reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ja jak szukam w Internecie czegoś sensownego to zazwyczaj są to normalne artykuly , a nie jakieś historie na forach... Tak jak nasze [emoji6]
Zresztą tak jak ostatnio z ta mokra wkładka, chciałam od razu się "wyciszyc "..a nie miałam pod ręką żadnej madrej książki [emoji6]
 
reklama
Na ten temat nie znam, ale popytam koleżanki.
Chodzi mi o to że jak dla mnie to pierwsza Ciąża i nie mam o niczym pojęcia, mąż kupił mi książkę. Nie olewam sobie niczego co mnie niepokoi, dlatego często siedzę w necie, ale tam natykam się zawsze na najgorsze historie które nie nastrajaja pozytywnie.
Jakbyś miała jakieś info na temat książki to super byłoby, w Internecie nic nie mogę znaleźć o takiej tematyce...
A przyznam, że ona najbardziej mnie interesuje :)
 
Ja mam sie jutro do swojej ginekolog odezwać jak sytuacja. Pewnie jak będę biadolic to mnie przyjmie ale wolałabym juz do normalnej wizyty wytrzymać piątkowej

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
I już po USG - mały mierzy wszystko tak jak powinien na 15 tydz, jest bardzo ale to bardzo ruchliwy, rękami bez przerwy macha, nogami kopie i moje przeczucia się sprawdziły będzie nasz 4 syn ;) imię pewnie ciężko nam będzie wybrać, z najmłodszym już mieliśmy problemy, dopiero po urodzeniu wybraliśmy. Trochę się uspokoiłam po tym USG bo oczywiście już schizy dostawałam.
 
I już po USG - mały mierzy wszystko tak jak powinien na 15 tydz, jest bardzo ale to bardzo ruchliwy, rękami bez przerwy macha, nogami kopie i moje przeczucia się sprawdziły będzie nasz 4 syn ;) imię pewnie ciężko nam będzie wybrać, z najmłodszym już mieliśmy problemy, dopiero po urodzeniu wybraliśmy. Trochę się uspokoiłam po tym USG bo oczywiście już schizy dostawałam.
Super że wszystko dobrze ;) ! Woo tylu chłopaków w domu ;) nie masz nudno ;)

Ja dopiero usg za nie całe 2 tyg i trochę schizuje ale będę cierpliwa ;)
 
@marta64 jesteś genialna! Zalozylam czarna bieliznę bez wkładki i oprócz plamy mokrej są białe ślady. Czyli to śluz prawda? Kochana Pani z rejestracji dzwoniła czy chcę przyjechać dzisiaj ale chyba nic się nie dzieje...a chcę mieć wyniki badań i posiew zrobić na wizycie a dzisiaj by było za wcześnie. Mam nadzieję że się nie mylę. Dziękuję [emoji8]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
I już po USG - mały mierzy wszystko tak jak powinien na 15 tydz, jest bardzo ale to bardzo ruchliwy, rękami bez przerwy macha, nogami kopie i moje przeczucia się sprawdziły będzie nasz 4 syn ;) imię pewnie ciężko nam będzie wybrać, z najmłodszym już mieliśmy problemy, dopiero po urodzeniu wybraliśmy. Trochę się uspokoiłam po tym USG bo oczywiście już schizy dostawałam.
Wow! Tyle testosteronu na jedną babeczkę:) chyba Cię na rękach noszą Ci Twoi panowie:)
 
@marta64 jesteś genialna! Zalozylam czarna bieliznę bez wkładki i oprócz plamy mokrej są białe ślady. Czyli to śluz prawda? Kochana Pani z rejestracji dzwoniła czy chcę przyjechać dzisiaj ale chyba nic się nie dzieje...a chcę mieć wyniki badań i posiew zrobić na wizycie a dzisiaj by było za wcześnie. Mam nadzieję że się nie mylę. Dziękuję [emoji8]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
Tak to śluz ;)
^Białe upławy w ciąży zazwyczaj nie stanowią powodu do niepokoju. Jeśli tylko ich barwa jest mlecznobiała, a one same są raczej rzadkie niż gęste i nie mają żadnego zapachu, ich działanie ma dobroczynny wpływ na płód - wydzielanie białych upławów w ciąży zapewnia mu właściwy rozwój i chroni go (a także drogi rodne kobiety) przed bakteriami i drobnoustrojami^
 
reklama
@marta64 jesteś genialna! Zalozylam czarna bieliznę bez wkładki i oprócz plamy mokrej są białe ślady. Czyli to śluz prawda? Kochana Pani z rejestracji dzwoniła czy chcę przyjechać dzisiaj ale chyba nic się nie dzieje...a chcę mieć wyniki badań i posiew zrobić na wizycie a dzisiaj by było za wcześnie. Mam nadzieję że się nie mylę. Dziękuję [emoji8]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
Mi tak gin podpowiadal, skąd wziął pomysł nienwiem ;-) teoretycznie śluz skoro białe się robi
 
Do góry