reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Marta, dzięki za polecenie Szelazo, kupiłam rano i wzięłam, a po konsultacji z dr powiedział że dobry wybór gdybym nie kupiła to by kazał...

Ja niestety dołączam do grona leżących, wysłałam dr fotkę z moimi gorkami na brzuchu i bez wahania powiedział że to skurcze, dziecko za małe by mogło się vtak lokować. Więc no-spa forte, magnez i pocę dupkę na łóżku.
To dużo zdrówka!
Będzie dobrze ;)
 
@angelka90
@Lovi23
@Jolen26
@Emilianka6966
@aneczka227
@MilkyWay
@piorko
@Veronique
@Naja1985
@Karla90
@Ann90
@Fransis2010
@Ester Malka
@Małgosia87
Jeśli któraś z Was już ma dostęp do grupy zamkniętej to proszę niech da znać. jeśli kogoś pominęłam proszę o info :)
Mnie pominelas :-)

Byłam dziś na plaży i najpewniej przesadziłam że słońcem, boli mnie głowa, wypiłam po powrocie 2 l wody i sikalam aż jeden raz do tej pory. Czytam was ale jakoś nie mam większej weny na pisanie. Moje dziecko, niezmeczone, było jeszcze na basenie a teraz siedzimy na placu zabaw..., [emoji3]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marta, dzięki za polecenie Szelazo, kupiłam rano i wzięłam, a po konsultacji z dr powiedział że dobry wybór gdybym nie kupiła to by kazał...

Ja niestety dołączam do grona leżących, wysłałam dr fotkę z moimi gorkami na brzuchu i bez wahania powiedział że to skurcze, dziecko za małe by mogło się vtak lokować. Więc no-spa forte, magnez i pocę dupkę na łóżku.
Cały czas masz leżeć? Czy do następnej wizyty ?

To też chodzi o ta szyjke żeby się nie skracala, tak ?

Może po prostu ostatnio się przeforsowalas?
 
Marta, dzięki za polecenie Szelazo, kupiłam rano i wzięłam, a po konsultacji z dr powiedział że dobry wybór gdybym nie kupiła to by kazał...

Ja niestety dołączam do grona leżących, wysłałam dr fotkę z moimi gorkami na brzuchu i bez wahania powiedział że to skurcze, dziecko za małe by mogło się vtak lokować. Więc no-spa forte, magnez i pocę dupkę na łóżku.
To żeby żelazo podzialalo a skurcze się nie powtarzaly ;)
 
Kasia super wiadomości ;) gratuluje 4 synka :) będzie w domu jeszcze weselej :D

Dreamscometrue widzisz to jednak śluz ;) do piątku na szczescie juz nie wiele czasu [emoji8]

Mooms to lez grzecznie biedulko ;(

Czytam o waszych wizytach i juz sie nie moge doczekać poniedziałku ! Niech juz nadejdzie [emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Lovi u mnie wygląda brzuch tak jak na załączonej fotce, wizytę mam za tydzień we środę, dr poza granicami kraju ale mówił że codziennie zadzwoni mam liczyć ile tych stawiań jest i odstępy czasowe, jak nie będą ustępowały to umówi mnie z kolegą.
Ojojoj... No faktycznie stawia się macica..
To Twoja pierwsza ciąża?
 
reklama
Lovi - trzecia, pierwsza z szalejącą szyjką, skracała się mimo założonego pessara, który i tak wypadł, druga całkiem grzeczna szyjka była i teraz znów zaczyna
Bo każda inna. U mnie w pierwszej trzy pierwsze miesiące mdłości poranne i wymioty dosłownie ksiazkowo, żadnych innych dolegliwości, druga plamienia na początku i puchniecie cały czas, wymioty tylko na widok bezpanskiego włosa, a zwłaszcza w jedzeniu. Szyjka mi się zaczęła skracac na początku trzeciego lub koniec drugiego trymestru ale dlatego bo młoda leżała nisko i głowa napierala na nią. Teraz trzecia mdłości cały dzień ale bez wymiotów i narazie w sumie tyle, zobaczymy co będzie dalej.
 
Do góry