reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Kobietki, dokuczają mi bóle brzucha. Nie są to bóle skurczowe, raczej kłucie, rozciąganie czasem z lewej strony czasem prawej. Mówiłam o tym Pani doktor na pierwszej wizycie, powiedziała, że to normalne. Nie jest to jakieś bardzo bolesne, bardziej odczuwam dyskomfort ale czasami budzi mnie w nocy i nie potrafię sobie znaleźć wygodnej pozycji.
Macie lub miałyście kiedyś takie dolegliwości na początku ciąży?
 
Kobietki, dokuczają mi bóle brzucha. Nie są to bóle skurczowe, raczej kłucie, rozciąganie czasem z lewej strony czasem prawej. Mówiłam o tym Pani doktor na pierwszej wizycie, powiedziała, że to normalne. Nie jest to jakieś bardzo bolesne, bardziej odczuwam dyskomfort ale czasami budzi mnie w nocy i nie potrafię sobie znaleźć wygodnej pozycji.
Macie lub miałyście kiedyś takie dolegliwości na początku ciąży?

Najpewniej więzadła. Mi tez tego typu bóle dokuczają. W poprzednich ciążach lekarz kazał brać magnez i nospe. Jeżeli przejdzie to na pewno więzadła. A jak nie przechodzi to zawsze wtedy kazał jechać na IP


 
Mnie właśnie nic o ewentualnych lekach na to lekarz nie mówił :/ w przyszłym tygodniu mam wizytę, mam nadzieje, że dotrwam to wypytam kobitkę dokładniej o wszystko. To pierwsza ciąża i chyba zaczynam wpadać w lekkie paranoje
 
Kobietki, dokuczają mi bóle brzucha. Nie są to bóle skurczowe, raczej kłucie, rozciąganie czasem z lewej strony czasem prawej. Mówiłam o tym Pani doktor na pierwszej wizycie, powiedziała, że to normalne. Nie jest to jakieś bardzo bolesne, bardziej odczuwam dyskomfort ale czasami budzi mnie w nocy i nie potrafię sobie znaleźć wygodnej pozycji.
Macie lub miałyście kiedyś takie dolegliwości na początku ciąży?
Też tak mam

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
reklama
Ola idę jutro to będzie 7 tydz;)

Lake w 12 tyg miałam prenatalne;)

Weroni gratuluje ;)

Agi córkę z jedynka rozwiń bo nie rozumiem [emoji23]

Parolka jak i w poprzedniej jak i w tej ciazy miałam takie dolegliwości, to normalnie macica sie rosciaga ;)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry