może właśnie za "chudo" jem bo pani doktor kazała mi jeść też tłustsze mięso, ale z mięsem mi już nie po drodze w tej chwili. To częsta przypadłość u ciężarnych więc nie pozostaje mi nic innego jak z tym dalej walczyć :]
 
Aj ja w pierwszej ciąży nie mogłam patrzeć na mięso. Synek ma wykryte braki witaminy B12, a teraz to jakby dali mi całe to mięcho z różną z kebaba to pozarlabym w oka mgnieniu;)
 
Troszkę mi zajęło przeczytanie wszystkich postów, ale udało się :laugh2:.
I tak się naczytałam o tych Waszych zachciankach że aż się głodna zrobiłam :).
Ja to w sumie w tej ciąży mam ochotę co chwilę na cos innego , chociaż ostatnio non stop myślę o kalafiorze i fasolce szparagowej, jutro o 16:30 mam wizytę i będąc na mieście na pewno spełnię swoje zachcianki :biggrin2: powiem tak, strasznie mnie mdli ale jak coś przekąszę to na jakieś 15-20 min mam spokój, a przyznam się podjadam dosłownie wszystko. Moja znajoma się śmieję że jak tak dalej pójdzie to pod koniec ciąży się w drzwiach nie zmieszczę :-p .
 
Była bym zapomniała właśnie upiekłam pyszną karpatkę którą właśnie będziemy z dzieciakami testować, może uda mi się jakiś kawałek dla męża ocalić:-) :).
 
Też czekam na bób ☺ ale jeszcze u mnie nie było gdybym pojechała na główny targ to prędzej bym kupiła.
Jestem zawiedziona jeśli chodzi o truskawki bo jest ich bardzo mało i często jak robie zakupy to już nie ma.

U mnie na obiad dzisiaj ryż z warzywami, smakował jak nigdy ☺ aż zjadłam 2 talerze ☺

Pogoda coś się psuje u mnie :( pochmurno i grzmi :(
 
reklama
Jadłam dzis zasmażana kapustę [emoji7]
Ogólnie to mam dziwne zachcianki i musza byc zaspokojone natychmiast inaczej po chwili przechodzą [emoji23]

Czasem cos za mną "chodzi" ale nie wiem co ;p



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry