reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Hej dziewczyny.

@tita wszystkiego najlepszego [emoji6]

@Drin napisz coś więcej o siebie [emoji6]

Tak, pogoda się pogorszyła, co mnie bardzo cieszy bo w takie upały mam napady alergii, już chyba wpadajacej w atme, w nocy siedziałam od 4 do 6 i kaslalam, płuca mi świadczaly. Tamto lato przeżyłam bez takich atrakcji a teraz widać już słabo.

@ Mooms lo matko, dawaj znać na bieżąco co tam z brzuchem.

@ Kejka przykro mi z powodu babci [emoji20] jak dzisiaj samopoczucie?
 
reklama
Nie dziękuje dziewczyny, wizyta dopiero o 19 więc odezwę się wieczorem w tej sprawie. Jakoś się denerwuje czy wszystko OK i mam już jakieś czarne myśli... Właśnie tak patrzę, że dzisiaj jestem jedyna :-)

@Magiczna83 moja "piłeczka" ping pongowa to nie było żadne wybrzuszenie tylko sobie 3-4 x postukała i zniknęła.

U nas słońca nie ma na tą chwilę, ale dalej jest parno. Ja odliczam godziny do 19.

My we wrześniu mamy 3 rocznice ślubu, a ogólnie w kwietniu będzie 10 lat razem.
 
Cześć dziewczyny [emoji4] ja już od 2 godzin na nogach, ale coś nie mam dnia dzisiaj... Nie wyspałam się i spaliłam sobie śniadanie [emoji23] niby temperatura poniżej 30st ale duszno strasznie. Siedzę i się zastanawiam jak ja przetrwam kolejny taki dzień. Może pojedziemy z mężem na basen [emoji4]

@tita82 gratulacje i miłego świętowania!

@szarotka27 powodzenia na wizycie, wszystko będzie dobrze [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie dziękuje dziewczyny, wizyta dopiero o 19 więc odezwę się wieczorem w tej sprawie. Jakoś się denerwuje czy wszystko OK i mam już jakieś czarne myśli... Właśnie tak patrzę, że dzisiaj jestem jedyna :-)

@Magiczna83 moja "piłeczka" ping pongowa to nie było żadne wybrzuszenie tylko sobie 3-4 x postukała i zniknęła.

U nas słońca nie ma na tą chwilę, ale dalej jest parno. Ja odliczam godziny do 19.

My we wrześniu mamy 3 rocznice ślubu, a ogólnie w kwietniu będzie 10 lat razem.

My też we wrześniu mamy 3 rocznice ślubu :) Dokładnie 6 września :)
Powodzenia dzisiaj!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas dzisiaj ochlodzenie, chmury i 24 stopnie max. A wczoraj bylo tak fajnie. Prawdziwe lato. Bylismy nad jeziorem, mloda sie wypluskala. Wrocilismy wieczorem to tylko zjadla kolacje i poszla spac. No i co, jeden dzien lata i teraz tydzien jesieni. Mazury... Trzeba sie przeniesc gdzies na dol, przynajmniej bedzie cieplo ;-)

Ja ruchy czuje nieregularne ale jak juz sie pojawia to takie konkretne. Kilka razy czulam jakby maluch fikolka robil. Dziwne to, w pierwszej ciazy nie czulam takich ruchow.
Zapraszam w okolice Wrocławia! U nas skwar już od paru dni, nawet w nocy gorąco:/
 
Coś więcej o sobie... Hmmm :) w grudniu kończę 29lat, moje córki mają 9 i 2lata :) dzidziuś jak najbardziej planowany :) to jest moja 4ciaza bo w zeszłym roku poroniłam w 9tyg. I w sumie w kwietniu nastąpił złoty strzał bo się udało za pierwszym razem :D pochodzę z Wielkopolski :) my z mężem również we wrześniu mamy rocznicę ślubu :) 6tą a razem jesteśmy już 11lat :)
 
Coś więcej o sobie... Hmmm :) w grudniu kończę 29lat, moje córki mają 9 i 2lata :) dzidziuś jak najbardziej planowany :) to jest moja 4ciaza bo w zeszłym roku poroniłam w 9tyg. I w sumie w kwietniu nastąpił złoty strzał bo się udało za pierwszym razem :D pochodzę z Wielkopolski :) my z mężem również we wrześniu mamy rocznicę ślubu :) 6tą a razem jesteśmy już 11lat :)
Witaj :-) też mam dwie córki 10 i 2,5 lat :-) trzecie również planowane :-)
 
reklama
Czytałam i czytam i już połowe zapominałam co miałam napisać.

Zazdroszczę Wam tych rocznic, my na 2019 planujemy dopiero ślub. Od 3 lat jesteśmy razem.
Mieliśmy jechać nad Zalew ale slońca coś nie ma, a na termomemtrze i tak 30 st. I coś się dziś źle czuje, mdłości wróciły :/

@szarotka27 czekam na sama dobre wiadomości :)
 
Do góry