reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
@tita82 gratulacje :)

Ja zjadłam śniadanie na tarasie, o 7 jeszcze można wysiedzieć. Po południu mam tropiki na ogrodzie... Wczoraj rozsunelam zasłony dopiero po 19 :/

Pochwale się, chociaż nie ma czym chyba, ale jadę dzisiaj na sesję testowa. Tzn fotograf zrobi mi kilka fotek za darmo i mam sobie wybrać 2-3 ujęcia dla siebie, robi taką akcję, żeby klientów zachęcić :)
Stwierdziłam, że spróbuję jak mi się spodoba to może na jesień zrobię jeszcze jedna sesje już z córeczką i większym brzuchem.
A po narodzinach zafunduje dziewczynom wspólna sesje, chociaż nie wiem czy ten mój huragan mały będzie w stanie zapozować :)

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
U nas dzisiaj ochlodzenie, chmury i 24 stopnie max. A wczoraj bylo tak fajnie. Prawdziwe lato. Bylismy nad jeziorem, mloda sie wypluskala. Wrocilismy wieczorem to tylko zjadla kolacje i poszla spac. No i co, jeden dzien lata i teraz tydzien jesieni. Mazury... Trzeba sie przeniesc gdzies na dol, przynajmniej bedzie cieplo ;-)

Ja ruchy czuje nieregularne ale jak juz sie pojawia to takie konkretne. Kilka razy czulam jakby maluch fikolka robil. Dziwne to, w pierwszej ciazy nie czulam takich ruchow.
 
Witajcie w środę. Siedze w poczekalni i czekam aż wyświetli sie mój nr i ide na pobranie krwi oraz oddać mocz do badania. Pogoda dziś sie troszke pogorszyła, 26°, zachmurzone i kto wie czy nie popada albo burza sie nie pojawi bo tak dziwnie. Czuje sie średnio, zas ktoś wyciągnął ze mnie kurek i energia sie wylewa...
W nocy przydarzyła mi sie ciekawostka tylko nie wiem czy to był sen czy jawa, bo czułam takie kopniaki Dzidka, że albo mnie obudziły albo to był po prostu sen [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tita gratki :-)
Szarotka powodzenia na wizycie :-)

U nas narazie nie jest tak gorąco i duszno. Wiatrak już z rana odpalony. Mam nadzieję że dziś nie będzie tak upalnie bo wczoraj to już mnie głowa bolała. Na chwilę obecną narazie 31 stopni
 
reklama
Hej dziewczyny, u nas już robi sie upal a ja z mlodym do dentysty jadę. Dzisiaj z m mamy 9 rocznice slubu. Ale czas leci!
Milego dnia!
Tita, my za miesiac mamy właśnie 9-tą rocznicę :) a tu drugie dziecię w drodze, tak sobie zawsze wyobrażałam swoje życie :) magisterka, ślub, praca, zakup mieszkania i dwójka dzieci plus kilkanaście wycieczek zagranicznych po drodze :) i wszystko zrealizowane, chyba kurde muszę nad jakimiś nowymi celami pomyśleć? :) może firma własna...albo w końcu ksiązkę napiszę lub wiersze wydam, juz tyle czasu mi to po głowie chodzi...
 
Do góry