reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
O prosze. To blisko kate mamy do siebie. Może będzie jakiś meeting z maluchami hehe ;)
Ja też mam nadzieję że będzie córa. Z synem nie miałam apetytu,od mięsa miałam mdłości teraz jem za dwóch i mam stałe ochotę na ziemniaki i mięso;)
Na prenatalnych można się dowiedzieć płci? Ja pamiętam że gdybym nie poszła prywatnie to do 7,5mc była dziewczynka, a prywatnie kobitka mi w 6mc podała płeć.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Brawo ja. Jestem tak zakręcona, że byłam pewna dzisiejszego usg... Ale mówię sobie zobaczę na którą dokładnie. Patrzę a tam wizyta... 11.05 czyli jutro. Dobrze, że nie pojechałam bez sensu [emoji23]

m3sx3e3k3kg0z09h.png
 
Ja po cichu marze o chłopcu, ale najważniejsze, żeby było zdrowe :)

Blair, co sie odwlecze to nie uciecze [emoji16] Ja od jakiegoś czasu mam kalafior zamiast mózgu, a dziś w pracy to nie dosc, że mi się jakaś płaczka włączyła to jeszcze wysłowić się nie umiem jak człowiek [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja się zastanawiam co zrobić. Bo mam ustalona wizytę na nfz ( pewni z usg) 5 czerwca i tego samego dnia prywatnie. Z tym że prywatnie umówiłam się później gdyż kobieta bardzo miła i do każdego podchodzi indywidualnie, kazała przyjść z wynikami poprzedniej ciąży i była jedynym lekarzem który mnie wysłuchał. Olać na nfz? Dodam że poszłam prywatnie bo mam blisko a będę się wyprowadzać więc wątpię żeby całą ciążę prowadziła..nie wiem jak odwołać wizytę, jaki powód podać..

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja każdą ciąże chodziłam prywatnie do lekarki i oczywiście chwalę to sobie nie ma porównania wizyta na fundusz a prywatna,
 
Ja się zastanawiam co zrobić. Bo mam ustalona wizytę na nfz ( pewni z usg) 5 czerwca i tego samego dnia prywatnie. Z tym że prywatnie umówiłam się później gdyż kobieta bardzo miła i do każdego podchodzi indywidualnie, kazała przyjść z wynikami poprzedniej ciąży i była jedynym lekarzem który mnie wysłuchał. Olać na nfz? Dodam że poszłam prywatnie bo mam blisko a będę się wyprowadzać więc wątpię żeby całą ciążę prowadziła..nie wiem jak odwołać wizytę, jaki powód podać..

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja chodzę prywatnie. Na fundusz są u nas fajni lekarze, ale nie mam szans się dostać.

Ja o płci się dowiedziałam z jedną w 16tc z drugą w 13 [emoji3]

Jestem ze Skarżyska [emoji4]
Odebrałam wyniki bety: 2528 w poniedziałek 1164 więc rośnie prawidłowo.

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app

No to super!


 
reklama
Do góry