reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
@Laurix gratuluję 2 fasolek !!! [emoji5]
@kass.es ja też mam wizytę 25.05 to już będzie moja 3 wizyta [emoji5] a Twoja 1 tak ?
@bbubbka gratuluję!! [emoji5]

Gratuluję nowym mamusią ! !! jest nas juz tyle ze nie ogarniam powoli [emoji5]

Tak, to będzie moja pierwsza. Dziś dzwoniłam do lekarza, czy jednak nie bedzie za późno ale powiedział, że jezeli tylko nic sie nie dzieje, to bez problemu może zostać ten termin :)
W którym tygodniu ciąży jesteś? :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej.
Ja już po wizycie.
Wszystko jest ok.
Serduszko bije [emoji173]
Dzidzius ma już 1cm [emoji7]
A w sobotę byłam to miał 8mm
Według usg to 7tyg 1 dzień czyli 8 tydzien.
Termin 28.12

m3sx3e3k3kg0z09h.png

Gratuluje! Maleństwo rośnie, tzn. że jest wszystko w porządku i jest mu dobrze :) [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, to będzie moja pierwsza. Dziś dzwoniłam do lekarza, czy jednak nie bedzie za późno ale powiedział, że jezeli tylko nic sie nie dzieje, to bez problemu może zostać ten termin :)
W którym tygodniu ciąży jesteś? :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Skończył się 7 tydzień, oczywiście licząc od ostatniej miesiączki.
Na 1 wizycie nie było nic widać na usg, ale podczas badania pani dr stwierdziła że Endo ładne.
Na 2 wizycie 2 tygodnie później był pecherzyk z fasolka. wtedy też usłyszałam serduszko ☺
 
Skończył się 7 tydzień, oczywiście licząc od ostatniej miesiączki.
Na 1 wizycie nie było nic widać na usg, ale podczas badania pani dr stwierdziła że Endo ładne.
Na 2 wizycie 2 tygodnie później był pecherzyk z fasolka. wtedy też usłyszałam serduszko [emoji5]

Sama pani dr zaleciła Ci druga i trzecia wizytę na usg? :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sama pani dr zaleciła Ci druga i trzecia wizytę na usg? :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tak, ponieważ ja jestem po zabiegu inseminacji i w takim wypadku trochę inaczej to wszystko wygląda.
Wizyty co 2 tygodnie i za każdym razem usg. ☺
 
Ależ nas się tu dużo zrobiło :D Wszystkim mamą po wizytach gratuluje i zazdroszczę, już nie mogę się doczekać poniedziałku... o ile przeżyje weekend w pracy bo zapowiada się koszmarnie stresująco, coś mi się wydaje że szybko się postaram o zwolnienie bo szefostwo daje mi milion godzin do wyrobienia - bez przerwy 8 dni, bo nie mają wystarczająco dużo ludzi ;/ Teoretycznie staram się nic nie dźwigać ale boje się że stres i ilość godzin na nogach może zaszkodzić dziecku. Mojej samopoczucie w pracy też jest okropne - trochę więcej się poruszam i już zbiera mnie na wymioty i już w krzyżu zaczyna łupać a jeszcze brzucha nie ma O__o
 
Hej mamusie. Byłam na kontroli, ale po rozmowie z położną, która uspokoiła mnie, że wszystko jest okej przesunęłam badania na późniejszy termin. Stwierdziła, że zaraz po skończeniu 5 tyg i tak nic nie będzie widać i tylko niepotrzebnie bym się stresowała. Kazała dobrze się odżywiać, łykać kwas i przyjść za dwa tygodnie. Czuję się świetnie, chwilami (zwłaszcza wieczorem gdy leżę) czuję coś - jakby rozciąganie. Warzywa, owoce, te sprawy, zero stresu, w pracy powoli - mogę sobie na to pozwolić. Waga jak na razie stoi w miejscu. Szczęśliwa jestem, narzeczony mówi, że promienieję. Cera się poprawiła :) odezwę się za jakiś czas. Pozdrawiam
 
A u nas starsza córka właśnie pojechała z tatą na sor. Najpewniej złamała rękę na placu zabaw. Tak mi jej żal [emoji24]

Dziewczyny wszystkim wam gratuluje udanych wizyt ! Oby tak dalej.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
A u nas starsza córka właśnie pojechała z tatą na sor. Najpewniej złamała rękę na placu zabaw. Tak mi jej żal [emoji24]

Dziewczyny wszystkim wam gratuluje udanych wizyt ! Oby tak dalej.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ojjj biedna mała :sad:
Ale młode kosteczki szybko się zrastają. będzie dobrze :)
 
Do góry