reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ja ostatniego okresu dostałam 4 kwietnia. Na wizytę idę 23 maja. Trochę martwię się tym co mnie czeka, wszystkimi niezbędnymi badaniami. No i tych objawów jakoś nie widać :( nieraz gorzej się czułam, gdy nie byłam w ciąży. Narzeczony mówi, że według niego wszystko jest okej, bo zmiany nastroju są :D nic nikomu nie mówiłam poza rodzicami. Nigdy nie wiadomo, co się może wydarzyć niestety. Dziś chyba skorzystam z pięknej pogody i pójdę na spacer.
 
reklama
Ale produkuje się :)
Mi się teraz nic nie śni, w pierwszej ciąży trzy razy śniło mi się, że rodziłam w domu z ekipą karetki, bo mąż nie zdążył dojechać. I prawie się spełniło, mąż utknął w korku, mi odeszły różowe wody, przyjechała karetka, ale na szczęście urodziłam już w szpitalu.
U nas pogoda cudowna, leżę na tarasie i się delektuje. Córka też zadowolona.
Z moim apetytem dramat. Jem jabłka, gruszki, Góralki i Magnum. Tyle. Dużo pije soków. Nic więcej nie jestem w stanie przełknąć. Wczoraj zjadłam pół kiełbasy z grilla to do wieczora myślałam, że będę rzygać.
 
Dziewczyny, chyba musimy się pozytywnie nastawić. Musi być dobrze. :)
Najpierw czekamy na te upragnione II kreski a potem się martwimy. No ale chyba taki urok ciąży. :D
 
Ja miałam ostatnia @ 8marca , Kate ciekawe jakie będziemy mieć terminy bo u mnie też ciąża młodsza.
Oj tak umówiłam się z kumpela i jej synem i poszliśmy wózkami do..Maca. Potem lody. Bynajmniej w końcu nie jestem głodna xd
 
Mnie.dopadają mdłości tak od 12-13 do wieczora... udaje ze ich nie ma (choc chyba nie bardzo mi sie udaje). Doszły gazy i wzdęcia... dzisiaj jade do apteki po wiatminy Prenatal uno, zawieraja imbir i choline, ponoc pomagaja na rozne dolegliwosci... zobaczymy.
Wizyte mam 24.05... oby wszystko rozwijalo.sie jak trzeba.

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
@Nina25 ja tez mam wizyte 24 :-D trzymam kciuki za nasze kropy w takim razie :-D :-D
 
Dziewczyny a macie jakieś sprawdzone rady na wzdęcia i zaparcia? Jestem dopiero w 5 tyg. ciąży a przez te wzdęcia mój brzuch wywaliło i wyglada jakbym była w 4 miesiącu ☹️☹️ Bardzo mi to przeszkadza, zawsze brałam na wzdęcia czarnuszkę w kapsułkach ale wyczytałam, że nie mozna w ciąży - i sie załamałam, bo to było moje lekarstwo na całe zło!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja miałam ostatnia @ 8marca , Kate ciekawe jakie będziemy mieć terminy bo u mnie też ciąża młodsza.
Oj tak umówiłam się z kumpela i jej synem i poszliśmy wózkami do..Maca. Potem lody. Bynajmniej w końcu nie jestem głodna xd

Ja według swoich wyliczeń powinnam mieć termin między 6-8 stycznia. Ale jak będzie to okaże się we wtorek o ile lekarz już mi powie orientacyjny termin porodu :)

Kurczę wydaje mi się, że już tak długo jestem w tej ciąży, a tu dopiero 6 tydzień [emoji33][emoji33][emoji33] gdzie tu do końca [emoji12]

 
Dziewczyny a macie jakieś sprawdzone rady na wzdęcia i zaparcia? Jestem dopiero w 5 tyg. ciąży a przez te wzdęcia mój brzuch wywaliło i wyglada jakbym była w 4 miesiącu ☹️☹️ Bardzo mi to przeszkadza, zawsze brałam na wzdęcia czarnuszkę w kapsułkach ale wyczytałam, że nie mozna w ciąży - i sie załamałam, bo to było moje lekarstwo na całe zło!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Mam ten sam problem. Ja wcinam mega duzo błonnika, ale brzuch dalej sterczy.
:D:D
 
reklama
Do góry