reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Dzisiaj piję moją 3 kawę w tej ciąży... nie smakuje mi jakoś bardzo, ale inaczej padłabym pyskiem na klawiaturę.
A kiedyś tak kawę kochałam!
 
no patrz a ja przez in vitro tylko przytyłam :D

Z reguły ze stresu jem, ale to już był inny poziom, więc jakoś jeść mi się nie chciało.
Poza tym myślę, że straciłam trochę mięśni, bo w styczniu potwornie skręciłam kostkę i musiałam przestać biegać i jeździć na rowerze, niestety.
 
Ja też :( kurcze, oby nie więcej niz 1,5kg na plus....w pierwszej ciaży na tym etapie miałam -3kg, byłam w skowronkach cała. A teraz calkiem w drugą stronę mi poszło.

Ja w poprzedniej miałam problemy z tarczycą, dopiero w ciązy mi wykryto więc puchłam, a teraz to chyba raczej tyję a nie puchnę... bo brzuch to mam już mega, a wcale nie jest on ciążowy...
 
@marta64 też mam wrażenie że ten bebzol to od nicnierobienia i apetytu a nie ciąży, ale cóż :p @Kejka ja bardzo przytyłam od leków na stymulację (a ledwo co pozbyłam się nadwagi po stymulacji do IUI)
 
@marta64 też mam wrażenie że ten bebzol to od nicnierobienia i apetytu a nie ciąży, ale cóż :p @Kejka ja bardzo przytyłam od leków na stymulację (a ledwo co pozbyłam się nadwagi po stymulacji do IUI)
tzn fakt jak poloze sie na plecach to sie nie chowa, jak stoję to jest okrągły jak ciążowy ale jak już siądę to się wałeczki robią :p
 
Zrobiłam ostatnio eksperyment, ważyłam się jednego dnia wieczorem i kolejnego rano na czczo. Rano waga była 2,5 kg mniejsza, a po śniadaniu +0,5. Ja to już głupieje z tą moją wagą. W końcu kupiłam sobie porządną elektroniczną wagę to będę systematycznie kontrolować, bo jak do tej pory ważyłam się tylko będąc u lekarza
 
Zrobiłam ostatnio eksperyment, ważyłam się jednego dnia wieczorem i kolejnego rano na czczo. Rano waga była 2,5 kg mniejsza, a po śniadaniu +0,5. Ja to już głupieje z tą moją wagą. W końcu kupiłam sobie porządną elektroniczną wagę to będę systematycznie kontrolować, bo jak do tej pory ważyłam się tylko będąc u lekarza
Między ranem i wieczorem może być duża różnica, dlatego waż się zawsze o tej samej porze np. przed śniadaniem rano.
 
Między ranem i wieczorem może być duża różnica, dlatego waż się zawsze o tej samej porze np. przed śniadaniem rano.

Dokładnie, ja zawsze ważę sie rano przed śniadaniem, w samej bieliźnie. Dzisiaj było 50,6 czyli od początku ciazy przybyło mi 0,60 dag :) Brzuszek rośnie wiec i waga tez, choć woda mi sie w organizmie zatrzymuje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Między ranem i wieczorem może być duża różnica, dlatego waż się zawsze o tej samej porze np. przed śniadaniem rano.
Właśnie tak, zresztą wczoraj miałam 1 kg mniej niż u położnej. Powiedziała mi, że wahania wagi +/- 2 kg w ciągu dnia to norma, wystarczy coś wypić, zjeść.

Też się ważę rano po wstaniu i siusiu

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry