reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
@bbubbka a chcieliście małą różnice wieku czy stało się?;) Ja się martwię każdy mówi że po cc trzeba swoje odczekać ale jak tak wyszło to co zrobić. Chcieliśmy małą różnice wieku ale zaskoczenie że tak szybko teraz wyszło. O synka staraliśmy się koło roku no i po 4miesiacach brania kwasu foliowego zaszłam ;)

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A tak właściwie zmieniając temat mdłości to na kiedy macie terminy? Mój wypada na 7 stycznia ale wiem z autopsji iż rzadko się zdarza urodzić akurat na wyznaczony dzień. Powiem Wam że moja córcia obecnie 5latek urodziła się 26 lipca w moje imieniny a maluszek przyjdzie na świat w styczniu a w tym miesiącu dokładnie 4 stycznia mam urodziny :-)
Mój termin to 6.01. Ale szczerze mówiąc wątpię bym w ogóle do stycznia wytrwała [emoji3] bo raz, że u mnie będzie 3 cięcie (umówione maks na 39tc) chyba, że może zdecydowałbym się na SN. To dwa druga córka już w 38 tyg zastrajkowała i postanowiła wyjść. Termin miałam na 23.06, a urodziłam 09.06. Pierwsza znów się spóźniła o 8 dni [emoji23]

Są jakieś mamusie które będą po raz trzeci przygotowywać się do tego ważnego wydarzenia?
Ja [emoji5] jedna moja córka ma 4 lata, a druga dziś kończy 11 miesięcy [emoji7]



 
Nie powinna mieć pewnie takich obaw ale córka jak była mała strasznie dała mi w kość, prawie co godzinę budziła się w nocy na cyca i teraz boje się czy jeszcze raz dam rade bo jakoś ostatnio nic mi się nie chce i tylko bym spała. Nie wiem czy będę miała na to siły :-(

Moja córka ma prawie dwa lata i nie przespała całej nocy, minimum dwie pobudki w nocy. Czasem jestem wykończona z jednym dzieckiem a co dopiero z dwoma.
Ale są tu matki z trójka dzieci i dały radę i szacun za to wiec my tez damy radę [emoji6]


 
@bbubbka a chcieliście małą różnice wieku czy stało się?;) Ja się martwię każdy mówi że po cc trzeba swoje odczekać ale jak tak wyszło to co zrobić. Chcieliśmy małą różnice wieku ale zaskoczenie że tak szybko teraz wyszło. O synka staraliśmy się koło roku no i po 4miesiacach brania kwasu foliowego zaszłam ;)

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie martw się ! Ja od gina zgodę na starania o trzecie dziecko dostałam po pół roku od drugiego cc. Powiedział, że wszystko tam się zagoiło i możemy próbować. Udało się 5 miesięcy później :)


 
@Torunianka93 my chcieliśmy ale nie mogliśmy sie zdecydować pewnego dnia maz pyta "to co robimy dzidziusia dla Zu " ja mówię "jasne" i stało sie :D




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny.
Wczoraj byłam u ginekolog i potwierdziła :) Będziemy mieli drugie maleństwo :) termin z OM mamy na 13.01.
Trochę się martwię, jak dam radę, bo mam 16 miesięcznego brzdąca w domu, a Oluś jest wyjątkowo aktywnym dzieckiem ;) W nocy się budzi i od dzisiaj został odstawiony od cyca, więc jest straszna awantura ;)
 
Moja córka ma prawie dwa lata i nie przespała całej nocy, minimum dwie pobudki w nocy. Czasem jestem wykończona z jednym dzieckiem a co dopiero z dwoma.
Ale są tu matki z trójka dzieci i dały radę i szacun za to wiec my tez damy radę [emoji6]


Na początku człowiek zawsze się boi a jak się już przytuli małego człowieczka wszelkie obawy znikają, a ja to mam już różne odczucia, raz się boję a raz nie. Mam nadzieję iż damy radę.
 
Widzę że dużo styczniówek to mamusię. Będziemy musiały sobie jakoś poradzić. Synek zacznie chodzić i trzeba go będzie pilnować a ja z wiekiem brzuchem będę.. jeszcze mamy drugie mieszkanie więc powinniśmy się wyprowadzać ale ja i młody zapalenie oskrzeli to siedziemy w domu, zdrowiejemy.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój termin to 6.01. Ale szczerze mówiąc wątpię bym w ogóle do stycznia wytrwała [emoji3] bo raz, że u mnie będzie 3 cięcie (umówione maks na 39tc) chyba, że może zdecydowałbym się na SN. To dwa druga córka już w 38 tyg zastrajkowała i postanowiła wyjść. Termin miałam na 23.06, a urodziłam 09.06. Pierwsza znów się spóźniła o 8 dni [emoji23]


Ja [emoji5] jedna moja córka ma 4 lata, a druga dziś kończy 11 miesięcy [emoji7]



Gratuluję! Ja mam troszkę starsze dzieciaki, syn 9 lat i córka 5 latek i mała fasolka 6tydzień :-)
 
reklama
Mój termin to 6.01. Ale szczerze mówiąc wątpię bym w ogóle do stycznia wytrwała [emoji3] bo raz, że u mnie będzie 3 cięcie (umówione maks na 39tc) chyba, że może zdecydowałbym się na SN. To dwa druga córka już w 38 tyg zastrajkowała i postanowiła wyjść. Termin miałam na 23.06, a urodziłam 09.06. Pierwsza znów się spóźniła o 8 dni [emoji23]


Ja [emoji5] jedna moja córka ma 4 lata, a druga dziś kończy 11 miesięcy [emoji7]



Nieźle, kolejne cc. A jak się czułaś? To prawda że po kolejnym cc kobieta się lepiej czuje i szybciej dochodzi do siebie?


Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry