reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Apka mi pokazuje niedowagę a najlepsze że brzuch mam wielki [emoji54]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu

Moja apka też mi pokazuje niedowagę, powinnam ważyć wiecej o 3,5 kg :)
Gratuluje cudownych wieści! Fajnie, że możesz chodzić :)

W ogóle jak to jest z mierzeniem dziecka na tym etapie? Mi lekarz powiedział że już nie będziemy mierzyć bo miara teraz jest niewiarygodna z tego względu że dziecko ma podkurczone nóżki i wygięty kręgosłup i nie ma sensu podawać wymiarów, które są zakłamane. Podaje tylko wagę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja apka też mi pokazuje niedowagę, powinnam ważyć wiecej o 3,5 kg :)
Gratuluje cudownych wieści! Fajnie, że możesz chodzić :)

W ogóle jak to jest z mierzeniem dziecka na tym etapie? Mi lekarz powiedział że już nie będziemy mierzyć bo miara teraz jest niewiarygodna z tego względu że dziecko ma podkurczone nóżki i wygięty kręgosłup i nie ma sensu podawać wymiarów, które są zakłamane. Podaje tylko wagę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mój gin jest tego samego zdania i też podaje tylko wagę
 
reklama
Hej dziewczyny

@dreamscometrue cieszę się, że z dzieciatkiem ok i w końcu możesz się ruszyć z łóżka. Teraz bedzie już tylko lepiej [emoji6]

Ja ma wizytę za tydzień ale już triche fazuje, bo teraz ruchy czuje zdecydowanie rzadziej.

Mi też apka pokazuje wagę w normie, mam 3 kg na plusie. I zaczęłam się pilnować jakiś czas temu bo bardzo bym nie chciała przytyć więcej niż 15 kg, a jeśli będę miała znowu cukrzycę to będę tyc praktycznie nic nie jedząc.

Wczoraj adoptowalysmy z córką pieska z olesnickiej fundacji [emoji7] mała jest przeszczesliwa, chociaż psiak jest dopiero co odrobaczony i robił w nocy co godzinę smierdzace kupy obok naszego łóżka, a o 4 zupełnie nas obudziła bo chciała się bawić. Troche padam na pysk, ale co tam[emoji3]

1501837573-aaaaaa.jpeg
 
Do góry