reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Ja dziś usg mam o 16.30 i już nie mogę się doczekać. [emoji7]


m3sx3e3k3kg0z09h.png
 
Ha ha ha gratuluje [emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji6]



O matko gratulacje [emoji123]

Ja test obciążenia glukoza miałam tak jakoś na końcówce w sumie ok 28 tygodnia

Któraś z was pytała mnie o moje wyniki cukru ale kurcze nie pamietam, a wszystkie wyniki z poprzedniej ciąży mam w domu rodziców, jak będę miała chwile to je przywiozę do domu, tez tak dla porównania tej ciąży.

Ani w poprzedniej ciąży nie miałam ani w tej póki co nie mam zachcianek ale zobaczymy jak to bedzie [emoji28]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas też będzie różnaca 2 lat :) Liczę na to, że z ate 8 miesięcy Oluś będzie bardziej samodzielny ;) Poki co walczymy o odstawienie od cyca i jest cięzko...

My sie musieliśmy odtawic jakoś po 8 miesiącach z powodu mojego zdrowia, nie powiem ze nie przeżywałam ale teraz czuje ze to był dobry czas, na mm przerzuciliśmy sie tylko na 2 miesiące a pozniej tylko rano i wieczorem kasza i młody spi całe noce :) trzymam kciuki ze Wam tez sie uda [emoji123]
Pocieszam sie wlasnie ze przez 8 miesięcy jeszcze duzo sie zmieni wiec teraz to mnie przeraża a za 8 miesięcy moj synek bedzie juz duzo starszy, rozumniejszy i bardziej samodzielny :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny.
Ja dzisiaj bylam na planowanej od dawna wizycie dentystycznej. Mialam zamowione pelno wizyt do lipca bo musze most wynienic i wyrzucic mialam 2 zeby. Oczywiscie na wstepie poinformowalam, ze zasikalam wszystkie mozliwe testy i wszystko wskazuje na to ze jestem w ciazy - niespodziance.
Cala przychodnia skakala z radosci .. a troche tych asystentek i recepcjionistek jest! :-) tak czy siak niestety pani doktor przelozyla wszystko na wrzesnia. Niby nie ma badan mowiacych o szkodliwosci zastrzykow znieczulajacych, aczkolwiek teraz tworza sie najwazniejsze elementy czlowieka i lepiej poczekac. Ponadto poinformowala mnie ze dostane przy wyrywaniu inne zastrzyki tzn. Nie znieczulajace calego jezyka, podniebienia itd. tylko takie kolo korzeni.
Eh! Teraz sie zastanawiam jak ja dam rade po wyrwaniu bez tabletki przeciwbolowej
 
@Laurix gratuluję 2 fasolek !!! ☺
@kass.es ja też mam wizytę 25.05 to już będzie moja 3 wizyta ☺ a Twoja 1 tak ?
@bbubbka gratuluję!! ☺

Gratuluję nowym mamusią ! !! jest nas juz tyle ze nie ogarniam powoli ☺
 
reklama
Gratuluje udanych wizyt [emoji7] ja na swoją tez juz mega czekam [emoji7]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry